Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 8 tema

QUOTE(ambre @ 2011 03 14, 12:09)
skamba graziai-manau, taip pat graziai ir ziurisi rolleyes.gif

dar nesiziuri, nes balkonu tureklu nera, sviestuvu nera, terasa irgi dar nebaigta smile.gif .
Atsakyti
na ir as pasakysiu tongue.gif man tamsusu namas grazu, kai jis yra senas ar bent jau toks atrodo, na trioba kokia medine su langinem, ar senu rudu plytu kur nors liepu ar azuoju pavesi; o siaip tai buciau linkusi i sviesu nama, net labai sviesiu pasteliniu spalvu. pas mus vieni kaimynai ant kalnelio salotine gan ryskia spalva nusidaze, tai ziema nuo to vaizdo net stirnos baidesi:)
Atsakyti
QUOTE(Kristaline @ 2011 03 14, 12:29)
Po to kai parašiau postą tada prisiminiau, kad buvo užuolaidėlės, jei vaikas miega ramiai, tada tikriausiai viskas ten gerai   smile.gif  Juk jeigu mamai taip patinka veidrodžiai tai ir vaikui neturėtų pakenkti  biggrin.gif


Vilka mini, vilkas cia smile.gif
Tikrai taip - nuo veidrodziu lovyte dengia net triju metru plocio baldakimas, kuris sukrenta i klostes ir veidrodziai net nepersisviecia.
Vaikutis miega ramiai, o kadangi ir siaip labai geras bei ramus, tai tas baldakimas ir kabo sau ramiai - jis jo nei stumdo, nei drasko, nes tai jo "namelis" wub.gif
vaiku kambaryje tokio dalyko tikrai nebutu smile.gif
Mes patys tuose veidrodziuose miegodami neatsispindime, nes tik sis vienintelis faktorius man asmeniskai yra svarbus smile.gif
Kadangi laikome save visai simpatiskais lotuliukas.gif ir mylime save - tai ir apsirengus ir nusirengus tie veidrodziai miegamajame musu visai negasdina, o kartais netgi.... na pacios suprantate ax.gif
Del grozio - man visai patinka, kad kitiems nelabai patinka mirksiukas.gif Juk negali pas visus buti taip vienodai ir taip grazu lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Myliu, ne... tiesiog dievinu veidrodzius mmmm wub.gif ir nieko cia nepadarysi smile.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Ar matete garsiuosius Coco Chanel laiptus bigsmile.gif Cia tik siaip...bendrai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 14 kovo 2011 - 16:27
QUOTE(mamagabi @ 2011 03 14, 17:17)
Kadangi  laikome save visai simpatiskais lotuliukas.gif ir mylime save - tai ir apsirengus ir nusirengus tie veidrodziai miegamajame musu visai negasdina, o kartais netgi.... na pacios suprantate  ax.gif 


vat vat, kaip mano drauge sake apie veidrodi pas mus miegamam: 'Fenghui' gal ir draudzia, bet poros gyvenima labai paivairina smile.gif

QUOTE(mamagabi @ 2011 03 14, 17:17)
Del grozio - man visai patinka, kad kitiems nelabai patinka mirksiukas.gif Juk negali pas visus buti taip vienodai ir taip grazu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Man patiko neseniai kazkur girdeta fraze "nesu feraris kad visiems patikciau" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 03 14, 16:17)
Vilka mini, vilkas cia smile.gif
Tikrai taip - nuo veidrodziu lovyte dengia net triju metru plocio baldakimas, kuris sukrenta i klostes ir veidrodziai net nepersisviecia.
Vaikutis miega ramiai, o kadangi ir siaip labai geras bei ramus, tai tas baldakimas ir kabo sau ramiai - jis jo nei stumdo, nei drasko, nes tai jo "namelis"  wub.gif
vaiku kambaryje tokio dalyko tikrai nebutu smile.gif
Mes patys tuose veidrodziuose miegodami neatsispindime, nes tik sis vienintelis faktorius man asmeniskai yra svarbus smile.gif
Kadangi  laikome save visai simpatiskais lotuliukas.gif ir mylime save - tai ir apsirengus ir nusirengus tie veidrodziai miegamajame musu visai negasdina, o kartais netgi.... na pacios suprantate  ax.gif 
Del grozio - man visai patinka, kad kitiems nelabai patinka mirksiukas.gif Juk negali pas visus buti taip vienodai ir taip grazu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Myliu, ne... tiesiog dievinu veidrodzius mmmm wub.gif ir nieko cia nepadarysi smile.gif

Jeigu grožio prasme žiūrėti, tai man visai gražu ir sprendimas visai originalus, įdomus 4u.gif o kai veidrodžiai netrukdo ir ramiai miegoti jūsų šeimai tai tiesiog puiku mirksiukas.gif
Atsakyti
Dar porą nuorodų provanso tema, gal dar nebuvo įdėtos smile.gif

http://cotedetexas.blogspot.com/

http://baylorsays.bl...ve-cote-de.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristaline: 14 kovo 2011 - 18:33
QUOTE(Zaneta75 @ 2011 03 14, 18:26)
vat vat, kaip mano drauge sake apie veidrodi pas mus miegamam: 'Fenghui' gal ir draudzia, bet poros gyvenima labai paivairina smile.gif

Mes miegamajame žadame dėti veidrodžius, na kažkaip galvoju viskas bus gerai. rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos. vis cia paskaitineju, labai graziu interjeru ikeliate. rasau, nes prisiminiau kad kazkuri domejotes Kirkdale sofomis. siandien kaip tik gavau ju kataloga, ir raso, kad Londone bus paroda kovo 27. dar kazka lyg ir kad 25 proc nuolaidos bus, gerai nepamenu, nes vaikas kazkur nukiso ta lapeli su info doh.gif
Atsakyti
Radau idomu puslapi su daug ivairaus dizaino interjeru ir detaliu kas netingi gali pasiziurineti ten viso apie 165 psl apacioje verciasi tongue.gif http://homeluxinteri...r-design?page=2
Atsakyti
QUOTE(izzidė @ 2011 03 14, 12:41)
mergaitės, aš čia su tokiu reikaliuku...gal kuri pamenat ar zinot, kažkurioje temoje kalbėjome apie baldelius provance stiliaus kur prekiauja CD STYLE parduotuvė, tai sakėte kad žinot kur juos gamina, ir esat iš ten pirkusios....tai niekaip nepamenu kur...o labai prisireikė 4u.gif iš anksto labai dėkoju už pagalba 4u.gif

http://www.telnita.l...index.php?id=30
Atsakyti
Sviesus lubinis pakabinamas sviestuvas uz 331lt, gal kam pravers smile.gif
http://www.enif.lt/i...p?id=21&pid=977
Atsakyti
Visai fainas šviestuvas thumbup.gif reiks man keisti, nes taip tamsu, kad nė toršerai negelbėja..
Ar daug palanuojat į mugę sendaikčių? Gal meetuką pasidarom ax.gif pasigirt kas ką rado
Atsakyti