Įkraunama...
Įkraunama...

Derma roller

Neskaiciau visos temos, bet atsakysiu i temos klausima del volelio. Turiu toki Filorga firmos su mezotherapijoje naudojamu tirpalu ( jie parduodami tik kartu komplekte). Pirkau Prancuzijoj tada dar nezinojau, kad ir Lietuvoje prekiaujama. Prancuzes pamise del sios naujoves ir kosmetikos parduotuveje man ji isiule. Dabar labai tuo dziaugiuosi, nes tikrai efektingas produktas, o be to ir kainavo gerokai pigiau, nei Lietuvoje. Skausmo tikrai jokio nesijaucia voleliu masazuojant veida. Adateles leidzia giliau isiskverbti mezotherapiniam kokteiliui. Oda tapo stangresne, skaistesne, spindint.
Atsakyti
QUOTE(Filotijia @ 2012 01 13, 01:45)
koki uzsisakei? kiek kainavo? sako geriausia uztepti serumo su kalogenu,nu bet as pati dar paieskose,tai kad nelabai galiu patart  4u.gif


ai toks neypatingas, is eBay, tik va su titano spygliukais (girdejau kad sitie geresni) smile.gif va toki: http://www.ebay.co.u...984.m1439.l2649 - neismanau as apie juos, bet siaip nenusivyliau smile.gif brangaus kazkokio labai labai imt nesinorejo, nes neaisku ar as jo nepadesiu po poros kartu i sali biggrin.gif as kazkaip niekur nerandu tokiu serumu pirkt, tikriausiai tik pas kosmetologes parsdiduoda? ir siaip, finansai riboti... smile.gif tai aliejuku naturaliu bandau kol kas. o kas liecia derma roller - nu tai baisiai skauda, bent jau man biggrin.gif gal dar iprasiu, nes tik pora kartu dar tik vazinejau juo smile.gif
Atsakyti
oi aciu labai uz nuoroda 4u.gif nes kur as buvau radus,tai labai brangiai ax.gif
o kokio dydzio adateles uzsisakete,gal per dideles uztai ir skauda? o kas kiek laiko briuzinat? as seruma tikrai pirksiu is cia http://www.iherb.com/ ziuriu su kologenu koki,o siaip ieskok,tikrai turetum rast pigiau nei kristianoj ar dar kur pardese.
Atsakyti
Patarciau pirkti originalius.
Su kiniskais nezinia kas gali nutikti.
Jie nei mediciniskai patvirtinti nei ka..
Maciau lietuvoje kiniski po 99 LT.
O as ispanu gamybos profesionalu mediciniskai patvirtinta nusipirkau uz 115 LT.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugyss: 22 sausio 2012 - 06:41
o kur pirkote?
Atsakyti
QUOTE(drugyss @ 2012 01 22, 06:32)
Patarciau pirkti originalius.
Su kiniskais nezinia kas gali nutikti.
Jie nei mediciniskai patvirtinti nei ka..
Maciau lietuvoje kiniski po 99 LT.
O as ispanu gamybos profesionalu mediciniskai patvirtinta nusipirkau uz 115 LT.


nu nežinau, aš tą kur nusipirkau, tai man pardavėjas atsiuntė visus dokumentus kartu, kad yra patvirtina sveikatos ten kažkokių ministerijų ir atitinka ES standartus gaminių. ax.gif Va jeigu konkreciau tai CE, FDA ir RoHs, apie sias organizacijas galite placiau pasiskaityti internete, bet zodziu esme tokia kad jos patvirtina jog daiktas atitinka standartus ir nera pavojingas naudojimui smile.gif Tad nematau reikalo permoket...

Papildyta:
QUOTE(Filotijia @ 2012 01 22, 01:08)
oi aciu labai uz nuoroda  4u.gif  nes kur as buvau radus,tai labai brangiai  ax.gif
o kokio dydzio adateles uzsisakete,gal per dideles uztai ir skauda? o kas kiek laiko briuzinat? as seruma tikrai pirksiu is cia http://www.iherb.com/ ziuriu su kologenu koki,o siaip ieskok,tikrai turetum rast pigiau nei kristianoj ar dar kur pardese.


jeigu koki rasi serumiuka geresni, pasidalink nuorodele smile.gif daznai is ten perku irgi, tai gal ka naudingo rasciau vel smile.gif pas mane adateles 2mm, bet as nelabai jauciu kad man jos i oda sulystu biggrin.gif gal sakau daugiau paspaust reikia? as dar tik pora kartu bruzinau, gal sakau priprasiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Paradigma*: 22 sausio 2012 - 19:29
Taip originalus yra patvirtinti europoje ce sertifikatu.
O kiniski nera patvirtinti.
Ir kiniski dauguma yra is paauksuoto titano.
O originalus tik is titano arba medicininio plieno.
Kiniska galima atpazinti tik jei paprasai kad pardavejas duodu gamintojo puslapi.
Ir adresa..
Jei neduoda reiskia apgavo arba jei duoda patikrini licenzija.
O del sertifikatu tai lebai lengva juos atspausdinti nuo originaliu.
Taigi iseitis tik patikrinti licenzija ir kad duotu oficialu puslapi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugyss: 22 sausio 2012 - 20:06
QUOTE(drugyss @ 2012 01 22, 19:59)
Taip originalus yra patvirtinti europoje ce sertifikatu.
O kiniski nera patvirtinti.
Ir kiniski dauguma yra is paauksuoto titano.
O originalus tik is titano arba medicininio plieno.


tai ta ir sakau kad neverta pirkt uz 115lt, kai galima nusipirkt is eBay ta kur as nuoroda numeciau uz 50lt, ir jis taip pat patvirtintas sertifikatais ir dengtas titanu smile.gif
Atsakyti
Man atrodo kad tu nusipirkai ne originalu o tave apgavo.
Jei nesunku duoki oficialu gamintojo puslapi ir kokia firma gamino.
Katik geriau apziurejau tikrai taviskis kiniskas.
Gali jam parasyti ir paklausti kodel ikiso ne originalia tau preke jei pirkai paypal susigrazinsi pinigus.
Bet manau tu zinojai kad jis neoriginalas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugyss: 22 sausio 2012 - 20:15
Pries tai kol sito neturejau taip pat norejau pirkti kiniska kol su kosmetologe nepasikalbejau.
Patariu visiems nepirkite nepaprase licenzijos bei oficialaus puslapio.
Cia gi ne zaislas.
Tuo labiau su oda ir adatomis procedura.
Ikis broka ar nuluztu adata tai..
Atsakyti
QUOTE(drugyss @ 2012 01 22, 20:08)
Man atrodo kad tu nusipirkai ne originalu o tave apgavo.
Jei nesunku duoki oficialu gamintojo puslapi ir kokia firma gamino.
Katik geriau apziurejau tikrai taviskis kiniskas.
Gali jam parasyti ir paklausti kodel ikiso ne originalia tau preke jei pirkai paypal susigrazinsi pinigus.
Bet manau tu zinojai kad jis neoriginalas.


as nesidomiu kas ten ir kokia firma, nes tu firmu simtai, sitas derma roller vienam is oficialiu internetiniu derma roller puslapiu irgi buvo, kadangi as nezinau ar ji naudosiu, tai man nesinori pirkti kazkokiu brangiu simtais kainuojanciu prekiu, ypac kai jas po 5men reikia pakeist, man tai kol kas niekas nenuluzo ir nemanau kad nulus, labai tvirti, titaniniai spygliukai, viskas puikiai veikia. Raso kad MRS firma, ivairiu ju labai yra sios firmos, taip pat ir kremuku. Va cia ju galybe pasirinkus ta MRS firma http://www.dermaroll.....0acne removal smile.gif zodziu, kiekvienas renkasi tai kas jam geriausia ir gincytis cia nera reikalo smile.gif sekmes
Atsakyti
http://www.dermaroll.....0acne removal
Sis puslapis pardavineja ne originalius.
Adresas sio puslapio kiniskas.
Ir mrs firma neegzistuoja.
Parase sis puslapis kad prekiaujame kiniskomis ne originaliomis prekemis.
Be jokiu medicinisku patvirtinimu.
Be to taviski keisti tikrai reikes greiciau nei kokybiska.
Nes pagamintas visiskai kitaip.
Ir atseis tokia pat suma pinigu tau tik tiek kad laiko uztemsi kelis menesius pirkdama kiniskus.
Nebereikalo gi kainos tokios mazos.
Taigi kita karta rasydama ir sakydama kad toki pat gali gauti uz 50 LT geriau pasidomeki ir suzinoki ar originalas ar ne.
Sekmes ir tau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugyss: 23 sausio 2012 - 05:59