Įkraunama...
Įkraunama...

Derma roller

Turbut Lietuvoje nelabai kur yra isigyti si aparaciuka? Is kur butu pigiausia siustis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(simsimas2002 @ 2011 03 24, 11:00)
O Jus norite, kad butu laaaaaabai efektinga ir neskaudetu?  lotuliukas.gif Kam kankintis, jei galima isviso nieko nejusti ir sedeti atsipalaidavus...
Kad beveik neskaudetu, reikia volelio su labai su trumpomis adatelemis, bet ir rezultatas minimalus  mirksiukas.gif
Kodel norite juo naudotis? nuo rauksleliu, randeliu ar ko kito?

Tikriausiai Jus teisi, del grozio reikia aukotis thumbup.gif bet kaip baisu pradeti doh.gif noriu noriu ir bijau. bet jei rezultatas, toks, kaip ten raso, tai galima ir pakentet wink.gif svarbu kancios butu butu ne bergzdzios ax.gif o reikia man del randeliu. ir nuo rauksliu nepamaisytu, nors ir nera pas mane ju daug, bet tuo paciu du suvius nusauti visai smagu drinks_cheers.gif


Papildyta:
QUOTE(Typhoon Morakot @ 2011 03 24, 11:35)
Turbut Lietuvoje nelabai kur yra isigyti si aparaciuka? Is kur butu pigiausia siustis? g.gif

maciau, mano kosmetologe turi toki, gal per ja eitu isigyt, reikes paklausti. o jei ne, tai siustis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomana @ 2011 03 24, 12:16)
maciau, mano kosmetologe turi toki, gal per ja eitu isigyt, reikes paklausti. o jei ne, tai siustis g.gif


Gundausi ir as juo blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(Typhoon Morakot @ 2011 03 24, 11:35)
Turbut Lietuvoje nelabai kur yra isigyti si aparaciuka? Is kur butu pigiausia siustis? g.gif


as per ebay pirkau, tai atsiunte is Honkongo per 2 savaites. kainavo su siuntimu ~ 6 eurus.

QUOTE(Tomana @ 2011 03 24, 12:16)
Tikriausiai Jus teisi, del grozio reikia aukotis  thumbup.gif bet kaip baisu pradeti doh.gif noriu noriu ir bijau. bet jei rezultatas, toks, kaip ten raso, tai galima ir pakentet wink.gif svarbu kancios butu butu ne bergzdzios  ax.gif o reikia man del randeliu. ir nuo rauksliu nepamaisytu, nors ir nera pas mane ju daug, bet tuo paciu du suvius nusauti visai smagu drinks_cheers.gif

su tais voleliais, rugstiniais pylingais ir lazeriais niekados nezinai kas pades, o kas ne doh.gif tenka savo kailiu bandyti...
nuo randeliu teks turbut ir su ilgesnem adatelem pasinaudoti unsure.gif svarbu tik, kad spuogu nebutu
Atsakyti
QUOTE(simsimas2002 @ 2011 03 24, 12:59)
as per ebay pirkau, tai atsiunte is Honkongo per 2 savaites. kainavo su siuntimu ~ 6 eurus.
su tais voleliais, rugstiniais pylingais ir lazeriais niekados nezinai kas pades, o kas ne  doh.gif  tenka savo kailiu bandyti...
nuo randeliu teks turbut ir su ilgesnem adatelem pasinaudoti  unsure.gif  svarbu tik, kad spuogu nebutu

o jei kartais tu spuogu yra unsure.gif ir man dar klausimas: o kaip po proceduros vaizdas? ar galima eiti i darba/miesta?

ir 6eurai, tai uz dyka visai doh.gif thumbup.gif
Papildyta:
o cia tai adateles
http://i.ebayimg.com/00/$(KGrHqF,!...,,nkNg~~0_1.JPG
bijau.gif swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomana @ 2011 03 24, 13:10)
o jei kartais tu spuogu yra unsure.gif ir man dar klausimas: o kaip po proceduros vaizdas? ar galima eiti i darba/miesta?


nu, kad nelabai kur nueisi, juk veidas visas subadytas - istins, paraudonuos...

per spuogus negalima su adatelemis, nes kiek prisimenu visas veidas galeti nueis spuogais unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomana @ 2011 03 24, 13:10)
ir 6eurai, tai uz dyka visai doh.gif  thumbup.gif
Papildyta:
o cia tai adateles
http://i.ebayimg.com/00/$(KGrHqF,!...,,nkNg~~0_1.JPG
bijau.gif  swoon.gif


Oho adateles blink.gif

Reiks ebay pasiziurineti. O kaip kokybe uz tuos 6 eurus? g.gif
Papildyta:
QUOTE(simsimas2002 @ 2011 03 24, 13:41)
nu, kad nelabai kur nueisi, juk veidas visas subadytas - istins, paraudonuos...

per spuogus negalima su adatelemis, nes kiek prisimenu visas veidas galeti nueis spuogais  unsure.gif


O jeigu darote vakare, tai per nakti nepraeina tas paraudimas ir sutinimas? g.gif
Del spuogu, tai negalima kada aktyvi akne yra.
Atsakyti
QUOTE(Typhoon Morakot @ 2011 03 24, 13:48)
Oho adateles blink.gif

Reiks ebay pasiziurineti. O kaip kokybe uz tuos 6 eurus? g.gif
Papildyta:
O jeigu darote vakare, tai per nakti nepraeina tas paraudimas ir sutinimas? g.gif
Del spuogu, tai negalima kada aktyvi akne yra.

nu pas mane gal neaktyvi, vienas kitas. dabar po rugsciu biskeli apmazejo. tai as gal aplink juos g.gif

aha, ir man idomu, tai gal pries nakti pasibadyti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomana: 24 kovo 2011 - 13:03
QUOTE(Typhoon Morakot @ 2011 03 24, 13:48)
Oho adateles blink.gif

Reiks ebay pasiziurineti. O kaip kokybe uz tuos 6 eurus? g.gif
Papildyta:
O jeigu darote vakare, tai per nakti nepraeina tas paraudimas ir sutinimas? g.gif
Del spuogu, tai negalima kada aktyvi akne yra.

kad neturiu su kuo palyginti, turbut kad atbunka greiciau negu brangesni g.gif
as geriau nerizikuosiu su darbu ir pasidarysiu koki sestadieni. Tik reikia paskubeti, kol saule dar neaktyvi
Atsakyti
o va sito irgi nezinojau, kad prie saulutes negalima.... tai gal ir neapsimoka dabar prikti... o tai as jei nusipirkusi nauja daikta napabandau tai man net rankos dreba lotuliukas.gif ir man kosmetologe sake, kad jei daryt viena kart i savaite, tai reikia bruzint apie pusvalandi. o jei tiek nenori, tai gali po pora min kasdien smile.gif pusvalandis, manau, mazochistams doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomana @ 2011 03 24, 18:04)
o va sito irgi nezinojau, kad prie saulutes negalima.... tai gal ir neapsimoka dabar prikti... o tai as jei nusipirkusi nauja daikta napabandau tai man net rankos dreba lotuliukas.gif ir man kosmetologe sake, kad jei daryt viena kart i savaite, tai reikia bruzint apie pusvalandi. o jei tiek nenori, tai gali po pora min kasdien smile.gif pusvalandis, manau, mazochistams doh.gif

Nezinau,kokia cia kosmetologe jums taip galejo pasakyti g.gif ,bet su juo daroma procedura yra 15minuciu ir viena karta i menesi!Niekas nedaro viena karta i savaite,nes oda atsinaujina kas 28dienas smile.gif
Visa pilnai procedura su demakiazu,dermaroleriu,kauke irt.t. uzima 1valanda,iskurios 15 minuciu dirbama su dermaroleriu,tam tikrom shemom,tam tikru metodu smile.gif procedura yra skausminga ir yra naudojama nuskausminamieji,galima atlikti procedura visais metu laikais,tik po proceduros reikia teptis kremu 5-7 dienas spf50,veliau uzteks mazesnio spf smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 999999999: 24 kovo 2011 - 17:43
na gal as ne taip supratau savo kosmetologe... g.gif tai tipo pati nepasibraukysiu as su juo, reikia specialiai braukyti moketi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomana: 24 kovo 2011 - 17:49