Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 8 tema

QUOTE(Arvile' @ 2011 03 23, 16:20)
tiesiog vaikstai ir ziurineji  biggrin.gif
As ta inda su paukstuku irgi priglausciau, bet gal biski brangokas  rolleyes.gif


Aš irgi mąstau, kad gal pigiau galima kartais panašų rasti g.gif
Atsakyti
Dar sis tas:
Lentyna gelei isivaizduoju, kad galima butu priderinti pavz. baltoj virtuvej ax.gif
baldas
Lentyna
Lekstes
Veidrodis
Atsakyti
QUOTE(Kristaline @ 2011 03 23, 15:59)
Vat aš ir noriu tokį efektą išgaut kaip Saulius 4 komplekto. Nusipirkom medžiagų tam reikalingų, vyras šiandien kompresorių nusipirko, nes rankiniu būdu dažant, sakė, neišeis. Pirma mėginsim ant palangės, jei viskas gerai tada ir duris ir kai kuriuos baldus taip dažysim (kuriuos restauruot reiks).  ax.gif
O tas tamsumas tai ne iš dažų ten, bent parduotuvėje tai purvu tą medžiagą vadina. Įtrinus ir po to nuvalius to purvo kiek reikia  dar būtina nulakuot  4u.gif

gal zinote kaip tas purvas vadinasi,as taip pat zadu kai atsils bandyti,ir koki kompresoriu pirkote,gal ta kur per tv daznai reklamuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bunsha @ 2011 03 23, 16:15)
gal zinote kaip tas purvas vadinasi,as taip pat zadu kai atsils bandyti,ir koki kompresoriu pirkote,gal ta kur per tv daznai reklamuoja smile.gif

Ant sąskaitos faktūros parašyta patina spiritinė (nutrinama). Mes visas medžiagas pirkom UAB Milesijoj, Savanorių pr. 180. Ten tos patinos kelių atspalvių yra, galima pairinkti. O šiaip man atrodo, kad gan brangiai gausis nors ir patiems daryt. Emėm visų reikalingų medžiagų po nedidelį kiekį - norim ant palangės pirma šią technologiją išbandyt ax.gif , tai už tuos lakus, dažus, skiediklį, kietiklį, patiną, vilną sumokėjom 120 Lt. na, aš tikiuosi, kad daugiau nei palangei tų medžiagų užteks ax.gif
O kompresorių pirko vyras Ermitaže. Mokėjo apie 520 Lt. Dabar ne namie esu tai pavadinimo negaliu pasakyt, reiks pažiūrėt kai grįšiu rolleyes.gif Žinau tik, kad galima su juo ir dažyti, ir padangas pompuoti ir mašinas plauti (bent jau taip ant dėžutės parodyta). Kai išbandysim galėsiu parašyt ar geras. Kokį per teliką reklamuoja nežinau, nes jo beveik nežiūriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 03 23, 10:50)
darbo k. baldai pas mus ne klasikiniai, is "ankstesnio interjero"  smile.gif , kaip, beje, ir daugelis kitu, nes baldu artimiausiu metu, kol yra visokiu kitokiu darbu ir butinu pirkiniu namui, nezadu net keisti, taigi kede irgi su ratukais  mirksiukas.gif .
MB labai myli tuos ratukus ir nelabai nori ju atsisakyti, bet gal reikes imtis kokios moteriskos taktikos, nes man jie ne tai kad labai netinka (turiu omeny esamus baldus) ar nepatinka, kiek gaila butu sugadinti grindis. Kilimelis dar butu iseitis, jei nebutu sildomos grindys.

Man regis būna kilimėliai ir prie rašomojo stalo, netgi dalinai po stalu patiesti. Pas mus irgi grindys šildomos ir dviejuose kambariuose esam patiesę kilimines dangas (tikrų medinių grindų kol kas neturim). Tai sakyčiau visai gerai praleidžia šilumą, ne ką prasčiau nei kambariuose be jokios dangos.
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 03 23, 12:18)
Perziurejau beldus - ar nebus jie per geltoni g.gif
Jei yra galimybe dar pasidairyti, paieskociau sviesesnio ir pilksvesnio atspalvio.
Idedu viena varianta su sviesesniais baldais (per viduri tavo kambariuks mirksiukas.gif ) ir kita foto, kur ikeliau riesutini stala g.gif :


Aciu 4u.gif baldu tik modelis kazkas tokio bus, o su spalva tai bus dar galvos skausmo doh.gif doh.gif laukiu,kol virtuvini padarys, tai tada meginsiu kokias vienas dureles nusinesti ten i ta kambari ir bus matyti, ka cia rinktis...
toki puslapi nebloga radau, gal kam pravers
http://www.kelleyint...portfolio6.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indruciukas: 24 kovo 2011 - 09:51
Radau visai man spalviskai patinkancius tapetus:

user posted image

g.gif bet tie drugeliai su anglishka klasika.... g.gif

Rodau ka turim. Sviestuvas, indai, plyteles ir planuojama balta virtuve.

user posted image

Uploaded with ImageShack.us

user posted image

Uploaded with ImageShack.us

Tapetai bus ant melynai pazimetos sienos.... ir sienu spalva virtuveje bus kaip tapetu +- sviesiau g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iriska: 24 kovo 2011 - 22:22
QUOTE(Iriska @ 2011 03 24, 22:22)
Radau visai man spalviskai patinkancius tapetus:
g.gif bet tie drugeliai su anglishka klasika.... g.gif


tapetu su drugeliais rastas pakankamai stambus, dominuojantis, todel graziau atrodo dideleje erdveje ir prie minimalistinio stiliaus virtuves, o prie taviskes niekaip tokiu neisivaizduociau schmoll.gif

Tie angliski indai melynais rastais be galo grazus ir dar pasiseke sumedzioti prie ju deranti sviestuva bigsmile.gif wub.gif Man atrodytu, kad turint tiek daug graziu indu reikia jais kiek galima daugiau dziaugtis ir juos rodyti, todel as greiciausiai daryciau pakankamai ramia siena ir ant jos kabinciau veidrodzio ir tu graziuju leksciu kompozicija. Kaip fonas tai kompozicijai tiktu ne tik svelniu atspalviu dryziukai, bet ir siaip smulkaus rasto tapetai
Na bet kad tusciai nesvaicioti, einu pasikuisiu internete, gal ka uzmatysiu, nors koki pavyzduka ax.gif
Atsakyti
man tie tapetai taip pat nelabai.. ax.gif neisivaizduoju as ju prie idetu jau turimu detaliu g.gif man noretusi kazko ramesnio..
Atsakyti
Pritariu Svarstyklei - reikia ieškoti kuo ramesnių tapetų. Pažiūrėk, kad ir pačios įdėtą foto su virtuve - ten ramūs juostuoti tapetai. Siūlyčiau ieškoti turinčių raštą "iš savęs". Tokiu atveju tapetai gali būti ir vienos splavos, tačiau dėl faktūriškumo turės keletą atspalvių.
Atsakyti
Aptikau puiku puslapi - daug graziu ivairiausiu atspalviu tapetu ir ikvepianciu interjeru pavyzdziu.
http://www.thibautde...lcollection.php

Pavyzdukas is anksciau mineto puslapio, ka turejau galvoje sakydama, kad tiktu ne tik dryzuoti, bet ir smulkaus rasto tapetai (tik sitas konkretus tapetas man asmeniskai nelabai, nors siaip grazu:ax:)
user posted image

vietoj to vazoninio as rinkciausi pvz toki (ar kazkokios kitos spalvos, bet panasaus tipo rasto)
user posted image

arba toki (irgi yra ir kitokiu atspalviu):
user posted image

cia kazkas su veidrodziu ir lekstem:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svarstykle: 25 kovo 2011 - 09:47
paskutiniai ir priespaskutiniai tapetai wub.gif
Atsakyti