Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 8 tema

fototapetas labai fainas, mano kleckas butu ziauriai laimingas smile.gif
Atsakyti
Fototapetas ir man patiko, o juo labiau, kad tokiam interjerui galima pritaikyti visoki medi - ir naturalu, ir baltai dazyta su patrinimais, kurie gali ir savaime atsirasti vaiku kambaryje ax.gif . Be to jis tinka bet kokio amziaus kambario naudotojui. Isivaizduoju, kokie malonus veliau bus prisiminimai, tokiam kambary uzaugus.
Tik vat svarbu nepersistengti su dekoravimu. Lova - laivas man jau nepatiktu, o vaikai turbut net labai noretu, tik kad jos nepigus malonumas, o vaikai greitai isauga is savo noru smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 26 kovo 2011 - 11:07
Dar jūrinės tematikos:
user posted image

user posted image

šis man irgi labai jūriškas atrodo, tik laivo trūksta biggrin.gif Toks paprastas ir jaukus, neperkrautas smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristaline: 26 kovo 2011 - 11:22
As manau bus paprasta balta lova.
Ir spalvos : smelio/ruda-balta ir melyna kambaryje.

Iki to kambario taip dar toli, o man taip norisi jau viska supirkineti.

beje, gal kam pagelbesiu : ebay juros tematica " nautical" arba marine vadinasi
Atsakyti
Man atrodo taip audiniu dekoruota siena labai tiktų jūrinei tematikai. Tik kai yra fototapetas, tai jau ko gero būtų per daug dekoro...
Norėčiau pas save miegamajame kažką įdomaus ir nepretenzingo sugalvoti smile.gif
user posted image
Ir dar viena foto:
user posted image
Atsakyti
As jurines tematikos kambario nedaryciau schmoll.gif Ta prasme jokiu laivu lovu, jokiu sturvalu, virviu. Tiesiog irengineciau mazdaug tokiu stiliumi, kaip irenginejamos jachtu kajutes. Na gal kazka panasaus rasiu, tiesiog esu maciusi, o dabar paaiskinti negaliu. Nes man tas fototapetas, tai labiau asocijuojasi ne su juriniu kambariu, o su berniuku, kuris domisi, nuotykiais, kelionemis ir pan. Tai zaislai , gal koks gaublys, tinkama uzuolaida ir kilimukas butu pakankama dekoracija. Dirbinai ju prikrauti i kambari ir tarsi bandyti visais budais itikinti, kad kambarys yra teminis, manau nebutina. Visas grozis yra tas tapetas, nereikia nukreipti nuo jo demesio i kitus pigius ir kicinius akcentus, bus persudyta. Todel man Iriskos ikelti juriniai kambariai nepatiko g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 26 kovo 2011 - 19:00
O man teminiai vaiku kambariai GRAZU biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Jei grazu, tada sventa mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Gal tema nebutinai jurine turi buti. Nuotykiu, kelioniu tema universalesne. Ir platesne. Tai ir safari stiliaus skrybele ant vinies pakabinta, ir hamakas ar koks tinklas erdvei atskirti. Turistine kuprine ir nuotraukos su praejusios vasaros nuotykiais. Baidares irklas, afrikietiska kauke ar ideniskos plunksnos ir gyvas velnias visokiu kitokiu imanomu aksesuaru. Su laiku tai galetu pavirsti jaunuolio kambariu kurio erdve formuotu ir pats vaikas.
Atsakyti

Benarsydama fainus tapetus radau, Iriskai prie fototapeto tiktu biggrin.gif ,ir man paciai ju
visai prireike biggrin.gif
http://designdazzle....by-nursery.html

Perziurejus tiek pvz. tikrai kazka nuostabaus galima sudelioti smile.gif Savaip , atsirenkant geriausias idejas smile.gif
http://www.google.lt...mp;ved=0CCIQsAQ
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2011 03 26, 20:03)
O man teminiai vaiku kambariai GRAZU biggrin.gif


Šiandien buvau Thomas Philippse taimačiau pakabą rūbams - inkarą medinį baltą. Visai nieko atrodė ir kaina tik 26 Lt. Dar buvo dėžutė dekoruota jūrine tematika, bet brangoka - 110 Lt.

P.S Kažkas manęs klausė dėl kompresoriaus tai šiandien išbandėm, kaip buitinis tai visai nieko ir dažų visai nedaug susinaudoja thumbup.gif , kaip jis toliau tarnaus bus matyt rolleyes.gif . Pirkom tokį: Mecafer 230 V, 1,5 Hp, 24 L, 8 Bar, 180 l/s iš Ermitažo, kaina 477 Lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristaline: 26 kovo 2011 - 23:16
Užsikabinau "ant" mėlynos biggrin.gif user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti