Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 8 tema

QUOTE(kvietkas @ 2011 03 10, 15:38)
ou je bigsmile.gif tai bandau spet, kiek mano issvajota lovos atkalte pas juos kainuotu doh.gif

jus pameginkit nueiti i inetos baldus jie gali pagaminti jums lovos atkalte tikrai uz mazesne kaina ax.gif mes pas juos dukrai lova tachta uzsakem benas vadinasi l.faina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 03 10, 19:58)
Na tai ka senienu ir sios temos gerbejos - gal ten ir susitinkame rolleyes.gif

Aciu Kristaline uz nauja tema ir kad nepatingejai/nepagailejai surinktu nuorodu sudeti, saunuole 4u.gif

Ką jau čia ... ax.gif Čia gi jūsų visų nuorodos kažkuriuo metu dėtos, ačiū visoms!!! 4u.gif

QUOTE(mamagabi @ 2011 03 10, 19:58)
Kristaline - del vaikuciu kambario uzuolaidu:
as tik uz ilgas uzuolaidas is abieju langu sonu, bet ju paskirtis butu tik kaip dekoro. Ant paciu langu kabinciau dailias medines baltas zaliuzes. baltas todel, kad kambaryje neatsirastu dvieju rudu kvadratu. O kad tarp balto apvado ir lango neliktu rusvos spalvos sienos juostos, ant to paties karnyzo kaip ir sonines uzuolaidos tiesiog uzverciau to paties audinio juosta, beveik be paraukimo. Soniniu parisimu mano nuomene nereiktu.
Rastas grazu tiek juostomis, tiek langeliais, nes sienos vienspalves lygios.
O stai spalvos pasirinkimas priklauso ar noretum pastelinio neutralaus kambario ar su ryskesniais akcentais.
Pakeverzojau (kaip visad  ax.gif ) principa:
user posted image
Galima ir taip:
user posted image

Paveiksliuka ant stalo uzdejau tam, kad matytusi, kad uzuolaidoms tiktu ne tik rusvos/neutralios, bet ir baltos/melsvos bei zalsvaos spalvos mirksiukas.gif
Cia originali to paveiksliuko foto  wub.gif :
user posted image

Dėkui už patarimus 4u.gif Kaip tik besirinkdama audinius vakar jau pradėjau galvoti apie ilgas užuolaidas, nes tas "styrojimas" nedavė ramybės smile.gif Užkliuvo ir Cobres patarimas dėl lininių audinių, man tai iš ties mieliausias vaizdas būtų, bet vaikai truputį burnoja ax.gif
O žaliuzės ir užuolaidos ant vieno lango man visada keistai atrodė, taip pat ir roletai ir užuolaidos ir t.t. Užuolaida, roletas ar kas ten dar bebūtų turi atlikti ir savo tiesioginę fukciją, o tik dėl grožio tai aš nepirkčiau visai schmoll.gif

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 03 10, 23:57)
KRISTALINE, nauja tema super, su tiek nuorodu  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristaline @ 2011 03 11, 11:36)
O žaliuzės ir užuolaidos ant vieno lango man visada keistai atrodė, taip pat ir roletai ir užuolaidos ir t.t. Užuolaida, roletas ar kas ten dar  bebūtų turi atlikti ir savo tiesioginę fukciją, o tik dėl grožio tai aš nepirkčiau visai  schmoll.gif
4u.gif


Mes desim zaliuzes ir uzuolaidas ax.gif . Zaliuzes naudosim, o uzuolaidos del grozio, del jaukumo ax.gif
Tik neisivaizduoju kaip atrodys ne medines zaliuzes, nes tos baisiai brangios ir jas kai sutrauki tai labai didelis gabalas gaunas virsuj ar kaip cia paaiskint... ir sunkios jos dar plius ir langas nebeatsidarytu...
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 03 10, 20:58)

Tada dar niekaip negalejau pamirsti Micheles namu aplinkos blush2.gif
Visaip bandziau save suvaldyti, ale nepavyko, todel tikiuosi ji nesupyks jei duosiu keleta patarimu.
Apzeldinima irgi labai megstu, o dar ir padirbeti floriste 4 metus teko (tikrai ne kioske lotuliukas.gif ), tai siek tiek nusimanau.
Idesiu kelis "papaisymus", kas labiausia kliuvo mano akiai:

2) Namelio ireminimas ir jo astriu kampu suminkstinimas renkantis ne zemaugius ir smulkius augalus, o stambesnes, aukstas ir kugines augalu formas. Lietvamzdziu ir kitu namelio idubimu "optine" maskuote smile.gif
user posted image
Ten ir susodinti aukstesni augaliukai tiesiog jie uzaugs . neturejom noro pirkti brangius didelius augalus, nes mum didziausias dziaugsmas stebeti kaip jie auga. Melsves cia niekaip neisipaiso,nes visa diena kepina saule ir jos cia kaip ir heicheros neauga bandyma atlikau smile.gif
3) Dekoratyvinio zidinio ar kas ten bebutu atverimas, nes tai dekoratyvus objektas ir svyrancio gluosnio "gelbejimas" nuo karstu dumu smile.gif
user posted image

Tai ne svyrantis gluosnis, o triskiautis migdolas ax.gif melsves cia taip pat neauga nes per karsta ant saulytes tongue.gif o zidini maskuoju specialiai nes namas platus ir dar terasa ji dar labiau istempia tai tas medelis padeda tai uzmaskuoti.
Del aplinkos tai as nepergyvenu daug domejausi daug isbandziau kas kur auga ir kaip atrodo, tiesiog norejau ikelti parodyti kaip atrodo klinkeriu klijuotos sienos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ziema1 @ 2011 03 11, 10:30)
jus pameginkit nueiti i inetos baldus jie gali pagaminti jums lovos atkalte tikrai uz mazesne kaina ax.gif mes pas juos dukrai lova tachta uzsakem benas vadinasi l.faina thumbup.gif

dekui, bet va paziurejau, nera ju vilniuj schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2011 03 10, 21:38)
merginos, gal kuri turi savo lobynuose issisaugojusi nuotrauku, paveikslu kabinimo pvz  ax.gif  ar tai kokiu patarimu,kaip juos teisingai grupuoti, derinti  g.gif  buciau be galo dekinga  ax.gif  4u.gif

Keletą atrinkau, turėjau kažkur pačius kabinimo principus, bet niekur nerandu dabar, jei netyčia rasiu įmesiu mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 03 11, 11:03)
Mes desim zaliuzes ir uzuolaidas ax.gif . Zaliuzes naudosim, o uzuolaidos del grozio, del jaukumo ax.gif
Tik neisivaizduoju kaip atrodys ne medines zaliuzes, nes tos baisiai brangios ir jas kai sutrauki tai labai didelis gabalas gaunas virsuj ar kaip cia paaiskint... ir sunkios jos dar plius ir langas nebeatsidarytu...

Aš jau prieš tai 10 metų gyvenau su žaliuzėm (ne medinėm), dabar noriu atsidžiaugt užuolaidom thumbup.gif. Kaina ir natūralumas man irgi ne paskutinėj vietoj ax.gif
Atsakyti
Paskutinis mano atradimas biggrin.gif :
user posted image
Tik reiktų pasiūti pamušaliuką, nes audinys retokas smile.gif
Įdedu kokių vakar audinių mačiau.
Iš jų dar patiko 7, 11, 12, 13, 16, 17 ax.gif
16 ar 17 galbūt prisitaikysiu miegamajame, vaikams šiek tiek per rimti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristaline: 11 kovo 2011 - 13:51
valpurgija, praeitoj temoj raset, apie namo vizija- koki akmeni desit ir kas per balti apvadai?

Mamagabi, gal savo lobyne turit graziu eksterjeru ? Beveik apsistojom ties kastonine cerpiu spalva- ir langai butu tos spalvos,plytas lengva priderinti, jei jas detume...Na tik del tinko sunkiau truputi.
Ka manot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristaline @ 2011 03 11, 13:45)
Paskutinis mano atradimas  biggrin.gif :
user posted image

Iš jų dar patiko 7, 11, 12, 13, 16, 17  ax.gif

nu grozis bigsmile.gif man labai dailus audinukas..toks lengvutis, jaukus

oj kaip aciu uz audiniu foto, tikrai daugelis labai mieli..cia is tos kalvariju parduotuves gal? leksiu ryt ir as ten pasidairyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristaline @ 2011 03 11, 10:36)
Dėkui už patarimus  4u.gif Kaip tik besirinkdama audinius vakar jau pradėjau galvoti apie ilgas užuolaidas, nes tas "styrojimas" nedavė ramybės  smile.gif ....

ilgos uzuolaidos atrodytu zymiai geriau. Privalumas - nesuzemintu kambario.

Negaliu atsiziureti i jusu sienu apvadus ir sienu spalva (jei kompas teisingai spalva rodo). Labai grazu wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(kvietkas @ 2011 03 11, 14:43)
nu grozis bigsmile.gif man labai dailus audinukas..toks lengvutis, jaukus

Ir dėl to man jis patinka wub.gif
QUOTE(kvietkas @ 2011 03 11, 14:43)
oj kaip aciu uz audiniu foto, tikrai daugelis labai mieli..cia is tos kalvariju parduotuves gal? leksiu ryt ir as ten pasidairyt rolleyes.gif

Praktiškai visi pavyzdukai iš ten ir kainos labai simpatiškos smile.gif
Natūralesnių audinukų daug tos parduotuvės rūselyje, o 2-ame aukšte jau tokie prabangesni/blizgesni, bet yra ir ten įvairių ir kainom įvairiom 4u.gif
19 pvz. iš kitos parduotuvės "Le Vele" Kęstučio g. 37/23. Radau ten ir tankų lininį audinį, bet kaina 302 Lt doh.gif
Papildyta:
QUOTE(vida777 @ 2011 03 11, 15:15)
ilgos uzuolaidos atrodytu zymiai geriau. Privalumas - nesuzemintu kambario.

Negaliu atsiziureti i jusu sienu apvadus ir sienu spalva (jei kompas teisingai spalva rodo). Labai grazu  wub.gif .

Langai pas mus praktiškai kvadratiniai, tai išties džiaugiuos, kad mane suprotinot, nes po to nagus graužčiau trumpas užuolaidas pasikabinus lotuliukas.gif

Su sienom ir pati apsipratau, ir ne tokios jau oranžinės jos man atrodo, kaip pradžioj atrodė biggrin.gif .
Atsakyti