Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 8 tema

QUOTE(Liniuxxx @ 2011 04 01, 11:13)
KA internetional tikrai maciau grozybiu daug turi, bet ju kainos turbut kosmosas ar ne? unsure.gif

kainos apytiksliai 200-350/m..berods tokias minejo, kai buvau uzejus del lovugalio
Papildyta:
QUOTE(Magnetukas @ 2011 04 01, 11:14)
Na čia tos kainos jų puslapyje irgi už primityviausią variantą, o jei paklausi kiek lova kainuos su konkrečiu gobelenu, patalynės dėže ir lovos čiužiniu, tai KA-international gali pasidaryti ir pigesnis variantas  biggrin.gif

tikrai kaina nebus didesne uz KA..ten vien lovugalis kainuotu maziausiai 2800 - cia skaiciavom su pigesniu gobelenu, jei gobelenas brangesnis, tai lovugalio kaina siektu ir 3000..
o Leksimoj vienos is man patikusiu lovu kaina 2700 lt (180x200)..be patalynes dezes, nes ji man nereikalinga ir aisku be ciuzinio..gobelena skaiciavo aukstos klases (antra klase pagal geruma, auksciausios klases gobelenai man net nepatiko pas juos)
Atsakyti
Magnetukas, as geriau rinkciausi viena is variantu: triviete sufa su dviviete, arba triviete sofa ir du kreslai (ne foteliai!), nes vienvietis fotelis uzima palyginti daug vietos...

Si savaitgali baldu paroda Litexpo, eisit pasidairyti?
Atsakyti
QUOTE(kvietkas @ 2011 04 01, 10:28)
tikrai kaina nebus didesne uz KA..ten vien lovugalis kainuotu maziausiai 2800 - cia skaiciavom su pigesniu gobelenu, jei gobelenas brangesnis, tai lovugalio kaina siektu ir 3000..
o Leksimoj vienos is man patikusiu lovu kaina 2700 lt (180x200)..be patalynes dezes, nes ji man nereikalinga ir aisku be ciuzinio..gobelena skaiciavo aukstos klases (antra klase pagal geruma, auksciausios klases gobelenai man net nepatiko pas juos)

Man telefonu jie kainas už lovagalius pasakė 1600-2000 g.gif tai aš skaičiuoju taip, plius čiužinys su kojom iš IKEA apie 1200 gaunasi kaip ir pigiau už subtila. Viena lova 2700 plius čiužinys (nepasiklausiau kainų, bet spėju koks 1500 jei su grotelėmis) g.gif
Aišku, jei kainos už lovagalį, kaip jūs sakote realios 2800-3000, tai jau kita kalba. Mane tai labiausiai nervina kai pardavėjas pasako vieną kainą, pasigalvoju, pasiskaičiuoju, nusprendžiu ir kai nueinu rinktis konkrečiai medžiagų, kaina pasidaro dviguba doh.gif Tai negi jie nežino kiek viskas gali kainuoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Magnetukas @ 2011 04 01, 11:44)
Man telefonu jie kainas už lovagalius pasakė 1600-2000  g.gif tai aš skaičiuoju taip, plius čiužinys su kojom iš IKEA apie 1200 gaunasi kaip ir pigiau už subtila. Viena lova 2700 plius čiužinys (nepasiklausiau kainų, bet spėju koks 1500 jei su grotelėmis)  g.gif

turbut pasake pliko lovugalio kaina biggrin.gif nes konkreciai man patike lovugaliai be audinio kainavo po 1900..as buvau pacioj parduotuvej..audinio jiems aptraukti reikia 3,5 metro..tai jei audinys po 250, sumokesit beveik 900, jei brangesnis - dar daugiau..savo audinio pigesnio neatsinesi, nes gamina ispanijoj tik is ju kataloguose esanciu audiniu..
be to man nepatiko, kad KA lovugaliai tvirtinami prie sienos, ne prie lovos..tai kazkaip durnai - lova sau, lovugalis sau doh.gif aisku, gal cia pripratimo reikalas, bet va jau siena sugadinama
Atsakyti
Klausykit, o ka jus manot apie dirbtines geles interjere?
as visa laika buvau pries... bet pamaciau viena dekoracija i kuria seile varvinu... man rodos ji tiktu virs veidrodzio pas mane prieskambary doh.gif
user posted image

arba vainikelis g.gif
user posted image

geles ten medziagines, kitos dalys tipo naturalios... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zaneta75: 01 balandžio 2011 - 11:03
mamagabi, aciuu uz toki dideli sarasiuka thumbup.gif


Atsakyti
QUOTE(Magnetukas @ 2011 04 01, 11:14)
Norėčiau dar jūsų patarimo paklausti. Dabar labai intensyviai galvojame ne tik apie lovą, bet ir apie sofą/sofas į svetainę. Svetainė pas mus maža, bet aš labai norėčiau sutalpinti dvi sofas-dvivietę ir trivietę.  Ką jūs manote? kokias spalvas pasirinkti? ką pasirinkti? ir gal matote viziją, kokios užuolaidos turėtų kaboti? Man labiausiai dryžuotos atrodo tinka  g.gif  bet gal nusišneku?  g.gif
Svetaitė kartu su virtuve, virtuvę jau rodžiau, dar ten stovi stalas su kėdėm.
user posted image
user posted image


Labai grazus virtuves stalas ir kedes thumbup.gif , o va kodel svetaineje viena siena nudazete pilkai? Kad prie kedziu tiktu?
Man toks sprendimas taip lietuviskai standartiskas verysad.gif

Kai patalpa nera didele, jos visai nereiketu dar labiau mzinti, o ta pilka siena butent ta ir padaro - ji optiskai priarteja ir erdve dar labiau susiaurina.
Ant jos planuojama ir TV kabinti, tai ji dar labiau tamses.
Jei visgi ta pilka spalva jums labai reikalinga, ja turetu buti dengiami "giliau" esantys plotai, su tikslu, kad jie "isliptu" i prieki:
user posted image

Del uzuolaidos spalvu ir modelio - viskas priklauso nuo to, kokius stilistiskai baldus planuojate statyti: tiek kietuosius, tiek minkstuosius.
Kai jau jie atsiras, tada geriausia ir pasimatys ko truksta: ar juostu, ar vienspalviu, su parisimu, ar be jo ir t.t.
Todel kol baldu nera, su uzuolaidomis neskubekite, nes galite prasauti.

Nedidele svetaine, ir spalvos panasios i jusiskes, ir viskas telpa, ir visai jauku smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 01 balandžio 2011 - 11:25
QUOTE(Magnetukas @ 2011 04 01, 12:14)
Labas rytas  4u.gif

As jusu vietoje apie Ikea sofas negalvociau. Isiveskite i google sofos pavadinima ir pamatysite, kaip jos realiai atrodo siek tiek padevetos. Cia buvau imetusi jau kazkada tokia sofkute is vienos lenkaites blogo. Na toks ne itin malonus vaizdas. O sedeti man jos smagios, pati Ikejoje isbandziau, norejau dukriukui tokios, bet pamaciusi realiai persigalvojau, vistik norisi grazesnio vaizdo blush2.gif
O ant SBA sofos sedejote? Nes jau nebepamenu ar sita, ar kazkokia panasi man buvo labai nepatogi g.gif Gal klystu, bet pasedeti butina, gal tokiu atveju teks kitos ieskoti. Paziurekite dar Erelitoje, ten panasiu sofu daug yra. Bet del patogumo irgi nezinau, nes jau senokai buvau ju salone ir ant naujesnio modelio sofu nesedejau. O tos, kur buvo pries kelis metus, tai man buvo labai nepatogios. Bet juk kokybe visi tobulina, tai gal ir jie pasistumejo i prieki. Kainos irgi nesikandzioja labai.

Zaneta, man geles dirbtines patinka, jei kokybiskos, o stai vainikeliai ir girliandos ir ju kazkaip nelabai blush2.gif Nes tarkime istatai i inda, vaza ir dirbtines atrodo bent jau naturalioje aplinkoje. O stai supintos i vainikus ir girliandas jau nelabai, na juk naturaliai panasu dalyka gali pamatyti nebent per vestuves, kai papuosia baznycia, sale, kedes, stala. Ir nelabai kyla kazkam minciu ta pati padaryti pas save namuose, jei nenusimato jokiu svenciu. Todel pakabinus kazka panasaus, manau, kad atrodys labai nenaturaliai, ispustai. Na gal neaiskiai surasiau, tikiuosi suprasi ka norejau pasakyti blush2.gif
Atsakyti
Cobre, as sias dekoracijas kai pamaciau prisiminiau vienu pazystamu namus Kopenhagoj - senukai danai isirenge namus klasikinima stiliuje buvo, nu man tie pinti vainikeliai tinkamose vietose sukabinti kaip paveiksliukai atrode...
vat pati save nustebinau, niekad net neziuredavau i dirbtines geles, o vat uzsikabino akis nors tu ka... juolab splaviskai ji man labai tinka, ir fakturiskai... uzuolaidos alyvines su "ismustom" rozem...
kazin kas as cia bandau itikinti? lotuliukas.gif
jau uzsisakiau girlianda, tikiuos neaplankys mano namu nusivylimas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zaneta75: 01 balandžio 2011 - 11:34
QUOTE(mamagabi @ 2011 04 01, 13:23)

Nedidele svetaine, ir spalvos panasios i jusiskes, ir viskas telpa, ir visai jauku smile.gif
user posted image

Is pirmo zvilgsnio jauku ir nepriekaistinga, bet ilgiau isiziureju, kaukti norisi, viskas taip susilieja, kad net asociacijos su palata minkstomis sienomis smile.gif
Manau, kad nuotrauka idejai tam, kad parodyti, kaip puikiai viskas telpa ir issidesto tokio tipo ir plota kambaryje, tai tikrai tuo atveju idealiai tinkanti iliustracija. Todel tai ka parasiau, tai tiesiog ne kritika tau, kad netinkamas pvz, kiek siaip, pastebejimas, kad na taip be spalvu ir gyvumo irgi negalima, taip ir norisi ibegti su pagalvelem ir gelem, kad isgelbeti seimininkus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 04 01, 12:34)
Is pirmo zvilgsnio jauku ir nepriekaistinga, bet ilgiau isiziureju, kaukti norisi, viskas taip susilieja, kad net asociacijos su palata minkstomis sienomis  smile.gif
Manau, kad nuotrauka idejai tam, kad parodyti, kaip puikiai viskas telpa ir issidesto tokio tipo ir plota kambaryje, tai tikrai tuo atveju idealiai tinkanti iliustracija. Todel tai ka parasiau, tai tiesiog ne kritika tau, kad netinkamas pvz, kiek siaip, pastebejimas, kad na taip be spalvu ir gyvumo irgi negalima, taip ir norisi ibegti su pagalvelem ir gelem, kad isgelbeti seimininkus biggrin.gif


pasirasau po kiekvienu zodziu smile.gif
splavu truksta man siam interjere...
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2011 04 01, 13:33)
Cobre, as sias dekoracijas kai pamaciau prisiminiau vienu pazystamu namus Kopenhagoj - senukai danai isirenge namus klasikinima stiliuje buvo, nu man tie pinti vainikeliai tinkamose vietose sukabinti kaip paveiksliukai atrode...
vat pati save nustebinau, niekad net neziuredavau i dirbtines geles, o vat uzsikabino akis nors tu ka... juolab splaviskai ji man labai tinka, ir fakturiskai... uzuolaidos alyvines su "ismustom" rozem...
kazin kas as cia bandau itikinti?  lotuliukas.gif
jau uzsisakiau girlianda, tikiuos neaplankys mano namu nusivylimas smile.gif

Na grazu, tai grazu, tik visos zinom, kad nebutinai, tai kas grazu yra teisinga blush2.gif Na, savo namuose kartais norima ir nusizengti taisyklem, tiesa? mirksiukas.gif O spalviskai tinka, tai ne argumentas, taip galima ir grybuku gipsiniu po palme svetaineje pristatyti smile.gif Ai, nepatiks, nukabinsi, ne tukstancius juk moki biggrin.gif mirksiukas.gif O gal paziurejus i jas tau taip kasdiena nuotaika pageres, kad visa kita i antra plana nueis. Mums galima daryti ir klaidas, nes mes kuriam savo namus, o stai jei kurtumem kitam ir is to piniga darytumem, tai jau tada reiktu atsakingiau ziureti i visokius "pokstus" interjere.
Atsakyti