Įkraunama...
Įkraunama...

Derma roller

Rollerio ilgaamžškumas priklauso nuo to iš ko padarytos adatėlės - steel, titan coating, ar titan.
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2011 08 18, 11:23)
Gal tiesiog yra geresniu rolleriu??? Istvermingesniu???


Svekutės, mamos.

Už visus įrankius negaliu sakyti, kai nedirbus su jais, tiesiog nežinau. O iš tų, kurie pas mus yra, Mesoroller gamintojai išvis sako, kad jis gali būti naudojamas neribotą laiką - atvirai, netikiu, tikrai taip negali būti, gamintojai tiesiog mėgsta per daug pagražinti savo įrangą. O Derma Roller gamintojai nurodo, kad įrankis gali būti naudojamas iki pusmečio, jei procedūras kartot 2-3 kartus per savaitę. Na čia jau labiau panašu į tiesą, bet dar tiek patirties neturiu su jais, kad galėčiau tą patvirtinti.

Paskutinės mano naujienos tokios - savaitgalį pradėjo gan stipriai šerpetoti ir luptis pilvo oda. Kaip suprantu, tik dabar prasidėjo atsinaujinimo procesas. Rašysiu, kaip bus toliau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo D'Luxe: 22 rugpjūčio 2011 - 10:33
QUOTE(D'Luxe @ 2011 08 22, 11:32)
Svekutės, mamos.

Už visus įrankius negaliu sakyti, kai nedirbus su jais, tiesiog nežinau. O iš tų, kurie pas mus yra, Mesoroller gamintojai išvis sako, kad jis gali būti naudojamas neribotą laiką - atvirai, netikiu, tikrai taip negali būti, gamintojai tiesiog mėgsta per daug pagražinti savo įrangą. O Derma Roller gamintojai nurodo, kad įrankis gali būti naudojamas iki pusmečio, jei procedūras kartot 2-3 kartus per savaitę. Na čia jau labiau panašu į tiesą, bet dar tiek patirties neturiu su jais, kad galėčiau tą patvirtinti.

Paskutinės mano naujienos tokios - savaitgalį pradėjo gan stipriai šerpetoti ir luptis pilvo oda. Kaip suprantu, tik dabar prasidėjo atsinaujinimo procesas. Rašysiu, kaip bus toliau  4u.gif


Sveiki, S'Luxe smile.gif Gal galite pasakyti, kokios yra Dermarolerio adateles? Is kokios medziagos jos pagamintos?
Atsakyti
QUOTE(Sidabriukasg @ 2011 08 22, 12:20)
Sveiki, S'Luxe smile.gif Gal galite pasakyti, kokios yra Dermarolerio adateles? Is kokios medziagos jos pagamintos?


Sveiki 4u.gif

Derma Roller adatėlės yra iš paauksuoto titano. Yra įrankiai su 0,2 mm. Ir yra keičiamų galvučių su 0,75; 1,00 ir 1,5 mm.
Atsakyti
QUOTE(D'Luxe @ 2011 08 22, 13:43)
Sveiki  4u.gif

Derma Roller adatėlės yra iš paauksuoto titano. Yra įrankiai su 0,2 mm. Ir yra keičiamų galvučių su 0,75; 1,00 ir 1,5 mm.


Tai kiek suprantu is paauksuoto titano tai cia vieni geresniu smile.gif Dekui uz komentara wink.gif
Atsakyti
QUOTE(D'Luxe @ 2011 08 22, 11:32)
Svekutės, mamos.

Už visus įrankius negaliu sakyti, kai nedirbus su jais, tiesiog nežinau. O iš tų, kurie pas mus yra, Mesoroller gamintojai išvis sako, kad jis gali būti naudojamas neribotą laiką - atvirai, netikiu, tikrai taip negali būti, gamintojai tiesiog mėgsta per daug pagražinti savo įrangą. O Derma Roller gamintojai nurodo, kad įrankis gali būti naudojamas iki pusmečio, jei procedūras kartot 2-3 kartus per savaitę. Na čia jau labiau panašu į tiesą, bet dar tiek patirties neturiu su jais, kad galėčiau tą patvirtinti.

Paskutinės mano naujienos tokios - savaitgalį pradėjo gan stipriai šerpetoti ir luptis pilvo oda. Kaip suprantu, tik dabar prasidėjo atsinaujinimo procesas. Rašysiu, kaip bus toliau  4u.gif

mane pilva labiausiai domina smile.gif kaip strijos kazin, jos reguoja i procedura, ar saiposi po oda ir viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabriukasg @ 2011 08 22, 13:45)
Tai kiek suprantu is paauksuoto titano tai cia vieni geresniu


Sveiki,

Dalinuosi su jumis tik asmenine patirtimi, nes ką sako gamintojai - tai vienas, o realybė dažnai būna kiek kitokia. Pakol kas dar nedrįsčiau teigti, kuris iš jų patvaresnis, mesoroller naudojau tik 3 ar 4 kartus, derma roller - gal 5-6. Kol kas nei vienas dar neatšipo. Parašysiu vėliau, kaip bus.
Atsakyti
QUOTE(sinja @ 2011 08 23, 12:46)
mane pilva labiausiai domina smile.gif kaip strijos kazin, jos reguoja i procedura, ar saiposi po oda ir viskas smile.gif


Matosi, kad reaguoja, bet dar tikrai negaliu garsiai šaukti, kad visiškai išnyktų verysad.gif Strijos man buvo baltos, siauros ir labai ryškios, dabar jos atrodo platesnės, kiekvieno rando kraštai nėra tokie aštrūs kaip buvo, lyg lydytųsi, bet vis dar matosi. Strijos dabar lyg patinusios su tirpstančiais kraštais

Atsiprašau, prasta kokybė, vakare bandysiu padaryti geresnes nuotraukas, čia nepagavau tinkamo apšvietimo, kad gerai matytųsi strijos

Čia viena iš pradinių nuotraukų, kur matosi kiekvienas randas, kaip balta juosta. Dabar jau bent nebėra to ryškumo, bet ir nėra dar lygi graži oda
nuotr.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo D'Luxe: 24 rugpjūčio 2011 - 10:03
QUOTE(D'Luxe @ 2011 08 24, 10:44)
Matosi, kad reaguoja, bet dar tikrai negaliu garsiai šaukti, kad visiškai išnyktų  verysad.gif Strijos man buvo baltos, siauros ir labai ryškios, dabar jos atrodo platesnės, kiekvieno rando kraštai nėra tokie aštrūs kaip buvo, lyg lydytųsi, bet vis dar matosi. Strijos dabar lyg patinusios su tirpstančiais kraštais

Atsiprašau, prasta kokybė, vakare bandysiu padaryti geresnes nuotraukas, čia nepagavau tinkamo apšvietimo, kad gerai matytųsi strijos

Čia viena iš pradinių nuotraukų, kur matosi kiekvienas randas, kaip balta juosta. Dabar jau bent nebėra to ryškumo, bet ir nėra dar lygi graži oda
nuotr.

va va cia man labai naudinga info smile.gif
http://www.ebay.co.u...=item6b1bcfa09e
va toki matau mano akiai visai nebloga.
http://www.ebay.co.u...=item1e62ff58bd
va toki matau, nerandu tik kiek adatu.
ka galetumete apie situos pasakyti?
siaip perkate juos kur ir kiek kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2011 08 24, 11:24)
va va cia man labai naudinga info smile.gif
http://www.ebay.co.u...=item6b1bcfa09e
va toki matau mano akiai visai nebloga.
http://www.ebay.co.u...=item1e62ff58bd
va toki matau, nerandu tik kiek adatu.
ka galetumete apie situos pasakyti?
siaip perkate juos kur ir kiek kainuoja?


Pirmas lygiai toks pat, kaip mano biggrin.gif tik mano sidabrinės saplvos ir adatėlės yra 0,5. Dabar kiek žinau, pas mus liko 0,2 mm, 0,25 ir 3,00 mm. Kaina

Antro nepažįstu, bet rodos čia 192 adatėlės. Pas mus panašūs yra, tik su keičiama galvute ir infraraudonais spinduliais, kaina

Man asmeniškai labiau patiko panašus į antrą. Jo adatėlės visiškai kitokios. Pirmo adatos yra platėjančios, lyg trikampėlio formos. O antro - lygios. Pojūčiai visai skirtingi per procedūrą. Man asmeniškai antras "arčiau kūno" ax.gif

Atsakyti
Gal zinote koki krema ar losjona naudoti po proceduros?
Girdejau kad po Derma Roller proceduros priemones tampa veiksmingesnes.
Konkreciau domintu nuo striju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(D'Luxe @ 2011 08 24, 12:06)
Pirmas lygiai toks pat, kaip mano  biggrin.gif  tik mano sidabrinės saplvos ir adatėlės yra 0,5. Dabar kiek žinau, pas mus liko 0,2 mm, 0,25 ir 3,00 mm. Kaina

Antro nepažįstu, bet rodos čia 192 adatėlės. Pas mus panašūs yra, tik su keičiama galvute ir infraraudonais spinduliais, kaina

Man asmeniškai labiau patiko panašus į antrą. Jo adatėlės visiškai kitokios. Pirmo adatos yra platėjančios, lyg trikampėlio formos. O antro - lygios. Pojūčiai visai skirtingi per procedūrą. Man asmeniškai antras "arčiau kūno"  ax.gif

aciu labai tau uz info, reikia labai pasinagrineti kame cia kas. kol sviezios strijos, reikia priemoniu imtis. paziuresiu kas geriau ar is ebay siustis ar cia pirkti, kaina skiriasi tik keliais lt. dar paknisti reikia smile.gif
Atsakyti