Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 8 tema

Labas vakaras,
jau seniai esu įsimylėjusi šitą temą, kiek grožybių čia prisižiūriu, kiek daug mergaičių turinčių puikų skonį, meninę gyslelę, kad net pavydu kartais wub.gif
Kaip norėtūsi į savo namus perkelti nors dalelę to grožio, kurį regiu čia įdėtose foto smile.gif
Kadangi ši tema man labai miela, gal niekas nesupyks, kad šioje temoje paprašysiu patarimo kaip mergaitės paratumėt man aprengti tokį langą su balkono durimis, po kuriuo kaip matote radiatorius labai nevietoje atsiradęs doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 03 14, 23:21)
Visai fainas šviestuvas thumbup.gif reiks man keisti, nes taip tamsu, kad nė toršerai negelbėja..
Ar daug palanuojat į mugę sendaikčių? Gal meetuką pasidarom ax.gif pasigirt kas ką rado


As planuoju, nes turiu numacius konkretu paiesku objekta, bet neklauskit, nes nesakysiu - dar ir jums labai prireiks lotuliukas.gif
Del konkretaus susitikimo - manau bus sunku visoms susiderinti, bet koki nors ryskiai riuzava skiriamaji daikta galima kur nors isisekti, kad atskirtume/zinotume, kad cia kolege "supermamka" lotuliukas.gif Galesim susimirkseti bigsmile.gif

QUOTE(gėlužė @ 2011 03 14, 23:36)
Kadangi ši tema man labai miela, gal niekas nesupyks, kad šioje temoje paprašysiu patarimo kaip mergaitės paratumėt man aprengti tokį langą su balkono durimis, po kuriuo kaip matote radiatorius labai nevietoje atsiradęs doh.gif
user posted image


Sveika 4u.gif
Mano nuomone visiems jauciu aiski ir nebeidomi - aisku uzuolaidos ax.gif
O va kokios, jau priklauso arba nuo esamo interjero (jei derinama prie jo) arba prie busimo vizijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 03 14, 23:47)
As planuoju, nes turiu numacius konkretu paiesku objekta, bet neklauskit, nes nesakysiu - dar ir jums labai prireiks lotuliukas.gif
Del konkretaus susitikimo - manau bus sunku visoms susiderinti, bet koki nors ryskiai riuzava skiriamaji daikta galima kur nors isisekti, kad atskirtume/zinotume, kad cia kolege "supermamka" lotuliukas.gif Galesim susimirkseti bigsmile.gif 
Sveika 4u.gif
Mano nuomone visiems jauciu aiski ir nebeidomi - aisku uzuolaidos ax.gif
O va kokios, jau priklauso arba nuo esamo interjero (jei derinama prie jo) arba prie busimo vizijos smile.gif


Mamagabi, jeigu skaitai rusiskai, tau bus idomi tema. Seima nusipirko sena 19a nama ir restauruoja ji. Daug klasikos, tekstiles : http://forum.ivd.ru/...showtopic=67815

o cia jau ju padaryta mansarda:

user posted image

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2011 03 15, 00:36)
Labas vakaras,
jau seniai esu įsimylėjusi šitą temą, kiek grožybių čia prisižiūriu, kiek daug mergaičių turinčių puikų skonį, meninę gyslelę, kad net pavydu kartais wub.gif
Kaip norėtūsi į savo namus perkelti nors dalelę to grožio, kurį regiu čia įdėtose foto smile.gif
Kadangi ši tema man labai miela, gal niekas nesupyks, kad šioje temoje paprašysiu patarimo kaip mergaitės paratumėt man aprengti tokį langą su balkono durimis, po kuriuo kaip matote radiatorius labai nevietoje atsiradęs doh.gif
user posted image

Aš kabinčiau užuolaidas, gal baltas, ar su raštuku kokiu, šonuose parištas ir romanetę tokio pačio audinio, arba, jei šonuose audinys su raštuku, tai romanetę be rašto, bet to pačio audinio smile.gif Sėkmės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medeilė: 15 kovo 2011 - 07:54
QUOTE(mamagabi @ 2011 03 14, 23:47)

Mano nuomone visiems jauciu aiski ir nebeidomi - aisku uzuolaidos ax.gif
O va kokios, jau priklauso arba nuo esamo interjero (jei derinama prie jo) arba prie busimo vizijos smile.gif


Labai nemėgstu visų tų modernių dalykų- žaliuzių, romanečių ir kt. dalykų, kad užuolaidų noriu tai tikrai žinau, bet kaip jas užkabinti kai tas radijatorius nevietoje doh.gif Labai nemyliu tų plastmasinių lubinių karnizų, na nelabai man jie, daug gražiau klasikinis karnizas, kuris dar ir papuošia, bet kaip jį pakabinti, juk radiatorius išlįs iš po užuolaidos, jokio vaizdo, va ir suku galvą verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Medeilė @ 2011 03 15, 08:49)
Aš kabinčiau užuolaidas, gal baltas, ar su raštuku kokiu, šonuose parištas  ir romanetę tokio pačio audinio, arba, jei šonuose audinys su raštuku, tai romanetę be rašto, bet to pačio audinio  smile.gif Sėkmės


Na romanetės gal man uždengtų langą vakarui g.gif
Bet ten yra balkono durys, tai jos turėtų susitraukti iki pat viršaus, kad duris galima būtų atidaryti, o viršuje ten negauk vietos, kai jos susitraukia tai visvien susidaro gabalas audinio turbūt g.gif
Atsakyti
Gėluže, jei gerai Jus supratau, tai būtinai norit paslėptį radiatorių?
Rašėt, kad nemėgstat plastikinių bėgelių, man atrodo galima būtų tvirtint juos prie lubų, o šonuose padaryt užapvalinimus tokius, tada užuolaida neatrodys labai atitolusi nuo sienos/lango. O kad tas bėgelis taip nesišviestų, tai man rodos kažkaip padaroma su juostele užuolaidoms, kad to bėgelio praktiškai nesimato. O jei norisi dar ir kažkokios prabangos, klasikos, tai tiesiog sunkesnį audinį naktinėms užuolaidoms parinkt ir šonuose parišt gal su kutais g.gif
Gal aš visai nusigrybavau, bet man tokia mintis šovė pirmiausia.
Atsakyti
QUOTE(konfetee @ 2011 03 15, 10:33)
Gėluže, jei gerai Jus supratau, tai būtinai norit paslėptį radiatorių?
Rašėt, kad nemėgstat plastikinių bėgelių, man atrodo galima būtų tvirtint juos prie lubų, o šonuose padaryt užapvalinimus tokius, tada užuolaida neatrodys labai atitolusi nuo sienos/lango. O kad tas bėgelis taip nesišviestų, tai man rodos kažkaip padaroma su juostele užuolaidoms, kad to bėgelio praktiškai nesimato. O jei norisi dar ir kažkokios prabangos, klasikos, tai tiesiog sunkesnį audinį naktinėms užuolaidoms parinkt ir šonuose parišt gal su kutais  g.gif
Gal aš visai nusigrybavau, bet man tokia mintis šovė pirmiausia.


DĖKUI VISOMS PATARUSIOMS MERGAITĖMS 4u.gif

Aš irgi galvojau apie tuos bėgelius, kad norint paslėpti radiatorių jie vienintelė išeitis turbūt verysad.gif , bet kaip ten gražiai padaryti, kad jų nesimatytų g.gif
Nebūtų to radiatoriaus kabinčiau klasikinšžį karnizą ir nesukčiau galvos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2011 03 15, 11:54)
DĖKUI VISOMS PATARUSIOMS MERGAITĖMS 4u.gif

Aš irgi galvojau apie tuos bėgelius, kad norint paslėpti radiatorių jie vienintelė išeitis turbūt verysad.gif , bet kaip ten gražiai padaryti, kad jų nesimatytų g.gif
Nebūtų to radiatoriaus kabinčiau klasikinšžį karnizą ir nesukčiau galvos verysad.gif

o kazka tokio neiseitu padaryti, tik ploti reiktu pagal save pasireguliuoti, koks graziau, geriau del atsidarymo ir t.t. Pastandinti ta juosta ir priklijuoti.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 15 kovo 2011 - 09:58
as taip miegamam paslebiau ta platikini begeli ir virtuvej taip darysiu smile.gif
i begelio sona dedasi plastikine juosta, ant jos klijavau 'lipuske', kita lipuskes puse siuvau prie pakietintos medziagos juostos, ir "wua lia"
Atsakyti
Geluze, taigi galit ir klasikini karniza kabinti, su kiek ilgesniais laikikliais (yra Ermitaze ar Senukuose tokiu). Uzuolaida gi medziagine - net jei kazkiek ir klius galima permesti per radijatoriu. Pas mus namuose irgi tokio tipo radijatorius ir pasikabinom klasikinius karnizus, o pacia uzuolaida , kaip ir minejau, perkelem siapus radijatoriaus. Reikia jum tiesiog pasimatuoti tuos laikiklius, jei keliu cm ir truks, tikrai nieko tokio, naktines gi bus dar toliau i kambari. 4u.gif
Atsakyti
man dar cia patiko pasidairyti smile.gif
http://thriftydecorchick.com/
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 03 15, 10:58)
o kazka tokio neiseitu padaryti, tik ploti reiktu pagal save pasireguliuoti, koks graziau, geriau del atsidarymo ir t.t. Pastandinti ta juosta ir priklijuoti.


Gražu, bet čia gal reikia auštesnių lubų, patalpa mūsų nėra didelė kaip bute tai galvoju gali ją labai užgošti toks variantas g.gif
Papildyta:
QUOTE(Zaneta75 @ 2011 03 15, 11:13)
as taip miegamam paslebiau ta platikini begeli ir virtuvej taip darysiu smile.gif
i begelio sona dedasi plastikine juosta, ant jos klijavau 'lipuske', kita lipuskes puse siuvau prie pakietintos medziagos juostos, ir "wua lia"


Labai domina šis variantas, tik nelabai supratau kur ir koia bėgelio šone dedasi plastikinė juosta ir kaip ten priklijuojama ta lipūškė, klijais, na turbūt visai kvaila pasirodžiau, na bet nelabai įkertu wub.gif
Jei nepaslaptis kur Vilniuje randate gerų siuvėjų, gal galite parekomenduoti wub.gif
Atsakyti