Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 8 tema

QUOTE(Zaneta75 @ 2011 03 29, 13:44)
o kazin imanoma vienai paciai?  g.gif 100% garantuoju MB nepriprasysiu prieskambari isklijuot... sakys kam reikia, kita met remontai... bet as jau nebegaliu... sienos baisios... dar viena ziema neatlaikysiu... Senukuose nuziurejau toki visai puse velnio, rulonas 50 litu, dvieju man bus per akis... bet kazkaip nesiryztu viena...



Nežinau, priklauso, kokia siena - aukštis, lygumas. Ir, aišku, tapetas svarbu - ar reikės derinti raštą, kaip klijuosis ir pan.
Aš viena gal nerizikuočiau, nors pas save tokius galiukus neilgus pati prisiklijavau. O šiaip pas mane sienos buvo nelygios ir raštą reikėjo derint, tai vienai nebūtų lengva buvę tikrai.
O ir smagiau su kompanija biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juma81: 29 kovo 2011 - 13:20
QUOTE(Zaneta75 @ 2011 03 29, 13:44)
o kazin imanoma vienai paciai?  g.gif 100% garantuoju MB nepriprasysiu prieskambari isklijuot... sakys kam reikia, kita met remontai... bet as jau nebegaliu... sienos baisios... dar viena ziema neatlaikysiu... Senukuose nuziurejau toki visai puse velnio, rulonas 50 litu, dvieju man bus per akis... bet kazkaip nesiryztu viena...
Papildyta:
Jo zinau, buvau - ten rankenelem pagrinde prekiauja, prasiau kad bent pakonsultuotu apie restauravimo medziagas - sake tik Kaune kreiptis del ju  doh.gif


Ramiai issiklijavau vaiku kambari tapetais viena, ir virtuve esu klijavus... Aisku, dviese greiciau ir patogiau, bet jei 2 ruloniukai... tai tokia spece, darbstuole, tikrai pasidarysi... Tik apgalvok is anksto darbu eiga...

Mano sienu dazytoja pati tapetus po 5-6 m ilgio klijavo, tai ji kazkaip juos lenke per viduri, o as, tai keldavau nuo grindu visa juosta ir viskas... Na, jei nevisai lygiai virsuje gausis, pagalvok apie koki apvadeli, as tada kazkokiu plonucius klijavau , panasiai, kaip poliuretaninius... is Senuku atrodo pirkau...
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2011 03 29, 12:44)
o kazin imanoma vienai paciai?  g.gif 100% garantuoju MB nepriprasysiu prieskambari isklijuot... sakys kam reikia, kita met remontai... bet as jau nebegaliu... sienos baisios... dar viena ziema neatlaikysiu... Senukuose nuziurejau toki visai puse velnio, rulonas 50 litu, dvieju man bus per akis... bet kazkaip nesiryztu viena...


Ir man taip buvo smile.gif
Bet as emiausi iniciatyvos - viena diena (kol MB dirbo) emiau ir nulupau koridoriaus tapetus: suslapinau gerai su geliu purkstuku ir nugramdziau.
Gryzta MB, o koridorius kaip pas bomzus- baisus plikas betonas blink.gif Teko klijuoti, negyvensi gi baisiai smile.gif
Kita karta reikejo sode isnaikinti keleta medziu (nemazu). Darbas ne is lengvuju, todel MB niekaip nesieme schmoll.gif Teko griebtis skatinamuju: susiradau pjukla ir nucirskinau visas sakas - liko tik baisus drutas kotas styroti. MB vis napasiraso doh.gif
Tada pasiemiau kastuva ir emiausi sau neiveikiamos uzduoties, bet taip, kad mano veikla liktu nepastebeta: ir stenejau, ir dejavau, zodziu dariau viska, kad atrodytu kuo baisiau. Aisku MB issigando, kad ir "uzsilenksiu" ten po tuo medziu, todel pereme estafete nail.gif
Taip paciai elgiausi ir kai uzsimaniau dekoratyvinio baseinelio - emiau pati kastis (su tokiu mazu kastuveliu, beveik siupeliuku lotuliukas.gif), ir kai MB suprato, kad as taip kasiu kokius metus - baseinelis issikase per diena nail.gif
Gudrumo moterys, linkiu gudrumo!!!

Savaitgali aplekiau keleta parduotuviu:
Traku sendaikciuose yra pora dailiu iremintu ale senoviniu paveiksliuku su vintage rozemis, kazkas panasaus:
user posted image
Ireminti auksiniuose siauruose remeliuose, po stiklu, kainavo po 115lt, dabar tik 58lt/vnt., o dydis nemazas ~50X60cm.

Ermitazo antram aukste, parduotuveje (kur salia paties ermitazo vezimeliai) maciau senovine metaline pastatoma ranksluosciu kabykla su paraitymais, kaina su nuolaida, bet bijau pameluoti, gal ~150lt.
Ten ir vaikiska kusete buvo su nuolaida, ~349lt. Tokia kaip ciuzinys ant koju- jokiu mediniu apkantavimu, kur kojos nusidauzo.
Man patiko, nes viskas ko reiktu, tik pasigaminti grazu galvugali. As mediniu vaikisku lovu, panasiu i "gardelius" nemegstu schmoll.gif
Savo vyrukams statysiu tokias:
user posted image
user posted image
Taigi kam idomu/aktualu - galima pasiskambinti, ar dar turi, kad be reikalo nevaziuoti.

Paciame Ermitaze, tapetu skyriuje, yra pirkti visai graziu vaikisku berniukisku juostuotu tapetu, spalviskai labai panasus i situos:
user posted image
Ju plotis didelis, gal ~120cm, o kaina ~37lt. Jie nepakabinti, o sukrauti per viduri metaliniuose stovuose ir ju ten yra tik keli rulonai.

Pati sau Schetelig parduotuvej prigriebiau du vazonus, po 25lt/vnt.
Ne pigus, bet ju skirtumas nuo elementariu vazonu tas, kad turi keleta pritaikymo galimybiu: ir kaip vazonas ir kaip vaza.
O pora visada geriau nei vienas, cia kaip ir grazus staliniai sviestuvai - jei radai grazu, imk DU!!!
Demonstruoju (paskutine foto pakoreguota, nes Kaledos dar toli ax.gif ):
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 29 kovo 2011 - 15:09
Vazonus ir as imu po du, bet daznai skirtingu dydziu ir nestatau ju salia. tai jie pas mane lyg ir nera bet kokie, bet tuo paciu ir nera nuobodziai vienodi. O lauke man kazkodel graziau, kai vazonai tokie patys, arba bent jau is tokiu paciu medziagu. Lauke ir taip daug margumo buna, tai vazonai jei kokie bus pas mane, tai bus vienodi. O tavo vazonai labai grazus. Ir kaina visai gera mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 03 29, 16:02)
Ir man taip buvo smile.gif
Teko klijuoti, negyvensi gi baisiai smile.gif 
Aisku MB issigando, kad ir "uzsilenksiu" ten po tuo medziu, todel pereme estafete nail.gif
Taip paciai elgiausi ir kai uzsimaniau dekoratyvinio baseinelio - emiau pati kastis (su tokiu mazu kastuveliu, beveik siupeliuku lotuliukas.gif), ir kai MB suprato, kad as taip kasiu kokius metus - baseinelis issikase per diena  nail.gif
Gudrumo moterys, linkiu gudrumo!!!


lotuliukas.gif juokiausi balsu lotuliukas.gif
siaip ir as megstu pagudrauti tokiu principu nail.gif Ech moterys smile.gif good.gif

tos taisykles 'po du' ir as is savo patirties ismokau smile.gif zvakides, vazonai, sviestuvai, remeliai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(šeima iš 5 @ 2011 03 29, 14:30)
Ramiai issiklijavau vaiku kambari tapetais viena, ir virtuve esu klijavus...  Aisku, dviese greiciau ir patogiau, bet jei 2 ruloniukai... tai tokia spece, darbstuole, tikrai pasidarysi...  Tik apgalvok is anksto darbu eiga...

Mano sienu dazytoja pati tapetus po 5-6 m ilgio klijavo, tai ji kazkaip juos lenke per viduri, o as, tai keldavau nuo grindu visa juosta ir viskas... Na, jei nevisai lygiai virsuje gausis, pagalvok apie koki apvadeli, as tada kazkokiu plonucius klijavau , panasiai, kaip poliuretaninius... is Senuku atrodo pirkau...


na vat - padrasinot ir manau is sekancios komandiruotes gryzes MB bus nustebintas smile.gif Kazkaip primeciau - miegama, vaiku kamparius remontavau - o cia tapetai... reiks tik imtis kai dienu ne viena rezerve turesiu - kad speciau iki grys lotuliukas.gif

Aciu visoms pasidalinusioms patirtimi 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Alborada @ 2011 03 29, 14:17)
ir kaip jis gyvai atrodo? as ziurejau ji kazkada..man reiktu voniai..


galesiu vakare is arciau 'pafotkint', idesiu ryt
Atsakyti
sveikos. as vis cia tyliai paskaitineju, o dabar jau ir klausimas iskilo doh.gif gal kuri esat dariusis spinteles ar ka panasaus su panasiomis durelemis ?

http://www.namuinter...a...u1&pr=pre11
idomu kokios kainos. cia uk radau vienam psl galima susiprojektuoti spintele, nu tarkim 130x85x40, 4 dureliu, dvieju sekciju, po dvi lentynas kiekvienoje, kainuotu apie 255 svarus. is mdf plokstes. tik reiketu nusidazyt norima spalva. bandau ikelt nuoroda, jei veiks http://www.jali.co.u...7...7A519F3&t=1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilze: 29 kovo 2011 - 17:08
Zaneta75, labai grazi lentyna 4u.gif Gundaus ties vaisine wub.gif
Mamagabi ne tik namus kuria cia mums ale ir gyvenimo isminties mokina thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Zaneta75 laukiam lentyneles foto ir komentaru. O tai tu pirkai su nuolaida? Kazkodel man meta be? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dianule: 30 kovo 2011 - 08:37
Visai grazios kabyklos

Del apvadu , kas ten klause, issiunciau dar viena uzklausa, nes pamirso ,matyt,mane. smile.gif

Mamagabi, tavo komentarus idomu skaityti/ziureti- prasom dazniau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2011 03 30, 11:46)
Mamagabi, tavo komentarus idomu skaityti/ziureti- prasom dazniau biggrin.gif


pritariu thumbup.gif visada buna labai idomus pasisakymai ir iliustracijos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alborada: 30 kovo 2011 - 12:04
QUOTE(mamagabi @ 2011 03 29, 15:02)
Man patiko, nes viskas ko reiktu, tik pasigaminti grazu galvugali. As mediniu vaikisku lovu, panasiu i "gardelius" nemegstu schmoll.gif

Gal žinote kas gamina lovagalius? bigsmile.gif Aš žinau tik KA International, kaina šiek tiek kandžiojasi, norėtusi rasti pigiau, bet kokybiškai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Magnetukas @ 2011 03 30, 13:47)
Gal žinote kas gamina lovagalius? bigsmile.gif  Aš žinau tik KA International, kaina šiek tiek kandžiojasi, norėtusi rasti pigiau, bet kokybiškai  ax.gif


ebay pilna biggrin.gif PAtyems pasidaryti nesunku...MDF+porolonas+grazus gobelenas...ir dekoro sagos...bent jau kol nepradejau to daryti ,tai lengva atdodo lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti