Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 8 tema

QUOTE(vanda_zydi @ 2011 03 13, 21:19)
tai ta paveiksliuka is nuotrauku su provansu as isivaizduoju ir ten labai dera ir svogunu pyne ir kiti Jusu isvardinti elementai, bet prie viso to priklauso ir didziule krosnis, ir ozka kieme, ir vistos prieangi, ir dar koks bent tau 50 metu atgal:) jauciu kad aisku ka noriu pasakyti:)

siaip pati ju niekad tokia forma neauginsiu, bet jei tik kam patinka tai i sveikata ir tada jau geriau moliniame indelyje nei stikrainiuke nuo marinuotu burokeliu thumbup.gif

Na, mano manymu, jus neteisi, nei del krosnies, nei del ozkos butinumo. O prieskoniams virtuveje ir vieta, jei norima ju tureti svieziu ir be jokiu "papildu". Ir virtuves stilius cia neturi reiksmes. Jei tik noras yra, tada jokiu kliuciu tam nerasta schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(michele @ 2011 03 13, 15:04)
Paskaiciau si straipsni ir pagalvojau


na teorijų visokių yra smile.gif , yra ir tokia, kur sakoma, kad kas namie gero ir gražaus, reikia, kad atsispindėtų, tada "dauginasi", o vaikai tai mielas dalykas namie smile.gif wub.gif

Mamagabi rašė, kad po to ten staliukas - konsolė stovės ir net rodė ją ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LT saulele @ 2011 03 13, 20:49)
na teorijų visokių yra  smile.gif , yra ir tokia, kur sakoma, kad kas namie gero ir gražaus, reikia, kad atsispindėtų, tada "dauginasi", o vaikai tai mielas dalykas namie  smile.gif wub.gif

Mamagabi rašė, kad po to ten staliukas - konsolė stovės ir net rodė ją  ax.gif


Kiekvienas su savo isitikinimais siuo klausimu, bet man ir paciai butu nejauku kai aplink vien veidrodziai ir is visu pusiu save matyt blink.gif pradetu ir trejintis akyse lotuliukas.gif veidrodzius megstu , bet ten ju tikrai per daug unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo michele: 13 kovo 2011 - 20:35
QUOTE(michele @ 2011 03 13, 20:35)
Kiekvienas su savo isitikinimais siuo klausimu, bet man ir paciai butu nejauku kai aplink vien veidrodziai ir is visu pusiu save matyt  blink.gif pradetu ir trejintis akyse  lotuliukas.gif veidrodzius megstu , bet ten ju tikrai per daug  unsure.gif

per daug ir man , o kitiems gal per mazai biggrin.gif ... kiekvienas su savo isitikinimais ir poreikiais drinks_cheers.gif .
Atsakyti
QUOTE(michele @ 2011 03 13, 15:04)
Paskaiciau si straipsni ir pagalvojau kad pas Mamagabi virs vaiko lovytes net trys didziuliai veidrodziai  g.gif gal cia ir isitikinimas , bet as turbut vaiku kambari kolkas visai veidrodzio nekabinsiu ,bent jau kol paaugs http://www.azanov.lt...sniai.php?id=12 ir dukryte primigtinai praso, kad tapetus pirktume zalius smile.gif pasirodo zalia spalva yra viena is  tinkamiausiu vaiku kambariui smile.gif

Man irgi veidrodžiai prie lovytės užkliuvo, nors norėjau susilaikyt nuo komentarų, bet kadangi jau išsprūdo... blush2.gif
Keli mano pažįstami žmonės negali miegot prie veidrodžio, negaliu pasakyt ar dėl įsitikinimų ar juos tikrai tai veikia g.gif . Apie veidrodžius esu skaičius, kad ir suaugusiems nepatartina miegot prie jų arba nakčiai bent uždengti. Tas kampas su veidrožiais man pasirodė labai nejaukus vaiko lovelei, gal jis tiktų kur nors kitur... arba lovelei ieškočiau kitos vietos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 03 13, 10:36)
Namas kaip vienetas, tai negaleciau pasakyti, kad tamsus negrazu. Bet visumoje (gatve, kvartalas ar individualus sklypas) ir ypac niuriu metu laiku, kai mazai sviesos ir saules, kai medziai dar be lapu, man daug graziau atrodo sviesus namai.


o koks jusiskis? smile.gif

QUOTE(michele @ 2011 03 13, 17:04)
Paskaiciau si straipsni ir pagalvojau kad pas Mamagabi virs vaiko lovytes net trys didziuliai veidrodziai  g.gif

gal klystu, bet atrodo kaip kontrataka g.gif Siaip ten uzuolaideles yra is visu pusiu.rolleyes.gif
Atsakyti
Linas interjere 4u.gif :
user posted image


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristaline: 14 kovo 2011 - 09:57
QUOTE(ambre @ 2011 03 14, 10:35)
gal klystu, bet atrodo kaip kontrataka g.gif  Siaip ten uzuolaideles yra is visu pusiu.rolleyes.gif


Man tai irgi nekliūna visai tie veidrodžiai, juolab, kad lovytė tik laikinai stovi ir dar su užuolaidėlėm.
Atsakyti
QUOTE(konfetee @ 2011 03 14, 09:59)
Man tai irgi nekliūna visai tie veidrodžiai, juolab, kad lovytė tik laikinai stovi ir dar su užuolaidėlėm.

Po to kai parašiau postą tada prisiminiau, kad buvo užuolaidėlės, jei vaikas miega ramiai, tada tikriausiai viskas ten gerai smile.gif Juk jeigu mamai taip patinka veidrodžiai tai ir vaikui neturėtų pakenkti biggrin.gif
Čia ne apie laikinumą kalba eina - lovytė juk ne vienai dienai pastatyta smile.gif .
Atsakyti
mergaitės, aš čia su tokiu reikaliuku...gal kuri pamenat ar zinot, kažkurioje temoje kalbėjome apie baldelius provance stiliaus kur prekiauja CD STYLE parduotuvė, tai sakėte kad žinot kur juos gamina, ir esat iš ten pirkusios....tai niekaip nepamenu kur...o labai prisireikė 4u.gif iš anksto labai dėkoju už pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2011 03 14, 09:35)
o koks jusiskis? smile.gif 

musiskis tinkuotas, spalva balta, langai, durys, garazo vartai balti, o apvadai apie langus ir duris smelio spalvos. Apsaugines/lauko zaliuzes taip pat smelio spalvos.
Stogas - entracito cerpes.
Sviestuvai ir balkonu tureklai bus juodi.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 03 14, 14:00)
musiskis tinkuotas, spalva balta, langai, durys, garazo vartai balti, o apvadai apie langus ir duris smelio spalvos. Apsaugines/lauko zaliuzes taip pat smelio spalvos.
Stogas - entracito cerpes.
Sviestuvai ir balkonu tureklai bus juodi.

skamba graziai-manau, taip pat graziai ir ziurisi rolleyes.gif
Atsakyti