Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 8 tema

Juma ar ne jums zadejau kontaktus g.gif ,einu ieskoti ir y az parasysiu.
Atsakyti
QUOTE(Juma81 @ 2011 04 07, 11:39)
Merginos, gal galit padėt. Prisireikė meistrų panašaus minkštasuolio restauravimui (atnaujinimui):
http://www.devetibal...iukassv116.html
Užmačiau neblogą ir nebrangų, galvoju pirkt ar ne, bet nesu susidūrusi su atnaujinimu.
Gal esate kas nors ką nors panašaus restauravę ir galite pasidalinti nuotraukomis?
Meistrai galėtų būti Kaune, Marijampolėje, Jurbarke.
Ačiū


Ju paciu puslapyje yra restauruotu baldu - i juos pacius siuo klausimu ir galima butu kreiptis smile.gif
Pvz. Vilniuje elementarios kedutes restauravimas kainuoja ~200lt doh.gif (kai pati kede kainavo tik 50lt), o sofa pertraukti ~1000lt. Rimtesniu/sudetingesniu baldu rimta restauracija dar brangiau.
Gal Kaune ar kitur kiek pigiau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 07 balandžio 2011 - 11:40
QUOTE(mamagabi @ 2011 04 07, 11:37)
Ju paciu puslapyje yra restauruotu baldu - i juos pacius siuo klausimu ir galima butu kreiptis smile.gif
Pvz. Vilniuje elementarios kedutes restauravimas kainuoja ~200lt  doh.gif (kai pati kede kainavo tik 50lt), o sofa pertraukti ~1000lt. Rimtesniu/sudetingesniu baldu rimta restauracija dar brangiau.
Gal Kaune ar kitur kiek pigiau g.gif

Deja, deja, nei kiek ne pigiau unsure.gif Gal kokiam garaziuke ir butu galima pigiau rasti,bet kiek domejausi ir ieskojau, savo darba ismananciu ir siokias tokias rekomendacijas turinciu ( kalbu ne apie antikvariniu baldu restauravima), tai kainos analogiskos.
Atsakyti
QUOTE(vanesax @ 2011 04 07, 13:02)


Tas darbo kampelis butu hole, kuriame stovi tik krosnele ir pufas, daugiau nieko. Holas  apjungtas su svetaine, kuriame stovi idauja, bei komoda, galima sakyti, identiska antrajam staliukui. Iseitu, kad antrasis lyg ir tiktu labiau, bet kad veiksmas prie to stalo vyksta kone istisai, jei ne vienas tai kitas uzemes sia vietele biggrin.gif Del sios priezasties man labai svarbu stabilumas, patvarumas, ne tik grozis,tada jau pirmas var. Ka daryt, ka daryyyt  biggrin.gif
As pilnai isivaizduoju, del visu priezasciu biggrin.gif , apart vienos, praktiskosios, kaip minejau auksciau. Nes buna, kad dviese prie to kompo sulenda, bijau, kad antrasis staliukas tokios apkrovos neatlaikys doh.gif

Kompas kiek supratau stacionarus? g.gif Siaip tai as nei uz pirma, nei uz antra varianta. Sakyciau paieskok dar blush2.gif Bet jei cia jau isieskotas dalykas, tada antras variantas. Na hole rasomas stalas kazkaip man nelabai sakyciau, velgi, nemacius namu sunku kazka komentuoti, bet ar nebus jis toks griozdas netinkamoj vietoj g.gif Nelabai tik supratau, kokia apkrova bus ant jo ? Monitoriai dabar gana lengvi. Pas mane toks stalas netiktu, nes stovi ir didelis printeris, ir kruvos bylu storu, bet printeri nuemus manau, kad atlaikytu vistik biggrin.gif . o jei pas jus tik kompas tada... Jei pats "stalas" nera klibantis, padarytas kokybiskai, tai ko jam neatlaikyti. Bet siaip tai man pirmas per daug griozdiskas, turint omenyje, kad stoves hole, o antras per daug lengvas, na toks ryskiai matosi, kad jo paskirtis kita. noretusi kazkokio tarpinio varianto blush2.gif Jei tau taip neatrodo, tada as uz antraji.
Tulpes dievinu, ko gero grakstesnes geles dievulis nesukure smile.gif
Atsakyti
vanesax, as uz Rivieros staliuka man jis labaiu patinka lyginant anuos du tarpusavy smile.gif Aisku jei vertint del kitu niuansu (laidu paslepimo ir pan) tai pirmasis gal ir labiau tiktu.

As ziureinejuosi sekretero nedidelio, reikes i biblioteka kai persitvarkysim nama, bet randu arba labai didelius griozdus, arba sviesius - o mes su MB linkstam link tamsesniu kietuju baldu g.gif

Jei nepriestarausit, noriu pakviesti sudaryti antikvariatu/naudodu baldu parduotuviu ir pan sarasa, kuri kazkada jei neklystu mamagabi buvo pradejus, bet dabar rask zmogau kuriam puslapy doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 04 07, 12:09)
Kompas kiek supratau stacionarus?  g.gif   Siaip tai as nei uz pirma, nei uz antra varianta. Sakyciau paieskok dar  blush2.gif  Bet jei cia jau isieskotas dalykas, tada antras variantas. Na hole rasomas stalas kazkaip man nelabai sakyciau, velgi, nemacius namu sunku kazka komentuoti, bet ar nebus jis toks griozdas netinkamoj vietoj  g.gif  Nelabai tik supratau, kokia apkrova bus ant jo ? Monitoriai dabar gana lengvi. Pas mane toks stalas netiktu, nes stovi ir didelis printeris, ir kruvos bylu storu, bet printeri nuemus manau, kad atlaikytu vistik  biggrin.gif .  o jei pas jus tik kompas tada...  Jei pats "stalas" nera klibantis, padarytas kokybiskai, tai ko jam neatlaikyti. Bet siaip tai man pirmas per daug griozdiskas,  turint omenyje, kad stoves hole, o antras per daug lengvas, na toks ryskiai matosi, kad jo paskirtis kita. noretusi kazkokio tarpinio varianto  blush2.gif  Jei tau taip neatrodo, tada as uz antraji.
Tulpes dievinu, ko gero grakstesnes geles dievulis nesukure  smile.gif

Va, va, patvirtinote mano abejones, kad dar ne visai tai, kas turetu buti, ko gero del sios priezasties, taip ilgai neapsisprendziu del ju abieju.
Del apkrovos biggrin.gif , tai abu mano dzigitai ant jo uzgriuve, o kai buna draugu, tai ir visi trys ar keturi biggrin.gif Printeris irgi turetu stoveti, bet kazkaip dabar ilga laika be jo issivertem (pasibaigus dazams), tai tyliai as ji isnesiau, kol kas niekas nepasigedo smile.gif
Na neturiu darbo kampui vietos, niekur kitur doh.gif Kazkada sutvarkius antra auksta iskelciau ten, o dabar nieko geriau sugalvoti neina unsure.gif Dabartine vieta tokia, kad tik iejes i namus, ja iskart matai, sakyciau labai svarbu, rasti tinkamiausia varianta.
Jeigu tik ,Cobre, uzmatytumet kur ta tarpini varianta, suktelkit 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Zaneta75 @ 2011 04 07, 12:19)
vanesax, as uz Rivieros staliuka man jis labaiu patinka lyginant anuos du tarpusavy smile.gif Aisku jei vertint del kitu niuansu (laidu paslepimo ir pan) tai pirmasis gal ir labiau tiktu.


Gal jums teko ji matyti gyvai ?Ar jis stabilus ir tvirtas g.gif
Man rodos, ar ne Zyliukas toki isigijo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vanesax: 07 balandžio 2011 - 12:29
QUOTE(elitarai @ 2011 04 07, 13:36)
Juma ar ne jums zadejau kontaktus g.gif ,einu ieskoti ir y az parasysiu.


Ne, ne man. Bet būsiu dėkinga 4u.gif
Nuotraukėlės taip pat būtų naudingos ax.gif
Papildyta:
QUOTE(mamagabi @ 2011 04 07, 13:37)
Ju paciu puslapyje yra restauruotu baldu - i juos pacius siuo klausimu ir galima butu kreiptis smile.gif
Pvz. Vilniuje elementarios kedutes restauravimas kainuoja ~200lt  doh.gif (kai pati kede kainavo tik 50lt), o sofa pertraukti ~1000lt. Rimtesniu/sudetingesniu baldu rimta restauracija dar brangiau.
Gal Kaune ar kitur kiek pigiau g.gif


Tai kad kažin ar jie teikia restauravimo paslaugas. Bent jų puslapyje apie tai neradau.
Kainos didelės, vieno užklausiau, tai atsakė, kad preliminari darbo kaina galėtų būti nuo 600 iki 1000 Lt ir daugiau. O kur dar gobelenas... blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juma81: 07 balandžio 2011 - 12:51
QUOTE(Juma81 @ 2011 04 07, 13:50)
Tai kad kažin ar jie teikia restauravimo paslaugas. Bent jų puslapyje apie tai neradau.


Gal patys ir nerestauruoja, bet turi/zino, kas tai daro. As manau, kad parsivestus prastesnes bukles baldus jie restauruoja, nes kitaip nelabai parduotu g.gif http://devetibaldai....kedes-sv47.html
Reiktu pasiskambint ir paklaust uz kiek jie restauruotu ju turima konkretu komplekta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 07 balandžio 2011 - 13:05
QUOTE(vanesax @ 2011 04 07, 11:02)
Holas  apjungtas su svetaine, kuriame stovi idauja, bei komoda, galima sakyti, identiska antrajam staliukui. Iseitu, kad antrasis lyg ir tiktu labiau, bet kad veiksmas prie to stalo vyksta kone istisai, jei ne vienas tai kitas uzemes sia vietele biggrin.gif Del sios priezasties man labai svarbu stabilumas, patvarumas, ne tik grozis,tada jau pirmas var. Ka daryt, ka daryyyt  biggrin.gif
As pilnai isivaizduoju, del visu priezasciu biggrin.gif , apart vienos, praktiskosios, kaip minejau auksciau. Nes buna, kad dviese prie to kompo sulenda, bijau, kad antrasis staliukas tokios apkrovos neatlaikys doh.gif

pilnai sutinku su ambre - antrasis staliukas del visu jusu isvardintu priezasciu visiskai netiktu.
O jei ir pirmasis dar ne visai prie sirdies, tada reikia palaukti. Buna darbo stalas - spinta, kurioje galima uzdaryti kompa smile.gif .Tada ne taip kristu i akis, jog tai darbo kambario baldas ir puikiai tiktu holui:

http://www.countryho...AB5C/021310.jpg

http://static12.moeb...k-vin-fic-1.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 07 balandžio 2011 - 13:45
QUOTE(tarškaliukas @ 2011 04 07, 05:58)
Buvau labai susižavėjusi šiuo stovu, bet sakote, išties "gargaras"? biggrin.gif

Nežinau stovo išmatavimų, gal jis ir kompaktiškas, tik tie buteliai man l. panašūs į alkoholinių gėrimų, nu niekaip negaliu įsivaizduoti, kad ten prieskonių indeliai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 04 07, 15:44)

Antras tiktu prieskambariui (aisku, stilius turetu buti kitas), net tikrai atrodo absoliuciai, kaip spinta. Bet dviems, o ir jei sako, kad buna dar daugiau sugriuvusiu prie jo vienu metu, tai netiktu manau visiskai, nes patogumo nulis, o kiek laikytu ta isvaziuojama dalis aplamai neaisku. As galvoju, kad jei ateityje yra galvojama apie kita, pastovia darbo vieta, tai verta dar padirbeti ieskant tinkamo ir patogaus varianto, kurio galima butu naudotis ir ateityje. Labai slepti, kad tai darbo vieta as nematau prasmes. Juk vistiek prie kompo praleidziame gana daug laiko, o jei tai daro pasikeisdami visi seimos nariai, tai bet kokiu atveju visada bus tos durys atidarytos ir visada ten sedes zmogus, tai kam ir nuo ko tai slepti? tiesiog reikia tinkama balda pasirinkti, kad stalas nebutu apkrautas daiktai, popieriais, o gal net ir kompo deze, bei printeri iseitu apacioje sudeti ir zumaskuoti. Todel as tai buciau linkusi prie stalo vistik, tik ne tokio sunkaus ir manau nepatogaus, koki nuziurejusi vanesax.
Atsakyti
QUOTE(vanesax @ 2011 04 07, 12:32)
Na neturiu darbo kampui vietos, niekur kitur doh.gif Kazkada sutvarkius antra auksta iskelciau  ten, o dabar nieko geriau sugalvoti neina unsure.gif Dabartine vieta tokia, kad tik iejes i namus, ja iskart matai, sakyciau labai svarbu, rasti tinkamiausia varianta.
Jeigu tik ,Cobre, uzmatytumet kur ta tarpini varianta, suktelkit  4u.gif
Papildyta:

Gal jums teko ji matyti gyvai ?Ar jis stabilus ir tvirtas g.gif
Man rodos, ar ne Zyliukas toki isigijo g.gif

Na, kažkaip aš irgi nerandu tinkamo varianto bent jau iš tų dviejų, pirmu atveju gaila darkyti visumos vaizdą, antru - neįsivaizduoju kompiuterio ir dar krūvos vaikų ar suaugusio vyro prie tokio laibo stalelio... O gyvai jį galit apžiūrėt pačioje parduotuvėje Baldų salonas „Riviera home“ P. Lukšio g. 32, Vilnius, PC „Domus galerija“.

Atsakyti