Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 8 tema

QUOTE(Cobre @ 2011 04 01, 12:34)
Is pirmo zvilgsnio jauku ir nepriekaistinga, bet ilgiau isiziureju, kaukti norisi, viskas taip susilieja, kad net asociacijos su palata minkstomis sienomis  smile.gif
Manau, kad nuotrauka idejai tam, kad parodyti, kaip puikiai viskas telpa ir issidesto tokio tipo ir plota kambaryje, tai tikrai tuo atveju idealiai tinkanti iliustracija. Todel tai ka parasiau, tai tiesiog ne kritika tau, kad netinkamas pvz, kiek siaip, pastebejimas, kad na taip be spalvu ir gyvumo irgi negalima, taip ir norisi ibegti su pagalvelem ir gelem, kad isgelbeti seimininkus biggrin.gif


Taip jau taip - sis pavyzdelis net kaireje idubima turi kaip ir pas Magnetuka, o jos kambarys net didesnis uz si smile.gif
O del detaliu - taip, bet cia turbut seiminkai dar nespejo su pagalvelem ir detalem ibegt lotuliukas.gif
O juk buna ir zmoniu, kuriems ju visiskai ir nereikia smile.gif arba laikomasi taisykles "maziau - geriau".

Del dirbtiniu geliu- ir man jos grazu, bet kokybiskos, kad is toliau net negali suprasti gyvos ar ne:
user posted image

O dziovintos dekoracijos man visai tinkamos "issitraukti i pavirsiu" pvz. per sventes: velykas ar kaledas, kai jos pakabo kelias dienas ir vel gali jas paslept, kad nebluktu ir nedulketu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2011 04 01, 12:41)
Mums galima daryti ir klaidas, nes mes kuriam savo namus, o stai jei kurtumem kitam ir is to piniga darytumem, tai jau tada reiktu atsakingiau ziureti i visokius "pokstus" interjere.


Buk zmogus 4u.gif - idek tavo nuomone keleta interjero "pokstu", kuriuos sukure dizaineriai. Visoms bus i nauda bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 01 balandžio 2011 - 11:57
QUOTE(mamagabi @ 2011 04 01, 13:51)
Buk zmogus - idek tavo nuomone keleta interjero "pokstu", kuriuos kure dizaineriai. Visoms bus i nauda  bigsmile.gif

Tam reiktu veztis zurnalus is uosviu ir perfotografuoti biggrin.gif As nekolekcionuoju nuotrauku is interneto, man tai bereikalinga zabova, nes darbui man nereikia, o sau, kaip ir vizija turiu, kam man jos blush2.gif
Bet didziausias pokstas, tai vienas namas berods Piteryje. Vat ten tai net bezdzioniu tiltas suprojektuotas buvo name, tiksliau rumuose beveik biggrin.gif Aplamai, ten buvo tikriausiai sukrauta viskas, kas tik imanoma sukrauti, gal tik korkodilo gyvo apacioje baseine nebuvo. Pabandysiu rasti internete, gal pavyks. Na as suprantu, kad uzsakovu norai ir pan, pinigus juk uzdirbti reikia. Bet jei buciau prie to pirstus prikisusi, tai nei uz ka nesutikciau, kad mano pavarde butu kur nors pamineta salia to sedevro doh.gif Tiesa, nepamenu ir ar ten buvo g.gif
Na pasikuisiu, jei greit rasiu, tada imesiu, jei ne, tai persiprasau, bet gaila laiko, ir taip SM, jo kruva surija, darbai stovi doh.gif
Atsakyti
vakar nusiziurejau radijuka i virtuve smile.gif
user posted image

vakar pasnibzdejau MB i ausi ideja savo arejancio gimtadienio dovanai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 04 01, 13:00)
Bet didziausias pokstas, tai vienas namas berods Piteryje. Vat ten tai net bezdzioniu tiltas suprojektuotas buvo name, tiksliau rumuose beveik  biggrin.gif Aplamai, ten buvo tikriausiai sukrauta viskas, kas tik imanoma sukrauti, gal tik korkodilo gyvo apacioje baseine nebuvo. Pabandysiu rasti internete, gal pavyks. Na as suprantu, kad uzsakovu norai ir pan, pinigus juk uzdirbti reikia. Bet jei buciau prie to pirstus prikisusi, tai nei uz ka nesutikciau, kad mano pavarde butu kur nors pamineta salia to sedevro  doh.gif Tiesa, nepamenu ir ar ten buvo  g.gif
Na pasikuisiu, jei greit rasiu, tada imesiu, jei ne, tai persiprasau, bet gaila laiko, ir taip SM, jo kruva surija, darbai stovi  doh.gif


Zinau apie ka tu - berods "Salon" zurnale ar internetiniame ju puslapyje yra tas "sedevras" smile.gif
As idesiu pora lietuvisku interjero kureju ir uzuolaidu siuveju "pokstu", juos jau buvau idejus i kitoje temoje, tai ir ieskoti nereikejo.
Bukit geros - nepokstaukite taip lotuliukas.gif
user posted image

user posted image

Atsiprasau uz lyrini nukrypima nuo temos, bet palyginimai kartais labai padeda suprasti, kas grazu, o kas nelabai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 01 balandžio 2011 - 12:21
QUOTE(mamagabi @ 2011 04 01, 13:13)

vajezus, uzuolaidos tai nuostabios tikrai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 04 01, 14:13)
Zinau apie ka tu - berods "Salon" zurnale ar internetiniame ju puslapyje yra tas "sedevras" smile.gif

Berods jame, nors negarantuota, nes nerandu niekaip dabar unsure.gif ten dar versace sofos buvo... daug ten visko buvo lotuliukas.gif o is lauko "namukas" visai fainas atrode smile.gif O ieini ir .... ten su psichiatru reikia uzeiti, kad isterijai istiku butu kam pagalba suteikti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 04 01, 11:00)
Tam reiktu veztis zurnalus is uosviu ir perfotografuoti  biggrin.gif  As nekolekcionuoju nuotrauku is interneto, man tai bereikalinga zabova,

...tai as ydesiu,siandien radau,nu nesuprantu g.gif sio grozio-pinigu gaila.
http://www.interjera...gyvenamasis-642
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2011 04 01, 14:58)
...tai as ydesiu,siandien radau,nu nesuprantu g.gif sio grozio-pinigu gaila.
http://www.interjera...gyvenamasis-642

Uj, cia dar liapota akims, palyginus su tuo bezdzioniu tiltu biggrin.gif
Atsakyti
Cobre,bet esme tame,kad dizainere tai kure,nejau nebuvo jokios sveikos nuomones-pasiulymo g.gif .Ziauru.
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2011 04 01, 14:06)
Cobre,bet esme tame,kad dizainere tai kure,nejau nebuvo jokios sveikos nuomones-pasiulymo g.gif .Ziauru.



Grybaite kure biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2011 04 01, 14:58)
...tai as ydesiu,siandien radau,nu nesuprantu g.gif sio grozio-pinigu gaila.
http://www.interjera...gyvenamasis-642


Ir kiti šios autorės interjerai panašūs (blogaja prasme).
Nors detalių ir neblogų galima rasti, bet visumos nėra schmoll.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už patarimus 4u.gif
Dabar kai pamačiau ''pakoreguotas'' foto ir man nebepatinka ta siena biggrin.gif g.gif Reikės vyrui parodyti vakare, gal sumastysim perdažyti g.gif
Erelitos sofas žiūrėjom, gražios labai, bet brangokos verysad.gif
Atsakyti