Įkraunama...
Įkraunama...

Derma roller

sveikos smile.gif

isigijau ir as tu bjaurybiu po gimdymo, tokios baisios raudonos ant sonu po pirmo nestumo, o po antro vaikelio atsirado ir ant pilvo situ niekadeju...taigi, atradau toki stebukladari Derma Roller'i biggrin.gif Uzsakiau is ebay , nusipirkau nuskausminamaji tepaliuka Emla ir reiks pradet rolintis smile.gif sian jau pranese kad atejo mano aparaciukas, labai daug vilciu i ji dedu, kad tik padetu man strijas isnaikinti...Pries du metus, po pirmojo gimdymo ejau su lazeriu jas naikinti, pora proceduru paturejau, poto pagailo pinigus tokius moket, nes viena procedura 500 litu kainavo.. Tai va, bandysiu derma rolleri dabar, tikiuos pades smile.gif kantriai bruzinsiuos, kad tik dingtu tos niekseles nuo mano pilvo smile.gif
Atsakyti
Dekoju uz atsiliepimus.
O ar bandete kuri TriLASTIN-HT® priemones?
Atsiliepimuose skaiciau kad veiksmingos.
O kaip istikruju?

QUOTE(robkytexex @ 2011 08 25, 11:33)
Aš anksčiau buvau įkėlus nuoroda į Grožio renesansą, labai domina šios ampulės. Sakykit, kodėl būtent DMAE ampules pasirinkote, čia taip gydytoja Jum rekomendavo, ar pati išsirinkote? Mane labai sudomino Piruvex ampulės, Glikolio rūgšties 1%, arba Organinio silicio ampulės, skaičiau, kad jos tinka strijų šalinimui, bet nežinau, kurios geresnės. Sakykite prašom, kaip jūs pirkot? Internetu (per kiek pristatė), ar važiavote ten? Reikia iš anksto užsirašyti konsultacijai, ar galima bet kada atvykti? Konsultacijos mokamos buvo? Galima pabandymui nusipirkti po 1 ampulę, ar tik visą pakelį parduoda? Dėkoju iš anksto už atsakymus  4u.gif
Papildyta:
Aš po to 100%-nį alijošiaus gelį naudoju nuraminimui. Prieš tai nieko dabar nenaudoju, bet planuoju ampules pirkti. Skaičiau, kad nuo strijų gerai yra priemonės su siliciu ar su glikolio rūgštim. Jei rastumėte gerų ir nebrangių, pasidalinkite prašom.

Atsakyti
QUOTE(justinakaraliunaite22 @ 2011 09 26, 11:05)
ar bandete kuri TriLASTIN-HT® priemones?


Kur jų gauti, kokios kainos? Google sako, tai kažkas nuo celiulito, ar yra ir kotokių priemonių? Nuorodą prašom įdėkite, kur matėt pardavime 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(D'Luxe @ 2011 09 21, 11:27)
Sveikutės, mamytės  4u.gif

Na pagaliau aš pradedu matyti realų pagerėjimą!  thumbup.gif 
Kad nereikėtų vartyti visos temos, įkeliu vieną iš pradinių nuotraukų ir vakarykštę

[url



D'Luxe,

vienas zodis - wau!
cia tai bent thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes
kaip sekasi striju ir rauksliu bruzinimas? Turiu ir as siokiu-tokiu problemeliu. Dariausi invazine mezoterapija pas profesionale, bet labai jau nepigus "malonumas" o rezultatu-0..
Del to paskaicius cia jusu diskusijas kylo mintis investuoti i "bruzintuva" ir ampules ar serumus ir bandyti paciai palaikyti , o ideale ir pagerinti odos bukle. Turiu plona riebia, issipletusiom porom veido oda, kuri dar be to praradusi tonusa ir issausejusi (is vidaus)
Ar verta investuoti? Kokie atsiliepimai naudojant veidui (rauksles, poros ir t.t)
Ar yra rezultatai? Per koki laika atsirado? Per kiek laiko pranyksta nesinauddojant?
Busiu labai dekinga uz atsakymus

Atsakyti
QUOTE(Ella75 @ 2011 10 04, 20:33)
Sveikos mamytes
kaip sekasi striju ir rauksliu bruzinimas? Turiu ir as siokiu-tokiu problemeliu. Dariausi invazine mezoterapija pas profesionale, bet labai jau nepigus "malonumas" o rezultatu-0..
Del to paskaicius cia jusu diskusijas kylo mintis investuoti i "bruzintuva" ir ampules ar serumus ir bandyti paciai palaikyti , o ideale ir pagerinti odos bukle. Turiu plona riebia, issipletusiom porom veido oda, kuri dar be to praradusi tonusa ir issausejusi (is vidaus)
Ar verta investuoti? Kokie atsiliepimai naudojant veidui (rauksles, poros ir t.t)
Ar yra rezultatai? Per koki laika atsirado? Per kiek laiko pranyksta nesinauddojant?
Busiu labai dekinga uz atsakymus



nezinau, as rezultatu praktiskai nematau verysad.gif
pasidariau 5 proceduras salone, o dabar bandau namuose

dabar jau neinvestuociau,..
o kad invazine nepadeda, tai keista g.gif
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2011 09 22, 22:08)
rezultatas  thumbup.gif


QUOTE(Jazira @ 2011 09 28, 14:30)
D'Luxe,

vienas zodis - wau!
cia tai bent  thumbup.gif



Ačiū, mergaitės blush-anim-cl.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(norala @ 2011 10 04, 21:24)
nezinau, as rezultatu praktiskai nematau verysad.gif
pasidariau 5 proceduras salone, o dabar bandau namuose


Ypatingų pasikeitimų po 5 kartų tikrai nesitikėkite. Aš nemažiau kaip 20 kartų dariau, ir tai dar man toli iki pabaigos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo D'Luxe: 05 spalio 2011 - 12:31
QUOTE(Ella75 @ 2011 10 04, 20:33)
Sveikos mamytes
kaip sekasi striju ir rauksliu bruzinimas? Turiu ir as siokiu-tokiu problemeliu.


Dėl raukšlių dar negaliu pasakyti, nebandžiau ant veido. O dėl strijų rekomenduoju good.gif Geriausiai 1 arba 1,5 mm. Ir apsišarvuokit kantrybe, tikrai kaip D'Luxe rašė, po kelių pasibrūžinimų rezultato nebus. Kažkur po 3 mėn pradeda matytis tik.

Mamos, noriu paklausti, o kaip dėl apgamų? Ant veido turiu nemažai, apeiti nelabai pavyks, o drąskyti jų tikrai nenoriu. Mamulioka, norala ir kitos, kas salone tvarkė veidą, ką jums sakė dėl apgamų, ką darė ir kaip, brūžino per apgamus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(robkytexex @ 2011 10 10, 11:14)


Mamos, noriu paklausti, o kaip dėl apgamų? Ant veido turiu nemažai, apeiti nelabai pavyks, o drąskyti jų tikrai nenoriu. Mamulioka, norala ir kitos, kas salone tvarkė veidą, ką jums sakė dėl apgamų, ką darė ir kaip, brūžino per apgamus?  g.gif



As asmeniskai ant veido nei vieno apgamelio neturiu, tai man darydavo per visa veida. Bet turiu visokiu itartinu apgameliu kune, tai reguliariai tikrinuosi. Tai vat tie tokie visai ploksti, neiskylus apgameliai turi sansu kada nors supiktybet, taip sake. Aisku, nesu dermatologe, bet mano manymu, gal nelabai gerai butu juos traumatizuot - na ziurekit, pagal ta visa proceduros aprasyma susidaro mikrozaizdeles, tai skatina kolageno ar ko ten dar gamyba bei siaip aktyvia regeneracija. Tai jeigu yra koks apgamelis su nelabai gerom tendencijom, o jus dar kazka ne tik traumuosit, bet ir visus imanomus procesus skatinsit, tuo tarpu ir supiktybejima... Nezinau, manau reiketu labai atsargiai i tai ziuret, gerai kad susidomejot. Nors, as lankausi pas toki dygytoja-onkodermatologa, kuris pats sako turintis ant veido daug apgameliu, beje, tokiose vietose, kad niekaip ju neapeis besiskusdamas, ir nieko, stebi juos ir tiek. Na, tokia mano nuomone, atsargiau. Gal merginos dar ka pasakys
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2011 10 10, 17:59)
manau reiketu labai atsargiai i tai ziuret, gerai kad susidomejot.


Ačiū labai, mamulioka, už atsakymą. Aš taip pat manau, kad reikia labai atsargiai su apgamais. Suskaičiavau 8 ant veido, brūžinsiu aplink, stengsiuos neužkabinti jų.
Atsakyti
Man rekomendavo, išbandžiau ir noriu pasidalinti su jumis atradimu, tai yra 99,9 grynumo alijošiaus gelis, labai gerai drėkina ir ramina odą, gydo žaizdeles, oda lyg aksominė po jo. wub.gif Pirkau Camelia vaistinėje, fantastiška priemonė
Atsakyti
Sveikutes smile.gif Kaip sekasi bruzintis? Tai ar yra cia tokiu, kurioms dermaroleris padejo susitvarkyt veida, pvz. siek tiek patempt oda?
Atsakyti