Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 8 tema

QUOTE(mamagabi @ 2011 03 25, 14:29)
As gal ir buciau didesne ju megejai, bet tokie sprendimai man "uzmusa" nora apie jas graziai galvoti ax.gif Gal tik man vienai g.gif
user posted image




Tai va, sprendimuose ir esmė. O šitoj nuotraukoj tikrai nekas schmoll.gif

Papildyta:
QUOTE(Iriska @ 2011 03 25, 15:30)
O kitos laisvos sienos nera  lotuliukas.gif  Visur spintos/ spinteles ir langai. APlamai ziuriu ,kad laisvu sienu nera... visur langai. mirksiukas.gif

p.s. klausimas leido/neleido nestovi... Klijuos tapetus MB su uosviu, o jis dazytojas. Tai jam greiciau sienas nudazyti , negu nutapetuoti... Visos sienos jau dazymui paruostos ir cia jau mano bedos,kad noriu tapetu. "Pati nori, pati ir klijuok" biggrin.gif


Mano MB irgi tapetų neklijavo. Na ir kas, su mama tą per pora savaitgalių padariau. Ir ginčų, barnių mažiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juma81: 25 kovo 2011 - 13:54
QUOTE(Juma81 @ 2011 03 25, 14:55)
Mano MB irgi tapetų neklijavo. Na ir kas, su mama tą per pora savaitgalių padariau. Ir ginčų, barnių mažiau.



as kazkaip bijau pati klijuoti, man atrodo tai sudetingas reikalas, nes reikia rastus atitaikyti ...
Atsakyti
QUOTE(Alborada @ 2011 03 25, 14:58)
as kazkaip bijau pati klijuoti, man atrodo tai sudetingas reikalas, nes reikia rastus atitaikyti ...


Viena vakara klijavome abu su vyru, kita diena jis i darba ejo tai as sau neskubom ir isklijavau viena smile.gif dryziuku taikyt nereikia smile.gif aisku jei pirma karta tapetuot tai labai graziai tikrai neiseis nebent turi tapetuotojo gena lotuliukas.gif daug priklauso ir nuo tapeto su vienais dirbti lengva kiti labai sunkiai tapetuojasi. Det to foto tapeto tai as irgi dabar gal neklijuociau , bet tada taip susisviete smile.gif vaikam patinka , o man tai svarbiausia, panasiu dryzuotu ruzavu neradom tai emem kokius radom ir nesuku labai galvos, nes kaip ir sake Cobre kambario gyventojai bet kada gali pripaisyti ant tu sienu arba nuplesyti apacias ir neziures ar ruzavi ar gelsvi smile.gif Nors realiai tai man dabartinis vaizdas visai patinka ax.gif
Papildyta:
[quote=Cobre,2011 03 25, 14:05]

Pagaliau jau post factum, o vaikai net nepastebi tinka ar netinka biggrin.gif Kambario seimininke manau gelytem bus labai suzaveta biggrin.gif
Papildyta:

Abi panelytes vaiksto ratais ir uosto geles, drugelius skaiciuja bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo michele: 25 kovo 2011 - 14:43
Iriska, vis gi man pas tave noretusi kokiu lengvu, nelabai isryskejanciu dryziu 4u.gif

QUOTE(bugagašenka @ 2011 03 25, 09:54)
vienžo kai viską susiriktuosiu, susikabinsiu paveiksliukus, įsidrąsinsiu pasirodysiu  rolleyes.gif

oi lauksim lauksim biggrin.gif

QUOTE(Iriska @ 2011 03 25, 10:13)
Grazus, bet tada kitu sienu spalva turetu buti balta....o jos nenoriu, nes yra 2 sunys ir mazas vaikas.

o, kokia smagi kompanija pas tave gyvena thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 03 25, 14:48)

Primink prasau apie kokius cia apvadus? Vidaus?


ir laukiniu, ir vidiniu ten yra smile.gif
Atsakyti
Panos, nezinau gal klaida padariau, bet ka tik uz juokingus pinigus nupirkau fototapeta. I vaiko kambari :

user posted image

Uploaded with ImageShack.us

Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2011 03 25, 22:37)
Panos, nezinau gal klaida padariau, bet ka tik uz juokingus pinigus nupirkau fototapeta. I vaiko kambari :


"Klaida" galesi pavadinti, kai jau bus galutinis sprendimas, kaip Cobre sako "post factum" smile.gif , o jei pavyks ji "suvaldyti" i tema, tai rezultatu gali buti net labai patenkinta, apie kambario gyventoja net nekalbu mirksiukas.gif
Dabar kaip tik rodo filma "Auksinis kompasas", is ten gali ir pasisemti "kelioniu ir nuotykiu tematikos" busimam kambariui thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 25 kovo 2011 - 22:03
QUOTE(mamagabi @ 2011 03 25, 23:01)
"Klaida" galesi pavadinti, kai jau bus galutinis sprendimas, kaip Cobre sako "post factum" smile.gif , o jei pavyks ji "suvaldyti" i tema, tai rezultatu gali buti net labai patenkinta, apie kambario gyventoja net nekalbu mirksiukas.gif
Dabar kaip tik rodo filma "Auksinis kompasas", is ten gali ir pasisemti "kelioniu ir nuotykiu tematikos" busimam kambariui thumbup.gif


JAu sedziu ir galvoju apie akcentus prie jo biggrin.gif Baltu lininiu uzuolaidu...paristu virve...

KAmbaris didelis, siena ta 4m ilgio tuscia. Ziuresim kai gausim. Bet man jis toks uzburiantis.... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2011 03 25, 23:37)
Panos, nezinau gal klaida padariau, bet ka tik uz juokingus pinigus nupirkau fototapeta. I vaiko kambari :

user posted image

Uploaded with ImageShack.us

Nemyliu fototapetu schmoll.gif Bet sitas liuks, net labai liuks. Toks, sakyciau be aiskiu apribojimu amziui, neteplus, neleliukiskas ir nelabai panasus i fototapeta biggrin.gif Labai geras pasirinkimas. Bet daugiau gal nebepirk fototapetu mirksiukas.gif biggrin.gif Sito per akis.
Tiesa, as tavo vaikui nepavydziu, bet manau jo draugu tarpe bus tokiu biggrin.gif Ir nepersistengciau su jurine tematika kambaryje ir perziureciau, kaip irengtos kokiu burlaiviu kajutes, ar kazkas panasaus. Paprastai tai ten nemazai medzio buna, o daugiau nepamenu. Kazkada, kai dar turejau kruvas zurnalu, tai buvo ten graziausios pasaulio jachtos kazkuriame. Kartoti nera prasmes, o ir lesu reiktu nemazu, bet ideju tikrai galima pasisemti. Kazin, nenusisnekejau as cia ant nakties? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 25 kovo 2011 - 23:07
QUOTE(Cobre @ 2011 03 25, 23:06)
Kazin, nenusisnekejau as cia ant nakties? g.gif  biggrin.gif


Man rodos , kad ne biggrin.gif
Esu issisaugosjusi sia foto, su mintimi, kad kazkada virsuje, maniskiai gyvens panasiame kambaryje , jurine tematika manes vis neapleidzia biggrin.gif
user posted image user posted image
Galima isisvaizduoti, kad siena nera nuozulni, vistik spalviskai visai dera g.gif

Subtili jurine tematika smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vanesax: 25 kovo 2011 - 23:24
QUOTE(vanesax @ 2011 03 25, 23:14)
Man rodos , kad ne  biggrin.gif
Esu issisaugosjusi sia foto, su mintimi, kad kazkada virsuje, maniskiai gyvens panasiame kambaryje ,  jurine tematika manes vis neapleidzia biggrin.gif
[img]http://img109.imageshack.us/img109/8636/kgrhqriwe1mj6kgiubng7ls.jpg
Galima isisvaizduoti, kad siena nera nuozulni, vistik spalviskai visai dera g.gif 

Subtili jurine tematika  smile.gif

Man regis, Vanesax, kad pas jus ir yra jūrinė tematika, tik spalvos mėlynesnės ir sodresnės, ar aš kažką painioju? g.gif
O šio fototapeto spalva man irgi patinka thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristaline: 26 kovo 2011 - 01:35
Juriniai kambariai biggrin.gif
user posted image

user posted image


user posted image

user posted image
Atsakyti