Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 8 tema

Man labai grazu tamsus namo eksterjeras, kad ir paprasciausiai beicuotos lentos, tokie namai graziai isilieja i gamtos fona ir tarsi tampa nepastebimi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2011 03 12, 16:41)
Man labai grazu tamsus namo eksterjeras, kad ir paprasciausiai beicuotos lentos, tokie namai graziai isilieja i gamtos fona ir tarsi tampa nepastebimi.  4u.gif

Oi, aš irgi tik už tamsią namo išorę rolleyes.gif , man tie visokie šviesūs, gelsvi, rusvi, salotiniai, balti ir pan namai, kokių pilna mūsų gatvėse, visai nepatinka schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kaubojey @ 2011 03 12, 20:09)
Oi, aš irgi tik už tamsią namo išorę  rolleyes.gif , man tie visokie šviesūs, gelsvi, rusvi, salotiniai, balti ir pan namai, kokių pilna mūsų gatvėse, visai nepatinka  schmoll.gif  schmoll.gif

Tai dabar jau ir tamsiu pilna biggrin.gif Musu ne is sviesiuju - raudonu plytu, rudu stogu, tamsus langai, tai sakyciau tokiu pilna yra. Is naujai statytu, tai dar klausimas kokiu siais laikais daugiau yra mirksiukas.gif Manau, kad jokio skirtumo, ar namas sviesus, ar tamsus, svarbu grazu butu. As tik uz tai, kad jis butu vientisas: plytos, tai plytos, lenteles, tai lenteles. Man kazkaip nelabai ta siuolaikine mada dali namo vienom medziagom, dali kitom.
Atsakyti
QUOTE(Kristaline @ 2011 03 11, 16:34)
Su sienom ir pati apsipratau, ir ne tokios jau oranžinės jos man atrodo, kaip pradžioj atrodė  biggrin.gif .

man rodo tokias, kaip SM forumo fonas rolleyes.gif .




Reikia suspeti ir man pasisakyti del namo spalvos biggrin.gif .
Man asmeniskai graziausi sviesus namai wub.gif . Sviesus graziai spindi prieblandoje, sviesus - puikus fonas augalijai, taip pat graziau/gyviau atrodo tamsiu sezonu metu (anksti pavasari ir rudeni), o ir ziema labai pagyvina vaizda. Tik vat spalvos turetu buti pastelines, kitaip sakant blankios "senovines".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 12 kovo 2011 - 20:07
Sveikos,
kažin ar įmanoma kur nors rasti panašų rinkinį į šį pas mus?
http://cgi.ebay.co.u...=item2a0eb742b7
Man dar norėtųsi, kad indelių būtų dar daugiau, pvz., didesnis - miltams, keletas mažesnių - kruopoms ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 03 12, 20:06)
man rodo tokias, kaip SM forumo fonas  rolleyes.gif .

Man skirtinguose kompuose skirtingai SM forumo foną rodo biggrin.gif
Namuose, tai fonas toks daugiau į ružavumą neša. Darbiniame kompe gal ir panašiai g.gif Neįsivaizduoju kaip pas jus smile.gif
O realiai spalva tokia persikinė turbūt mastau.gif
QUOTE(vida777 @ 2011 03 12, 20:06)
Reikia suspeti ir man pasisakyti del namo spalvos  biggrin.gif .
Man asmeniskai graziausi sviesus namai wub.gif . Sviesus graziai spindi prieblandoje, sviesus - puikus fonas augalijai, taip pat graziau/gyviau atrodo tamsiu sezonu metu (anksti pavasari ir rudeni), o ir ziema labai pagyvina vaizda. Tik vat spalvos turetu buti pastelines, kitaip sakant blankios "senovines".

Man dažniausiai šviesūs irgi gražiau wub.gif
Bet šiaip turbūt ne spalva lemia grožį, nes mačiau ir medinių tamsių labai gražių namų, ir plytinių... Svarbu ir forma, medžiagos, visumos išbaigtumas smile.gif
Prisiminiau matytas foto namų prie Viduržemio jūros, vaizdelis nerealus net iš nuotraukų wub.gif Labai patinka tai, kad namai visi ten dažomi viena spalva ir nesusidaro toks margumynas kaip pas mus. Kai žiūri į namą kaip į vienetą gal ir nieko, bet kai į grupę gyvenamųjų namų, tai jau nebeskanu darosi visai... išsyrus gyvenamųjų namų kvartalus, kur bedrovės stato panašaus ar net vienodo išplanavimo ir eksterjero namus. Na, čia netaikoma tiems, kurie gyvena atokiau arba turi diiiiideli žemės plotą aplink namą ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristaline: 12 kovo 2011 - 22:35
Namas kaip vienetas, tai negaleciau pasakyti, kad tamsus negrazu. Bet visumoje (gatve, kvartalas ar individualus sklypas) ir ypac niuriu metu laiku, kai mazai sviesos ir saules, kai medziai dar be lapu, man daug graziau atrodo sviesus namai.
Atsakyti
Paskaiciau si straipsni ir pagalvojau kad pas Mamagabi virs vaiko lovytes net trys didziuliai veidrodziai g.gif gal cia ir isitikinimas , bet as turbut vaiku kambari kolkas visai veidrodzio nekabinsiu ,bent jau kol paaugs http://www.azanov.lt...sniai.php?id=12 ir dukryte primigtinai praso, kad tapetus pirktume zalius smile.gif pasirodo zalia spalva yra viena is tinkamiausiu vaiku kambariui smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo michele: 13 kovo 2011 - 15:07
Cobre, mes cia apie klasika, elegancija, subtiluma, o Jus apie svogunus ant palangiu.... a cia ka rimtai? g.gif toks reiskinys tikrai vis dar egzistuoja XXI amziuje? man tai biski primena tuos pacius svogunus sudriskusiose pedkelnese ziemai..
Atsakyti
QUOTE(vanda_zydi @ 2011 03 13, 19:47)
Cobre, mes cia apie klasika, elegancija, subtiluma, o Jus apie svogunus ant palangiu.... a cia ka rimtai? g.gif toks reiskinys tikrai vis dar egzistuoja XXI amziuje? man tai biski primena tuos pacius svogunus sudriskusiose pedkelnese ziemai..

taip, kartu su prieskoniniais augaliukais mirksiukas.gif jei graziai juos susodinti, o ne stiklainiuose ir plastikiniuose indeliuose nuo grietines, ir nepadaryti darzu su pomidoru daigais ant palangiu, tada taip. Jus dar pakabintus puodus is tikru provansisku virtuviu pasalinkite, sienas lygiai nutinkuokite ir tada isvis bus puiku biggrin.gif
Siaip tema ne tik apie klasika, jei ka mirksiukas.gif ir svogunu pynes, suvertos dziovintos paprikos, bulves specialiuose pintuose induose labai net toleruojamos. O stai kojinese kaip ir ne mirksiukas.gif Ar skirtuma jauciate? Svogunas, bazilikas, petrazoles, laiskinis cesnakas - visa tai prieskoniai, jiems visada yra vietos musu virtuvese mirksiukas.gif Bet butent JUS nebutinai turite juos auginti, jei jums nepatinka, galima jau uzaugintu prieskoniu ir parduotuvese nusipirkti ir kuo greiciau i saldytuva ikisti, kad vaizdo nesugadinti mirksiukas.gif
nekisiu cia kruvos pavyzdziu ir nuotrauku, bet viena nuoroda mestelsiu
http://photofile.ru/.../#mainImageLink

yra ir nuotrauku su prieskoniais auginamais virtuveje. jei idomu, galite pasiieskoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 13 kovo 2011 - 19:20
tai ta paveiksliuka is nuotrauku su provansu as isivaizduoju ir ten labai dera ir svogunu pyne ir kiti Jusu isvardinti elementai, bet prie viso to priklauso ir didziule krosnis, ir ozka kieme, ir vistos prieangi, ir dar koks bent tau 50 metu atgal:) jauciu kad aisku ka noriu pasakyti:)

siaip pati ju niekad tokia forma neauginsiu, bet jei tik kam patinka tai i sveikata ir tada jau geriau moliniame indelyje nei stikrainiuke nuo marinuotu burokeliu thumbup.gif
Atsakyti
Taip, svogunai porcelianiniuose, keramikiniuose arba stikliniuose indeliuose ant palanges yra puikus lietuviskas interjero dekoras wub.gif .
As cia visai rimtai, jeigu ka. Ir jie nestovi istisus metus tuose indeliuose, kaip ir tulpes, gautos moters dienos proga (kazin ar prancuzes ju gauna g.gif ).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 13 kovo 2011 - 19:28