Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 8 tema

QUOTE(Iriska @ 2011 03 30, 14:13)
ebay pilna  biggrin.gif PAtyems pasidaryti nesunku...MDF+porolonas+grazus gobelenas...ir dekoro sagos...bent jau kol nepradejau to daryti ,tai lengva atdodo  lotuliukas.gif  biggrin.gif


noreciau ir as lova "apvilkti" gobelenu,o be sagu neiseitu sito padaryti? Mes turime lova is gan storos plokstes,sudetinga butu joje ispjauti tas skyles sagoms...
Atsakyti
QUOTE(Magnetukas @ 2011 03 30, 13:47)
Gal žinote kas gamina lovagalius? bigsmile.gif  Aš žinau tik KA International, kaina šiek tiek kandžiojasi, norėtusi rasti pigiau, bet kokybiškai  ax.gif


KA International kaina nenormali (labai jau Europietiska doh.gif ), nes kaip suprantu tai darbai atliekami Ispanijoje, is kur ir atvezti ta galvugali ar kita uzsakyta ir aptraukta balda reikia.
Turint susipirkus medziagas, savarankiskai toks darbas uzimtu pora valandu mirksiukas.gif,

QUOTE(Alborada @ 2011 03 30, 14:41)
noreciau ir as lova  "apvilkti" gobelenu,o be sagu neiseitu sito padaryti? Mes turime lova is gan storos plokstes,sudetinga butu joje ispjauti tas skyles sagoms...


Galima ir su sagom, galima ir be ju. Plokstes storis nesvarbu, nes sagoms reikia tik skyles su graztu isgrezti.
As ir plyta galeciau "apvilkti" gobelenu lotuliukas.gif Ir net su viena saga lotuliukas.gif

Idedu filmuka, kur mergina pasigamina galvugali be sagu.
Jei ji gali, tai kuo jus prastesnes rolleyes.gif
http://www.youtube.c...h?v=yAKxjoi74VE
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 30 kovo 2011 - 15:55
Sierakausko g.17 priesais vokieciu ambasada yra dirbtuves, gamina jie ir lovugalius ir baldus restauruoja ir pervelka, jei domina galiu telefona duot
Atsakyti
Domina smile.gif aciu labai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Magnetukas: 30 kovo 2011 - 19:46
Man reikia lentynos koridoriuje pastatomos, didelės, bet siauros, bet protas neišneša ką pirkt ir kur.... Knygos kaupias kasdien dideliu greičiu, nebeturiu kur bekaišiot...
Atsakyti
Gal kuri nors esate Kaune baldus restauravusi/pervilkusi. Noriu senoviska kresla pervilkti, bet nzn kur Kaune kokybės/kainos santykis geras. biggrin.gif
Atsakyti
user posted image

laiptai wub.gif ir sienu spalva wub.gif

user posted image

user posted image
pilka tokia prabangi....ir piesinissss wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iriska: 31 kovo 2011 - 08:43
QUOTE(Aga @ 2011 03 30, 19:55)
Man reikia lentynos koridoriuje pastatomos, didelės, bet siauros, bet protas neišneša ką pirkt ir kur.... Knygos kaupias kasdien dideliu greičiu, nebeturiu kur bekaišiot...

Aga, jei pas jus vietos nedaug, tai kodel pastatoma? Darykite pakabinamas lentynas/spintas, ne taip sumazins erdve. Knygoms patogu lentynos virs duru per visa patalpos perimetra (kiek leidzia galimybes).
Atsakyti
QUOTE(matrioskiukas @ 2011 03 30, 18:30)
Sierakausko g.17 priesais vokieciu ambasada yra dirbtuves, gamina jie ir lovugalius ir baldus restauruoja ir pervelka, jei domina galiu telefona duot


Ir mane domina. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pienia @ 2011 03 31, 06:38)
Gal kuri nors esate Kaune baldus restauravusi/pervilkusi. Noriu senoviska kresla pervilkti, bet nzn kur Kaune kokybės/kainos santykis geras.  biggrin.gif

Mes kaip tik minkstus persivilkinejam Kaune. Rezultata pamatysiu kai pervilks, uz triju savaiciu zadejo. ax.gif Galiu aisku ir tel. parasyt , jei kam reiks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marcela*: 31 kovo 2011 - 13:48
QUOTE(aistukas @ 2011 03 31, 13:05)
Ir mane domina.  4u.gif




http://www.ilana.lt/....php/pageid/117

Dirbtuvių puslapiukas 4u.gif
Pirmoje nuotraukoje lova ir galvūgalis yra man pagaminti ax.gif
Atsakyti
Galvūgalis 4u.gif

http://cgi.ebay.co.u...=item27b9cbc1bd
Atsakyti