Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 8 tema

QUOTE(Iriska @ 2011 04 01, 19:33)
netruksta(2.85cm), bet jo nebuna per daug biggrin.gif

teisybe drinks_cheers.gif o va pas mane jo trukumas, apie 260cm, tai reik labai daug ka apgalvot, kad pvz galvos i sviestuva netrankytume doh.gif
Atsakyti
Iriska, tapetai nuostabus, cia tie patys gautieji tapetu pavyzdziai?
Man tai fantastika, kai langai kampu, uzuolaidas uzleisciau kiekvieno lango sonuose, o viduryje, t.y. kampe, statyciau grazia lentynele ar akcentui sveistuva, gele, kad susvelnintu kampa. Butu tikrai nuostabu. Labiausiai gal tiktu grazi lentynele, ypac kai Jusu namuose vyrauja Provanso stilius.
Kad langai zemai, nematau trukumo, tik privalumas mirksiukas.gif . Svarbu, kad jie butu erdvus, pralaidus saulytes spinduliams.
Atsakyti
QUOTE(juratelexxx @ 2011 04 01, 20:42)
Iriska, tapetai nuostabus, cia tie patys gautieji tapetu pavyzdziai?
Man tai fantastika, kai langai kampu, uzuolaidas uzleisciau kiekvieno lango sonuose, o viduryje, t.y. kampe, statyciau grazia lentynele ar akcentui sveistuva, gele, kad susvelnintu kampa. Butu tikrai nuostabu. Labiausiai gal tiktu grazi lentynele, ypac kai Jusu namuose vyrauja Provanso stilius.
Kad langai zemai, nematau trukumo, tik privalumas  mirksiukas.gif . Svarbu, kad jie butu erdvus, pralaidus saulytes spinduliams.


As tam kampe planuoju statyti staliuka maza ir ant jo lempa staline, kad patogiai galima butu skaityti. Bet pati siena kazkokia tuscia gaunasi, kampini bra pabijojau daryti.

TApetai pries 3 metus nupirkti biggrin.gif Tiesa jie bus ant kitos sienos. Kodel cia juo ikisau net nezinau... blush2.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iriska: 01 balandžio 2011 - 19:47
QUOTE(Zaneta75 @ 2011 04 01, 11:28)
Magnetukas, as geriau rinkciausi viena is variantu: triviete sufa su dviviete, arba triviete sofa ir du kreslai (ne foteliai!), nes vienvietis fotelis uzima palyginti daug vietos...

Si savaitgali baldu paroda Litexpo, eisit pasidairyti?


Buvau ketvirtadieni, kiekvienais metais vis prastyn, apgailetinas vaizdas, tarkuojamos morkytes ir valomasis akmuo baldu parodoje doh.gif kam reikia ciuziniu, siek tiek yra, bet sumazeje gamintoju stendu ... Salonuose daugiau pamatysite lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Iriska @ 2011 04 01, 20:45)
As tam kampe planuoju statyti staliuka maza ir ant jo lempa staline, kad patogiai galima butu skaityti. Bet pati siena kazkokia tuscia gaunasi, kampini bra pabijojau daryti.

TApetai pries 3 metus nupirkti biggrin.gif Tiesa jie bus ant kitos sienos. Kodel cia juo ikisau net nezinau...  blush2.gif  unsure.gif


Kampinio bra nedaryciau, noretusi lyg ir virs sofu. Kaip suprantu jos stoves kampu. Kt. atveju nera poreikio lempai. Bet sviestuvas kampe, tikrai puiki ideja thumbup.gif . Statyciau salia 2/3-es sofas, virs ju paveikslus, galbut virs vienos sofos siaura veidrodi horizontaliai - praplestu erdve. Zodziu realiai kuriant mintys pacios aplankys mirksiukas.gif Gyventi teks Jums, tad derinkite prie savo poreikiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratelexxx: 01 balandžio 2011 - 20:01
QUOTE(vilze @ 2011 04 01, 18:08)
aciu. manyciau jie turetu tiktu tiek prie vieno, tiek prie kito audinio, bet kaip nusprest kurio noriu, jei abu grazus doh.gif

prasitarete, kad truksta aukscio, tada be jokios abejones - dryzuoti tapetai. Audinys man asmeniskai grazesnis geletas (antrasis visai ne schmoll.gif ). Jei jau klijuoti geleta tapeta, tada tai turetu buti ta pati siena, kur langas su geletomis uzuolaidomis. Kitaip bus labai labai tipiska lietuviska. Ir nors dabar labai to norite, veliau tikrai nebenoresite.

QUOTE(Iriska @ 2011 04 01, 18:16)
labai patinka sitoks variantas:
user posted image

teisinga mintis uzuolaidas pakelti auksciau ir uzdengti (kokiu nors budu) siena sulig langu - ne is karto bus galima suprasti, kokio aukscio tas langas.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 04 01, 21:01)
prasitarete, kad truksta aukscio, tada be jokios abejones - dryzuoti tapetai. Audinys man asmeniskai grazesnis geletas (antrasis visai ne  schmoll.gif ). Jei jau klijuoti geleta tapeta, tada tai turetu buti ta pati siena, kur langas su geletomis uzuolaidomis. Kitaip bus labai labai tipiska lietuviska. Ir nors dabar labai to norite, veliau tikrai nebenoresite.

aciu uz nuomone. labai padeda susideliot mintis i vietas. tik galvoju tokiu tapetu ir lt rasciau, idomu kainos kokios. na man grazu kai viena juostele vos blizgi buna, jei issireiskiau gerai. gal pirmaji audini turejote galvoje, nes antrasis kaip tik geletas blush2.gif
Atsakyti
ikelsiu dar kokiu minciu turiu del tapetu.
http://www.wallpaper.../071639orig.jpg
http://www.wallpaper.../001143orig.jpg
http://www.wallpaper.../001144orig.jpg
va kazkas is tokiu dazomu. ar visgi rimciau juostuoti atrodo?
Atsakyti
Va specialiai nufotkinau dažomus tapetus, kaip nusibraižo doh.gif gyvenime nepriverstų nieks tokiais tapetuot doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2011 04 01, 18:22)
Oho, kaip pavarei , man net baisu pasidare - as juk cia irgi cia savo nuomone ir suoprati "varau kaip reikalas", beveik kaip tavo pamineti popieriuku turetojai
Gal ir gerai, kad to popieriuko neturiu - tada jau ir man cia riesta butu   

Mamagabi,kad taip viska graziai cia suaiskinat-duoti jums popierely reiketu ir ne tik,dar ir medaliona.Taip su pavyzdeliais,vaizdziai,kad jau net neismananciam pasidaro aisku.


Aciuks aciuks.gif
As tikrai stengiuosi, o ir visos kitos manau pataria is sirdies smile.gif

O cia siaip, l.miela akiai foto ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 01 balandžio 2011 - 21:25
QUOTE(Aga @ 2011 04 01, 22:04)
Va specialiai nufotkinau dažomus tapetus, kaip nusibraižo doh.gif gyvenime nepriverstų nieks tokiais tapetuot doh.gif

o vargeli doh.gif nu pas mus dabar dazomi yra, kokie 3,5 metu kaip turim, bet nepastebejau jokiu ibrezimu. cia pas jus gal virtuvej nuo kedziu nutrinta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilze @ 2011 04 01, 22:10)
o vargeli doh.gif  nu pas mus dabar dazomi yra, kokie 3,5 metu kaip turim, bet nepastebejau jokiu ibrezimu. cia pas jus gal virtuvej nuo kedziu nutrinta? g.gif

nea, pas mane kambaryje, buvo komplektas baldų pristumtas, tai ant krašto pasidėdavom tai puodelį, tai knygą, tai mezginį ir nusivarė baisiai. Dar katė padėjo pagrąžint doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 04 01, 22:11)
nea, pas mane kambaryje, buvo komplektas baldų pristumtas, tai ant krašto pasidėdavom tai puodelį, tai knygą, tai mezginį ir nusivarė baisiai. Dar katė padėjo pagrąžint doh.gif

na del kates tai ji ko gero ir nedazomus tapetus neblogai pgrazintu biggrin.gif o del apsitrynimo tai gal dar labai priklauso kokiais dazais dazyta g.gif
Atsakyti