Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 8 tema

QUOTE(michele @ 2011 03 25, 12:15)
Na va vaiku kambaryje jau apsigyveno fototapetas ir sienu tapetavimas jau prie pabaigos  smile.gif dryziukus pavyko rasti netycia ir spalva labai silta  ir klijavosi lengvai smile.gif user posted image

man noretusi dar lubiniu apvadu, kad gautusi truputi seseliuotas, o ne toks grieztas vaizdo perejimas nuo sienu prie lubu. Arba, kad lubos butu ne baltos spalvos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 25 kovo 2011 - 12:40
QUOTE(Iriska @ 2011 03 25, 13:28)
As tiesiog nuekaip iki domusgalerijos nenuvaziuoju. Jauciu kita saite reikia nuvaziuoti.


O ko ten? Tapetu? Tai muset "prisitaupei babkiu pilnus kisenius", nes ten be kokiu 500lt net neverta vaziuot rolleyes.gif

QUOTE(ambre @ 2011 03 25, 13:38)
Statistikai:man irgi nepatinka romanetes smile.gif

P.s. apvadu kainininko vis negaunam- zmogelis poilsiauja Austrijoje- ka gi, laukiam ,kol sugris smile.gif


Primink prasau apie kokius cia apvadus? Vidaus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 25 kovo 2011 - 12:49
QUOTE(vida777 @ 2011 03 25, 13:39)
man noretusi dar lubiniu apvadu, kad gautusi truputi seseliuotas, o ne toks grieztas vaizdo perejimas nuo sienu prie lubu. Arba, kad lubos butu ne baltos spalvos.

Na kambarys pailgas ir tik vienas langas tai lubu kitokios spalvos net minties nera dazyti, nes bus tamsiau ir suzemes lubos, aukstis ir taip ik 2,5 o del apvadu dar nezinau as noreciau, o vyras ne biggrin.gif ir del grindjuosciu einam prie kompromiso, nes as noriu placiu baltu, o vyras grindu spalvos paprastus doh.gif mat darbo taip maziau butu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2011 03 25, 12:28)
Mamagabi aciu!

As tiesiog nuekaip iki domusgalerijos nenuvaziuoju. Jauciu kita saite reikia nuvaziuoti.



Iriska, atsiprasau jei ne i tema kazkaip paklausiu, bet ar tikrai taip labai mirtinai nori ta siena tapetuot? blush2.gif Atrodytu, gi taip gerai butu, jei tiesiog nudazytum taip, kaip ir yra Mamagabi pavyzdziuose ir prikabintum tu graziuju leksciu wub.gif
As tai tu tapetu paziurinejau is bedos, tiesiog kad tau naujo ikvepimo paieskot, nes siaip as vienareiksmiskai esu tik uz dazyma, ypac virtuvej
Atsakyti
QUOTE(michele @ 2011 03 25, 14:15)
Na va vaiku kambaryje jau apsigyveno fototapetas ir sienu tapetavimas jau prie

Man labai dailus dryziukai geletame tape, ir spalva tu dryziuku labai miela irsvelni, bent jau nuotraukoje. As ta spalva buciau ir daziusi likusias sienas. O dabar ant vienos sienos vienokie dryziai, ant kitos kitokie. Man tos sienos, kaip is skirtingu kambariu sumontuotos atrodo g.gif
O siaip ir dryzuotieji, mieli ir svelnus. Nezinau, gal realiai ir kitaip atrodo, nors siaip nuotraukos daznai parodo musu klaidas.
Pagaliau jau post factum, o vaikai net nepastebi tinka ar netinka biggrin.gif Kambario seimininke manau gelytem bus labai suzaveta biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Svarstykle @ 2011 03 25, 14:57)
As tai tu tapetu paziurinejau is bedos, tiesiog kad tau naujo ikvepimo paieskot,

Aha, as irgi save pagaunu ant minties, jog uzsiciklinau ir kitko jau net nebematau. labai sudetinga "naujomis" akimis pazvelgti i viska, kai paaiskeja, kad vizija reikia koreguoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 03 25, 14:05)
O siaip ir dryzuotieji, mieli ir svelnus. Nezinau, gal realiai ir kitaip atrodo, nors siaip nuotraukos daznai parodo musu klaidas.
Pagaliau jau post factum, o vaikai net nepastebi tinka ar netinka  biggrin.gif  Kambario seimininke manau gelytem bus labai suzaveta  biggrin.gif


Cobre, ar cia tu? Parasei labai diplomatiskai mirksiukas.gif
Man dryziukai irgi grazus smile.gif
O as pasidariau isvada (tiksliau pasitvirtinau ja sau), kad stambiarasciams fototapetams reikalinga diiidele erdve smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 25 kovo 2011 - 13:43
QUOTE(Svarstykle @ 2011 03 25, 13:57)
Iriska, atsiprasau jei ne i tema kazkaip paklausiu, bet ar tikrai taip labai mirtinai nori ta siena tapetuot? blush2.gif  Atrodytu, gi taip gerai butu, jei tiesiog nudazytum taip, kaip ir yra Mamagabi pavyzdziuose ir prikabintum tu graziuju leksciu wub.gif
As tai tu tapetu paziurinejau is bedos, tiesiog kad tau naujo ikvepimo paieskot, nes siaip as vienareiksmiskai esu tik uz dazyma, ypac virtuvej


Mano valia as visa nama istapetuociau biggrin.gif Vyras nepasiraso...nesinori jam tapetu klijuoti lotuliukas.gif



"O ko ten? Tapetu? Tai muset "prisitaupei babkiu pilnus kisenius", nes ten be kokiu 500lt net neverta vaziuot "

Bent jau paciupineti ir uzsirasyti ka pirkti UK biggrin.gifD Bo pvz pirkti ir siustis nusibodo, vaizdas, kaip zeme ir dangus. unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 03 25, 15:10)
Cobre, ar cia tu? Parasiai labai diplomatiskai mirksiukas.gif
O as pasidariau isvada (tiksliau pasitvirtinau sau), kad stambiarasciams fototapetams reikalinga diiidele erdve smile.gif

Yra ten kazkoks posakis, kad po musio kardais nebemojuojama, ar kazkas panasaus mirksiukas.gif biggrin.gif Tik pagalvojau, gal ateis laikas, kai tas fototapetas atrodys dar visai nieko, o dryziukus ims ir apipaisys kazkas biggrin.gif Tai cia daugiau patarimas ateiciai. Jei aisku jis idomus kam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 03 25, 13:05)
Aha, as irgi save pagaunu ant minties, jog uzsiciklinau ir kitko jau net nebematau. labai  sudetinga "naujomis" akimis pazvelgti i viska, kai paaiskeja, kad vizija reikia koreguoti  biggrin.gif


man irgi tas pats biggrin.gif na bet vizija turet yra gerai, blogiau jei jos nera rolleyes.gif


Atsakyti
Grazus blogas:

http://houseofbliss....p;max-results=7

http://www.whiteandshabby.com/
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2011 03 25, 13:13)
Mano valia as visa nama istapetuociau  biggrin.gif  Vyras nepasiraso...nesinori jam tapetu klijuoti  lotuliukas.gif


jei jau taip, tai reik tapetu drinks_cheers.gif
tai kaip suprantu, niekur daugiau vyras tapetu neleido klijuot, tik ant tos sienos? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Svarstykle @ 2011 03 25, 14:26)
jei jau taip, tai reik tapetu drinks_cheers.gif
tai kaip suprantu, niekur daugiau vyras tapetu neleido klijuot, tik ant tos sienos? lotuliukas.gif


O kitos laisvos sienos nera lotuliukas.gif Visur spintos/ spinteles ir langai. APlamai ziuriu ,kad laisvu sienu nera... visur langai. mirksiukas.gif

p.s. klausimas leido/neleido nestovi... Klijuos tapetus MB su uosviu, o jis dazytojas. Tai jam greiciau sienas nudazyti , negu nutapetuoti... Visos sienos jau dazymui paruostos ir cia jau mano bedos,kad noriu tapetu. "Pati nori, pati ir klijuok" biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iriska: 25 kovo 2011 - 13:32