Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 8 tema

Gal kuri pamenat kaip vadinasi audinys su piešiniu? Kažkada Mamagabi rašė, bet neįsidėmėjau doh.gif
Jau radau Toile biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristaline: 27 kovo 2011 - 00:16

Londono blusu turgus.Portobello Road. 3 km ilgio !!! bigsmile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

NORIU ten su stora pinigine biggrin.gif
Atsakyti
As irgi noreciau ten biggrin.gif Gal ir ne su labai stora pinigine. Kazi, ar ten kainos irgi taip uzlankstytos , kaip pas mus visokiose tokiose mugese, turgeliuose? g.gif
Iriska, man tapetas patinka thumbup.gif Siaip as fototapetu nemegstu, bet sitas grazus, pavykes pirkinukas. Tiks ir mazesniam ir paaugusiam vaikiui. Ir toks isiliejantis jis, na, net nzn kaip cia geriau issireiksti, o jei dar kambarys didelis, tai is vis super. Va, galvoju ar galeciau sau prisitaikyt (dabar kaip tik irengineju kambareli savo partizanui), tai pas mus nebutu laisvos sienos: ar spintute, ar lova, ar komoda, ar stalas, o ir langas per visa siena - vis kazkuo nustatyta.
As gal dabar daryciau baldus neutralaus stiliaus, kad tiktu ir ateity, o nuotaikai sukurti naudociau detales, tekstile: pav. pagalveles, uzuolaida, kaip tu ir pati minejai pav., lino sujuostos virve, gal koki siestuva pavyktu i tema nuraut, veidrodi ireminta rate, dryzuota kilimuka. Kad nebutu per daug visko. O nusibos - viska nurinkai ir gali keisti stiliuka. Vaikam, manau, tikrai skoniai keiciasi daznai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistukas: 27 kovo 2011 - 09:27
QUOTE(aistukas @ 2011 03 27, 09:26)
As irgi noreciau ten biggrin.gif Gal ir ne su labai stora pinigine. Kazi, ar ten kainos irgi taip uzlankstytos , kaip pas mus visokiose tokiose mugese, turgeliuose?  g.gif


Labai smagus turgus, bet storos pinigines reikia cool.gif Nors kaip visada - priklauso ko ieskai ir kaip pasiseks ax.gif Buvau kelis kart, bet vis su per plona pinigine, tai taip ir grizau nieko nenusipirkusi. Kita vertus - pagalvodavau, kad jei uzdirbciau alga svarais, kainos man nebutu tokios labai jau ir dideles. Pavyzdziui, viena is tu kartu maciau sena antikvarine kudikio lovele -lopsi su baldakimo stovu. Visas grozis buvo tame, kad ta lovyte buvo parduodama su visais originaliais silkiniais, gausiai siuvinetais ir neriniais ispuostais pataleliais ir baldakimu ir viskas buvo nepriekaistingos bukles. Kaip tik planavom antra vaikeli, tai stovejau prie tos lovytes be zado, apsalus is grozio wub.gif Kainavo 450 svaru. Sage, kuri man patiko - 80 svaru; auskarai, kuriuos nedvejodama buciau pirkus draugei - 50 svaru.
Atsakyti
Svarstykle, joooo, kaineles nelietuviskom algom verysad.gif Na mazochizmas vaikscioti, zinoti, kad parduodama ir nenusipirkti nieko. Mane reabilitacijai po tokios kankynes reiktu isvezti biggrin.gif
Iriska, dekui uz vaizdus, vyras net liepe is kompiuterio islipti, taip as ten nosi i ekrana sukisau apziurinedama viska doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Lovos uztiesalas nuostabus papigiai, siandien baigiasi

http://cgi.ebay.co.u...=item230f4397f4

Atsakyti
paziurekit,verta demesio,baigiasi laikas,o pries valanda buvo 1svaras http://cgi.ebay.co.u...=item2eb4068aa3
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bunsha: 27 kovo 2011 - 12:26
Mergaites, gal zinot kur yra pirkti arba kas gamina medines spinteles i vonia? noriu balto medzio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(matrioskiukas @ 2011 03 27, 13:49)
Mergaites, gal zinot kur yra pirkti arba kas gamina medines spinteles i vonia? noriu balto medzio ax.gif

Virtuvininkai gali pagaminti. Mums 2m. aukscio, 55cm. plocio, 35cm. gylio, apacioj 3 stalciai, o virsuj dureles, tai skaiciavo 1000lt. Esu susiradusi pavyzdi, ko reikia vaiko voniai, tik nezinau kada uzsakysim cool.gif
Atsakyti
QUOTE(bunsha @ 2011 03 27, 13:23)
paziurekit,verta demesio,baigiasi laikas,o pries valanda buvo 1svaras http://cgi.ebay.co.u...=item2eb4068aa3

schmoll.gif schmoll.gif

wub.gif wub.gif wub.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 03 27, 14:13)
Virtuvininkai gali pagaminti. Mums 2m. aukscio, 55cm. plocio, 35cm. gylio, apacioj 3 stalciai, o virsuj dureles, tai skaiciavo 1000lt. Esu susiradusi pavyzdi, ko reikia vaiko voniai, tik nezinau kada uzsakysim cool.gif



Dekui 4u.gif
Atsakyti
niekaip nebeatrandu kokioj temoj buvo imestos nuorodeles vonios spinteliu is ebay , tokios ranku darbo , prabangios , pustos spinteles su kreivom kojytem wub.gif
kaip cia kazkas panasaus http://www.victorian....php/pageid/566
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasytee: 27 kovo 2011 - 15:16