Įkraunama...
Įkraunama...

Derma roller

QUOTE(mamulioka @ 2011 11 11, 20:40)
Sveikutes smile.gif Kaip sekasi bruzintis? Tai ar yra cia tokiu, kurioms dermaroleris padejo susitvarkyt veida, pvz. siek tiek patempt oda?

Man tikrai padejo ir ne tik man, moterytei 56 metu is ,,buldogo,, odos pasidare grazus veidas su aiskiai matomais konturais . Bet as namie tokios proceduros tikrai nesidaryciau pati, einu pas kosmetologe 4u.gif Ji zino ko mano veidui reikia, parenka kokteilius...zodziu man labai patinka, aisku skauda, bet ka daryt..graziai norisi but biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2011 11 13, 15:12)
Man tikrai padejo ir ne tik man, moterytei 56 metu is ,,buldogo,, odos pasidare grazus veidas su aiskiai matomais konturais . Bet as namie tokios proceduros tikrai nesidaryciau pati, einu pas kosmetologe 4u.gif Ji zino ko mano veidui reikia, parenka kokteilius...zodziu man labai patinka, aisku skauda, bet ka daryt..graziai norisi but biggrin.gif

Labai smagu girdet smile.gif Idomu, kiek proceduru teko pasidaryt, kad atsirastu tas zanklus rezultatas? Kuriam mieste Jus lankote, jei Vilniuj, tai kuriam salone?
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2011 11 13, 14:43)
Labai smagu girdet smile.gif Idomu, kiek proceduru teko pasidaryt, kad atsirastu tas zanklus rezultatas? Kuriam mieste Jus lankote, jei Vilniuj, tai kuriam salone?

Po dvieju proceduru matesi, kad veido ir spalva pasikeitusi ir jis daug stangresnis. Pas mane tarp antakiu tokios dvi rauksles gilios, tai vien ant tu rauksliu matosi, kad jos maziau matomos. Aisku-jos yra, bet jau ne tokios 4u.gif Dabar as jau 5 proceduras pasidarius, kita savaite eisiu sesta karta. Ir rezultatas ne man vienai matomas, kiek mano draugiu ir kolegiu ,,bruzinasi,, visos su akivaizdziais rezultatais. Uztai man keista kai merginos cia sako, kad joms jokiu pokyciu...arba kosmetologe naudoja ne tas priemones arba kosmetologe tik labai labai svelniais dermoroleriu pabrauko per veida. Nes as is kart po dermorolerio paprasiau kad parodytu kaip as atrodau, tai siaubiakas doh.gif biggrin.gif veidas raudonas raudonas, net kraujosruvos matesi, bet alginatine kauke uzdeda ir praeina tas raudonis.

As Kaune darausi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2011 11 13, 22:47)
Po dvieju proceduru matesi, kad veido ir spalva pasikeitusi ir jis daug stangresnis. Pas mane tarp antakiu tokios dvi rauksles gilios, tai vien ant tu rauksliu matosi, kad jos maziau matomos. Aisku-jos yra, bet jau ne tokios 4u.gif Dabar as jau 5 proceduras pasidarius, kita savaite eisiu sesta karta. Ir rezultatas ne man vienai matomas, kiek mano draugiu ir kolegiu ,,bruzinasi,, visos su akivaizdziais rezultatais. Uztai man keista kai merginos cia sako, kad joms jokiu pokyciu...arba kosmetologe naudoja ne tas priemones arba kosmetologe tik labai labai svelniais dermoroleriu pabrauko per veida. Nes as is kart po dermorolerio paprasiau kad parodytu kaip as atrodau, tai siaubiakas doh.gif  biggrin.gif veidas raudonas raudonas, net kraujosruvos matesi, bet alginatine kauke uzdeda ir praeina tas raudonis.

As Kaune darausi 4u.gif

Nezinot kartais, kokio ilgio adateles naudoja? Dariausi Grozio akademijoj Vilniuj, jie veidui tik 0.5 naudoja. Akivaizdu, kad per silpnai veikia, po 5 proceduru man poveikis nulinis
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2011 11 13, 22:17)
Nezinot kartais, kokio ilgio adateles naudoja? Dariausi Grozio akademijoj Vilniuj, jie veidui tik 0.5 naudoja. Akivaizdu, kad per silpnai veikia, po 5 proceduru man poveikis nulinis

Su 0,5mm 4u.gif
Jums nenuskausmindavo pries procedura? Nes jei su nuskausminimu--tai tada tikrai poveikis nulinis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2011 11 14, 01:06)
Su 0,5mm 4u.gif
Jums nenuskausmindavo pries procedura? Nes jei su nuskausminimu--tai tada tikrai poveikis nulinis 4u.gif

Butent, kad su nuskausminimu. Gal jusu tiesa. Bet negi patyrusi kosmetologe to nezino? Jauciu, neistverciau kaktos be nuskausminimo... Et... Nerandu sprendimo, kaip man ta kakta kartu su virsutiniais vokais patempt biskutuka...
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2011 11 14, 22:25)
Butent, kad su nuskausminimu. Gal jusu tiesa. Bet negi patyrusi kosmetologe to nezino? Jauciu, neistverciau kaktos be nuskausminimo... Et... Nerandu sprendimo, kaip man ta kakta kartu su virsutiniais vokais patempt biskutuka...

Tai va--grozis reikalauja auku biggrin.gif 4u.gif Skauda tas tai taip...pirmas kartas baisiausias buvo, o paskui..jau zinai ko laukti ir kenti...dziaugsmas suima kai jauti, kad kauke tepa--tada reiskias viskas!! procedura baigta biggrin.gif
O nuskausminimas nieko gero sitai procedurai..
Atsakyti
nusipirkau pagaliau ir as thumbup.gif nerealus daiktas. pas mane tik 1,5mm adateles, bet rezultatai akivaizdus. darausi namuose pati, nusiperku to tepaliuko/serumiuko. tik kad darau nereguliariai, bet tikrai labai padeda. tikejausi pasinaikinti randelius nuo spuogu, tai po keliu proceduru jau perpus sviesesni thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomana @ 2011 11 26, 12:52)
nusipirkau pagaliau ir as thumbup.gif nerealus daiktas. pas mane tik 1,5mm adateles, bet rezultatai akivaizdus. darausi namuose pati, nusiperku to tepaliuko/serumiuko. tik kad darau nereguliariai, bet tikrai labai padeda. tikejausi pasinaikinti randelius nuo spuogu, tai po keliu proceduru jau perpus sviesesni thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

nusisnekejau adateliu ilgi rasydama.. pas mane tik 0,2 doh.gif bet kazkaip man uztenka ir zinau toki dalyka, kad pradzioje su juo reikia bruzinti kas 6 dienas, paskui tik kas dvi sav. dar veliau uztenka karta i men mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomana @ 2011 11 26, 13:55)
nusisnekejau adateliu ilgi rasydama.. pas mane tik 0,2 doh.gif bet kazkaip man uztenka ir  zinau toki dalyka, kad pradzioje su juo reikia bruzinti kas 6 dienas, paskui tik kas dvi sav. dar veliau uztenka karta i men mirksiukas.gif




Jei gerai supratau, jusu randeliai - tai demeles, jei rasot, kad pasviesejo... O idubimu ar turite po spuegeliu likusiu? smile.gif
Atsakyti
aha, demeles tamsios. idubimu nera. ir sakau, as nebruzinu po 15-20 min. kelias min pabraukau, nelabai man skauda, tik po to para laiko toks jausmas lyg oda temptu, kai buna labai issausejusi ir norisi kremuku patept. nemalonu...
Atsakyti
QUOTE(Tomana @ 2011 11 26, 16:15)
aha, demeles tamsios. idubimu nera. ir sakau, as nebruzinu po 15-20 min. kelias min pabraukau, nelabai man skauda, tik po to para laiko toks jausmas lyg oda temptu, kai buna labai issausejusi ir norisi kremuku patept. nemalonu...




Na, tai matyt, tas epidermis nuo bruzinimo lupasi... g.gif Ko gero, visai normali reakcija. Manau, su tais dalykais tikrai susitvarkysit, ir gana greitai, oda atsinaujins...
Atsakyti