Įkraunama...
Įkraunama...

Derma roller

Ar esat bandziusios si daikciuka. Pasidalinkit patirtimi, nes labai jau idomus jis man ir jo poveikis
user posted image
Atsakyti
Tomaniuk, apie ji bus mezoterapijos skyrely parasyta 4u.gif Pas mus deja tai dar yra ala naujiena doh.gif , kai visam pasauly jau virs 10 metu su juo proceduras daro 4u.gif
Atsakyti
kazkaip sudomino mane jis, tai noreciau realios zmoniu patirties isgirsti ax.gif o mezoterapijos skyrelyje kazkaip mazoka, ar as ne ten skaiciau rolleyes.gif
Atsakyti
pasiziurinekit nusimanancios apie oda ar tai gali buti veiksminga? mirksiukas.gif
http://www_derma-rollers_com/
Atsakyti
labai gaila, kad niekas apie ji nieko nezino, tikrai labai buvau susidomejusi... g.gif o pirkti kate maise nesinori ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomana @ 2011 03 22, 21:56)
labai gaila, kad niekas apie ji nieko nezino, tikrai labai buvau susidomejusi... g.gif o pirkti kate maise nesinori ax.gif


As isbandziau pas kolege ji ir tikrai efektas super, aisku maloni procedura nera, bet rezultatai veliau pamalonina biggrin.gif Tikrai vertas pinigu...
Atsakyti
o kaip su skausmu? koks tai pojutis? bijau skausmo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomana @ 2011 03 23, 11:20)
o kaip su skausmu? koks tai pojutis? bijau skausmo blush2.gif


as ji irgi nusipirkau. tai bandysiu su Emla tepalu, kad maziau skaudetu
Atsakyti
oi, labai lauksiu atsiliepimu drinks_cheers.gif o kas cia per tepalas? ax.gif ir man dar idomu, kada pasimato pokyciai?
Atsakyti
QUOTE(Tomana @ 2011 03 23, 14:55)
oi, labai lauksiu atsiliepimu drinks_cheers.gif o kas cia per tepalas? ax.gif ir man dar idomu, kada pasimato pokyciai?


Emla tepalas uzsaldo oda mazdaug valandai ir beveik nesijaucia adatos duriai. Juo man tepe, kai su botoksu rauksleles lygino.
toks
Tik cia parasyta, kad per 10 min, o man geriausias efektas buvo po 30 min...
Atsakyti
o vaikeli, tai kas per aparaciukas, kad tokio tepalo reikia doh.gif jau bijau... bet ir gundo labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomana @ 2011 03 23, 18:03)
o vaikeli, tai kas per aparaciukas, kad tokio tepalo reikia doh.gif jau bijau... bet ir gundo labai 4u.gif

O Jus norite, kad butu laaaaaabai efektinga ir neskaudetu? lotuliukas.gif Kam kankintis, jei galima isviso nieko nejusti ir sedeti atsipalaidavus...
Kad beveik neskaudetu, reikia volelio su labai su trumpomis adatelemis, bet ir rezultatas minimalus mirksiukas.gif
Kodel norite juo naudotis? nuo rauksleliu, randeliu ar ko kito?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simsimas2002: 24 kovo 2011 - 10:01