Įkraunama...
Įkraunama...

Derma roller

Zinoti tai zymiai turbut nesijaus.
Nebent jau kaip visiskai adateles bukti prades.
Siaip profilaktiskai kazkur skaiciau kad reiktu keisti kas 10-12 proceduru.
Aisku jei nori pinigu sutaupyti galima ir ilgiau manau.
Tik del atsargumo tikriausiai raso 10-12 proceduru kad butu apsidrausta nuo kokio nors atvejo kaip atbuks ir prades kitaip badyti ar panasiai..
Be to kas kiek laiko darote proceduras?
Reikia kas dvi savaites jei adateles vidutinio dydzio.
Jei didesnes ar mazesnes pagal instrukcija.
Koki jus naudojate kunui?
Ir kiek mokejote?
Sakau kunui gal man ne originalu uzsisakyti nes su kunu netaip pavojinga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugyss: 27 sausio 2012 - 13:43
QUOTE(robkytexex @ 2012 01 27, 10:04)
Nesibarkit, mamytės  4u.gif

Ačiū labai už nuorodą  4u.gif  Apie Fusion rolerius anksčiau buvo kalbėta, temos pradžioje kažkur. Forumietė mamulioka tokį turėjo, rašė, kad 7 procedūrų neatlaikė, atšipo. Kaip supratau, jis brangus, bet ne iš geriausių.

Aš paprastą kinišką turiu, strijų beveik nebeliko, vos vos viena balta juostelė dar matosi  thumbup.gif Ko čia užsukau, tai norėjau paklausti mamyčių, iš ko jūs matote, kad jau atšipo roleris? Maniškis per pusmetį lyg nepasikeitė, galima jį dar naudoti, ar jei pusmetis praėjo, jau reikia išmest? Ir kaip masažuojat galvą, plaukai ilgi, kažkaip nesigavo man



Sveikutes smile.gif Taip, maniskis Fusion pirktas salone, padare tik kokias 5-6 proceduras, jau tiksliai nepamenu, greiciau net 5. Kaip suzinot, kad atsipo? Na, vizualiai tai gal tik profesionalios kosmetologes gali, o kunui, manai, ilgai nejausit, atsipes jis ar vis dar geras... Kaip as suzinojau? O gi tiesiog kai dare tas proceduras is pat pradziu, na, aisku, skaudedavo, oda labai parausdavo, bet po kaukes jau dagmaz bent jau iki namu galima buvo nueit. O kai eilini karta po proceduros mano kakta liko visa tiesiog apdraskyta, na, nori nenori, suprasi, kad atsipo. Beje, ir atkentet procedura buvo jau sunkiau. Beje, rasot 10-12, bet kazkodel ir Grozio akademija, ir Jaunatves namai savo tinklalapiuose, jei neklystu, ivardina toki skaiciu - 6-7 proceduros, berods taip. Su ju tais firminiais ir nepigiais aparaciukais

Na vat kaip ir rasiau - Grozio akademija:

SVARBU!
Vienas Dermaroller yra skirtas vienam klientui. Su vienu aparatu atliekama iki 7 procedūrų.


Hm, Jaunatves namai jau raso 10-12 proceduru... Na, ten ir ikainiai didesni... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamulioka: 27 sausio 2012 - 15:12
Mamulioka
Is kur pirkai?
Kiek mokejai uz fusion'a?
.
.
Pati firma rekomenduoja apie 10-12.
Kosmetologes atlieka maziau nes jos nerizikuos jusu veidais ar kunais kad po to joms nebutu kokiu nors problemu.
Siaip nuo visko priklauso.
Tad vieningos nuomuones nebus.
Nuo mm nuo odos kuria vieta darysite ir panasiai.
Cia rasau apie originalius.
.
.
Siaip nelabai suprantu su kiniskais jei pirkciau kunui kad ir..
Kiekviename derma roller'yje nurodyta vis kitaip..
Tai kas kelias dienas galima daryti tai kad kelias savaites..
Kaip taip gali buti?
Realiai galima ne maziau kaip kas savaite.
Bet cia jau irgi drastiskai.
Taip ir oda gali sugadinti jei jie parasys instrukcijoje jog naudoti galima bet kada..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugyss: 27 sausio 2012 - 15:29
QUOTE(drugyss @ 2012 01 27, 16:23)
Mamulioka
Is kur pirkai?
Kiek mokejai uz fusion'a?
.
.
Pati firma rekomenduoja apie 10-12.
Kosmetologes atlieka maziau nes jos nerizikuos jusu veidais ar kunais kad po to joms nebutu kokiu nors problemu.
Siaip nuo visko priklauso.
Tad vieningos nuomuones nebus.
Nuo mm nuo odos kuria vieta darysite ir panasiai.
Cia rasau apie originalius.
.
.
Siaip nelabai suprantu su kiniskais jei pirkciau kunui kad ir..
Kiekviename derma roller'yje nurodyta vis kitaip..
Tai kas kelias dienas galima daryti tai kad kelias savaites..
Kaip taip gali buti?
Realiai galima ne maziau kaip kas savaite.
Bet cia jau irgi drastiskai.
Taip ir oda gali sugadinti jei jie parasys instrukcijoje jog naudoti galima bet kada..



As irgi, tiesa pasakius, nelabai suprantu tokio pobudzio rekomendaciju - kad galima daryt, na, kad ir kas savaite... Man tai atrodo tikrai per daznai.. Bent jau veidui...
Dariausi Akademijoj, tai pas juos ir pirkau.

Dermaroller® procedūra veidui - pirmos procedūros kaina 290 Lt (įskaičiuojama aparato kaina)
Kiekviena kita procedūra po 90 Lt

Brangu, aisku, bet pati namie nesurizikavau eksperimentuot su veidu. Nezinau, kas dar Vilniuj profesionaliai sias proceduras atlieka....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamulioka: 27 sausio 2012 - 15:35
Labai daug kosmetologu su derma roller paskutiniu metu dirba.
Kalbejau su plastikos chirurgu tai jie daro dar geriau nei kosmetologai.
Taiko trombacitu praturtintos plazmos proceduras bei kitas.
.
.
Be to brangu bet mokejai pinigus bent jau 40 % uz visokius preparatus.
O namie taip neiseitu.
Su preparatais daug labiau pagereja rezultatas.
.
.
Taip su veidu tikrai ir prisizaisti galima.
Atsakyti
QUOTE(drugyss @ 2012 01 27, 08:30)
Stai adresas is kurio perka kosmetologe.
O ar titaniniai tai yra dokumentai su antspaudais.
http://www.fusionmes...mesotherapy/en/
http://www.grozioaka...ndex.php?id=698
Sis puslapis laisvas bet ne tavo nusisnekejimui.
Cia tu juokiesi kad kiniska nusipirkai?
Kadangi as savo tiesa irodziau buki subrendus ir duoki puslapi mrs firmos savo.
Nes matau tu sneki daugiau nei reikia ir nieko pateikti negali kaip tik..

P.S. Sakai is google bet ka paimiai.
Tikiu..
Nes nieko kito ir nebutumei radus kaip tik kinu puslapius.
Sekmes jau nebelinkesiu nes eini i kaire visiskai..


nu zinok tingiu su tavim besigincyt, nes i lankas kazkur nuvaziavai biggrin.gif is mano vieno pasisakymo, kad man nereikia isleist tiek pinigu daiktui kuri tuoj keist reikes isputei kazkoki burbula biggrin.gif kad puslapis internete yra tai dar nereiskia kad tai preke kokybiska (nekalbu butent apie jusu siuloma preke, nes nebandziau), kol kas man gerai labai ir su tuo kuri naudoju ir matau jau pirmuosius rezultatus, bet as kunui naudoju... ;} tai tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Paradigma*: 27 sausio 2012 - 23:43
QUOTE(drugyss @ 2012 01 27, 14:42)
Be to kas kiek laiko darote proceduras?
Reikia kas dvi savaites jei adateles vidutinio dydzio.
Jei didesnes ar mazesnes pagal instrukcija.
Koki jus naudojate kunui?
Ir kiek mokejote?


Pas mane paprastas kiniškas, aš čia vietoje Lietuvoj pirkau, iš medicininio plieno, 1 mm, 540 adatų, o brūžinaus kaip kada išeidavo, po 1, po 2 kartus per savaitę. Pagal idėją, jau reikėtų mesti jį lauk, nes kažkur nuo vasaros pradžios jį naudojau, bet iš kitos pusės gaila, nes atrodo kaip naujas mastau.gif
Papildyta:
QUOTE(drugyss @ 2012 01 27, 17:24)
Su preparatais daug labiau pagereja rezultatas.


O kokio rezultato jūs norite, dėl ko aplamai šias procedūras planuojate daryti? Randelių turite, raukšlelių ar pigmnetinių dėmių? Aš rimtų bėdų su veidu neturiu, tik šiaip pagaivint odą galvoju rolleyes.gif



Papildyta:
QUOTE(*Paradigma* @ 2012 01 28, 00:39)
nu zinok tingiu su tavim besigincyt, nes i lankas kazkur nuvaziavai biggrin.gif


Nesiginčykite, vistiek kiekvienam savo mirksiukas.gif Aš pvz. dėl užpakalio ir šlaunų tikrai net minčių neturėjau eiti kažkur į saloną, man namuose tai 10 min užimdavo, nereikėjo niekur važiuot, rašytis iš anksto, laiką derinti, o rezultatas thumbup.gif Bet veidą gal rinksiuos profesionaliai daryt salone. Tai čia ginčykis nesiginčyjęs, vistiek kiekvienam savo. Ką jūs tvarkote? Gal irgi strijas? 4u.gif
Atsakyti
Randeliai keli yra.
Tai randelius salinu su juo.
Neilgai naudoju tad kaip jus rezultatu pasakyti kolkas negaliu.
.
.
Is medicininio plieno kiek zinau yra geri.
Tik niekur neradau tokiu pirkti.
Idomu kaip is plieno tarnauja.
Esi bandziusi is titano?
Kad galetumei pakomentuoti..
Idomu pasidare del medicininio plieno.
.
.
Kiek mokejai?
Kunui gerai darosi?
.
.
Rezultato zinoma pacio geriausio.
Kiek zinau tai uztenka puses metu vienai odos problemai pasalinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugyss: 28 sausio 2012 - 13:51

Papildyta:
Nesiginčykite, vistiek kiekvienam savo mirksiukas.gif Aš pvz. dėl užpakalio ir šlaunų tikrai net minčių neturėjau eiti kažkur į saloną, man namuose tai 10 min užimdavo, nereikėjo niekur važiuot, rašytis iš anksto, laiką derinti, o rezultatas thumbup.gif Bet veidą gal rinksiuos profesionaliai daryt salone. Tai čia ginčykis nesiginčyjęs, vistiek kiekvienam savo. Ką jūs tvarkote? Gal irgi strijas? 4u.gif
[/quote]

as tai pilva bruzinu, strijas tvarkausi smile.gif nu tai po pirmu kartu tai kol kas tik spalva nebe tokia baisi pasidare, nes pas mane jos sviezios, gal sakau gyja smile.gif)) nors naivu turbut tiketis taip greitai rezultatu pamatyti... smile.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos, sudomino ir mane šitas instrumentas... blush2.gif Norėjau paklausti kokio gamintojo geriausia pirkt, pasiklydau ebay.. blush2.gif Ir dar klausimėlis, kiek laiko po gimdymo turi praeiti, kad būtų galima juo naudotis?... Bijau kad nebūtų per anksti ar per vėlu.. g.gif
Atsakyti
O as norejau paklausti ar tepate kuom nors oda po proceduros? as bruzinu kol kas be jokiu kremuku, bet po proceduros kazkaip norisi kazka pasitept nes persti, kazin kokosu aliejus tinka?
Atsakyti
QUOTE(*Paradigma* @ 2012 01 29, 00:41)
O as norejau paklausti ar tepate kuom nors oda po proceduros? as bruzinu kol kas be jokiu kremuku, bet po proceduros kazkaip norisi kazka pasitept nes persti, kazin kokosu aliejus tinka?

Nepykit isikisiu, bet tik jau netepkit po proceduru jokiu alieju. O ant veido tuo labiau 4u.gif
Atsakyti