Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 8 tema

QUOTE(mamagabi @ 2011 04 02, 22:20)
Jei kas buvote baldu parodoje brukstelkit trumpai 4u.gif

Buvau siandien smile.gif
nieko ypatinga, baldai buvo tik per dvi sales, lauko baldu eksponuoti atsiveze gal tik pora pardaveju... O siaip tie patys sioje temoje musu aptarti ir apziureti gamintojai biggrin.gif
Tiesa, pasirasiau ant Eastcon valymo sistemos, dabar net nezinau grauztis ar dziaugtis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 04 02, 23:25)
Supratau ir savo posma istryniau  smile.gif , nes sunku bovo patiketi, kad toje pacioje erdveje butu sukurtas toks reikalas doh.gif
Lova tai ta pati, tik aptraukta gobelenu smile.gif

Man tai labai būtų įdomi, kiek kainavo tas atnaujinimas ax.gif nes realiai ir tapetai nepigūs tokie, ir gobelenai, ir spintutės naujos, kad ir iš IKEA, bet galiausiai manau suma visvien nemaža gavos.
Papildyta:
QUOTE(Kristaline @ 2011 04 02, 23:39)
Buvau siandien  smile.gif
nieko ypatinga, baldai buvo tik per dvi sales, lauko baldu eksponuoti atsiveze gal tik pora pardaveju... O siaip tie patys sioje temoje musu aptarti ir apziureti gamintojai  biggrin.gif
Tiesa, pasirasiau ant Eastcon valymo sistemos, dabar net nezinau grauztis ar dziaugtis unsure.gif

na jei nėra labai nuskausminanti suma, gali tiek išleist, tai manau daiktas neblogas.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 04 02, 22:41)
Papildyta:

na jei nėra labai nuskausminanti suma, gali tiek išleist, tai manau daiktas neblogas.

Emiau issimoketinai, tada ne taip baisiai ta suma atrodo rolleyes.gif . O tvarkytis tikiuosi, kad greiciau ir patogiau su ja bus, nes laikas man aukso vertes dabar ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 04 02, 11:12)

Solidziau ir klasiskiau mano nuomone atrodo dryziukai. Jie maziau ipareigoja, tokias sienas lengviau dekoruoti, galima isgauti prabangesni (su blizgesiu) arba paprastesni efekta.

o kokios mazdaug kainos Lietuvoje dryzuotu tapetu? na tokiu kur viena juostele zvilgesne buna?

QUOTE(vida777 @ 2011 04 02, 16:12)
radau interjeras.lt - cia tik spinta panasiais tapetais apklijuota, ar noretumete viso tokio kambario  g.gif ?

jauciu kad nenoreciau g.gif

QUOTE(Kristaline @ 2011 04 02, 23:08)
Tokiu atveju rinkciausi dryzuotus tapetus, nes man daug graziau kai visos sienos vienodos, o del spalvu atitikimo negaliu tiksliai pasakyti, nes mano kompiuteryje tai nelabai spalviskai atitinka, reiktu per kita paziuret  g.gif Daugiau variantu nera? smile.gif

net neisivaizduoju doh.gif man ir tas ir tas grazu, ir visko noriu, o dazniausiai niekas tarpusavyje nedera.
Atsakyti
Kaune, pramonės pr. Maximoj antram aukšte atsidarė parduotuvė, tokia pat kaip Vilniaus gatvėj yra www.namuinterjeras.com
Man visai patiko keli toršerai, kainos normalios, ir baldų tokių smulkių nieko buvo, spintučių prie miegamojo lovos, konsolių.
*****, kad man tiktų balti baldai, tokia fainą prie lovos pasiimčiau...
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 04 03, 16:29)
Kaune, pramonės pr. Maximoj antram aukšte atsidarė parduotuvė, tokia pat kaip Vilniaus gatvėj yra www.namuinterjeras.com
Man visai patiko keli toršerai, kainos normalios, ir baldų tokių smulkių nieko buvo, spintučių prie miegamojo lovos, konsolių.
*****, kad man tiktų balti baldai, tokia fainą prie lovos pasiimčiau...

Tai o netiks ateityje? lova juk gali susitvarkyti mamagabi metodu: truputi audinio, truputi paralono, truputi laiko ir lova tokia, kokios reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 04 03, 15:36)
Tai o netiks ateityje? lova juk gali susitvarkyti mamagabi metodu: truputi audinio, truputi paralono, truputi laiko ir lova tokia, kokios reikia  mirksiukas.gif

Svajoju apie lovą metaliniu galvūgaliu baltą ax.gif Negaliu nieko su medžiaga pirkt, nes turių katė, pūkuotą be proto, ir tas pūkas toks žiaurus, nei valos, nei siurbliuojas, tai viskas apdangstyta slidžiais paviršiais, kad tik nesiveltų, kas tik kuo mažiau medžiagos būtų...
Atsakyti
QUOTE(Nebaba @ 2011 04 03, 15:15)
Žinau žinau, kad tai ne vieta skelbimams.
Bet...
Merginos, parduodu lovatiesę.
240 cm x 240 cm.
Medvilninė.
Manau, kad tiktų populiariąjam provanso stiliui.

Namie klojau ant vienos lovos, siūliau sesei, klojau vėl ant kitos.
Netinka visiškai.
Labiau traukia klasika.

Jei ką, tai paimsiu lovatiesę ant žolės pasitiesti.
Bet vat gaila !

http://u.stats.lt/i/...53_DSC08469.JPG

Skelbimus dedam cia
Labai miela lovatiese, tik pas mane, ko gero, irgi labiau i klasika lenks... Dar toloka man iki lovatieses smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 04 03, 17:38)
Svajoju apie lovą metaliniu galvūgaliu baltą ax.gif Negaliu nieko su medžiaga pirkt, nes turių katė, pūkuotą be proto, ir tas pūkas toks žiaurus, nei valos, nei siurbliuojas, tai viskas apdangstyta slidžiais paviršiais, kad tik nesiveltų, kas tik kuo mažiau medžiagos būtų...

Mes kate turejom labai pukuota, bet kazkaip nesiejau jos ir baldu. aisku, pergyvenau del to, kad gali apdraskyti, bet del puku tai ne. Labai pukai lipo prie sintetines kilimines dangos, kuri buvo kazkada iki namo rekonstrukcijos. Bet visa kita tai kazkaip normaliai g.gif Sukuodavom mes ja labai daznai, nes kitaip tai katastrofa butu. O kai jau kraustemes, po visu statybu atgal i nama, tai taip jau gavosi, kad kates neliko verysad.gif
Na, bet jei ta gelezine lova tokia jau svajone, tai lai ji buna kada nors. O prie jos spinteles patikusios netiks?
Atsakyti
pagelbekit man 4u.gif
turim stai tokias duris , medines is masyvo ir t.t bet i jas jau negaliu ziuret doh.gif
remontuosimies namus ir noriu jas kaip nors pagrazint . gal turit ideju bigsmile.gif ?
noreciau kad jos butu be stiklo nes pas mus namie daug duru tai nuo tu stiklu dar didesne marmalyne gausis g.gif
mb sake kad nera problemu ideti medi vietoj stiklo bet reik sumastyt koki ten vikruntasa is to medzio padaryt ax.gif
ir galvoju apie duru balinima nes zadam parketa beicuot sviesiai . kaip jums ta mintis del grindu ir duru sviesinimo g.gif ?
user posted image
Atsakyti
aha, ir mane domina ar galima pačiam duris nusidažyti baltai ir kaip? pas mus neblogos medžio durys, nesinori pirkti naujų. O Rasytes atveju gal stiklą reiktų pasikeisti i matinį?
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2011 04 04, 00:10)
pagelbekit man  4u.gif
turim stai tokias duris , medines is masyvo ir t.t bet i jas jau negaliu ziuret  doh.gif
remontuosimies namus ir noriu jas kaip nors pagrazint . gal turit ideju  bigsmile.gif ?
noreciau kad jos butu be stiklo nes pas mus namie daug duru tai nuo tu stiklu dar didesne marmalyne gausis  g.gif
mb sake kad nera problemu ideti medi vietoj stiklo bet reik sumastyt koki ten vikruntasa is to medzio padaryt  ax.gif
ir galvoju apie duru balinima nes zadam parketa beicuot sviesiai . kaip jums ta mintis del grindu ir duru sviesinimo  g.gif ?
user posted image

Cai buvo kazkuri imetusi spintos duru variantu, tai ir is siu duru kazkas grazaus iseitu... Tik gal balinti jas reiktu g.gif
Atsakyti