Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 8 tema

QUOTE(Alborada @ 2011 03 22, 22:01)
o ka daryti su tomis dalimis, kurios yra ne is medzio, o is drozliu? pasidengs jos dazais? g.gif


akrilas padengs, bet lengvai gal gruntu pereikit, kad nelygumai dingtu ir sukibimas geresnis bus. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alborada @ 2011 03 22, 23:01)
o ka daryti su tomis dalimis, kurios yra ne is medzio, o is drozliu? pasidengs jos dazais? g.gif


yra kažkoks spec gruntas šitam reikalui, jei rasiu pavadinimą įmesiu
Atsakyti
va radau "perdazant baldus geriausia naudoti alkidini grunta (Beckers, Tikurila firmu), jis smirda (nes yra white spirito pagrindu), bet kai sukieteja yra geras pagrindas perdazyti bet koki pavirsiu"
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 03 22, 21:10)
Del baldu spalvos - pasiimk grindu dangos smota ir ieskok artimos medienos ar plokstes smile.gif

Oi prajuokinai lotuliukas.gif - nu nebutinai, ale graziausia smile.gif
Austrijetes (jei tos tikrosios, parauktos ir pustos) daugiau dera prie tikrosios ir sunkiosios klasikos, kai baldai sunkesni, tikro medzio su daug filingu, o minkstieji baldai odiniai ar brangesnio audinio (kad ir aksomo) ir "pusti".


grindu smotas pas mane jau pusmetis masinoj gyvena biggrin.gif biggrin.gif renkantis spalvas, tapetus jis man nemazai padejo... na neskaitant to darbo kambario blush2.gif

baldai kazkas tokio:
http://www_revalbald...katalogas/soley

na dar turiu laiko iki uzuolaidu, gal susigyvensiu su zaliuzem... biggrin.gif biggrin.gif bet pakolkas sirdis linksta prie romanete+uzuolaida blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 03 21, 23:59)
Del ratuku nezinau, man tokios kedes nepatinka, bet kokiu atveju keisciau i "normalia" kede. O tau labiau prie sirdies su ratukais? Tiesiog paprastai kede taip nekenktu grindims  rolleyes.gif

darbo k. baldai pas mus ne klasikiniai, is "ankstesnio interjero" smile.gif , kaip, beje, ir daugelis kitu, nes baldu artimiausiu metu, kol yra visokiu kitokiu darbu ir butinu pirkiniu namui, nezadu net keisti, taigi kede irgi su ratukais mirksiukas.gif .
MB labai myli tuos ratukus ir nelabai nori ju atsisakyti, bet gal reikes imtis kokios moteriskos taktikos, nes man jie ne tai kad labai netinka (turiu omeny esamus baldus) ar nepatinka, kiek gaila butu sugadinti grindis. Kilimelis dar butu iseitis, jei nebutu sildomos grindys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 23 kovo 2011 - 10:54
QUOTE(indruciukas @ 2011 03 23, 10:42)
grindu smotas pas mane jau pusmetis masinoj gyvena  biggrin.gif  biggrin.gif renkantis spalvas, tapetus jis man nemazai padejo... na neskaitant to darbo kambario  blush2.gif

baldai kazkas tokio:
http://www_revalbald...katalogas/soley

na dar turiu laiko iki uzuolaidu, gal susigyvensiu su zaliuzem... biggrin.gif  biggrin.gif  bet pakolkas sirdis linksta prie romanete+uzuolaida  blush2.gif


Perziurejau beldus - ar nebus jie per geltoni g.gif
Jei yra galimybe dar pasidairyti, paieskociau sviesesnio ir pilksvesnio atspalvio.
Idedu viena varianta su sviesesniais baldais (per viduri tavo kambariuks mirksiukas.gif ) ir kita foto, kur ikeliau riesutini stala g.gif :
user posted image

user posted image

O del langu rubu - nereikia saves prievartauti, kaip sirdis sako, tep ir daryk smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 23 kovo 2011 - 11:21
user posted image

Grazus dryziukai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tante_ @ 2011 03 21, 02:44)
yra ankstesniam puslapy ir atsakymas tavo pasvarstymam  hihihi.gif  lotuliukas.gif


Busiu prametus matyt hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(bunsha @ 2011 03 22, 18:29)
indauja yra nudazyta baltai ir ant virsaus rudais dazais uztepta plonai,o butu graziau,jei ant baltai nudazytu rastu ir apvadu,bei kampeliuse ,patepus rudu dazu juos nutrintu skudureliu-tada isryskeja rastai,bet nera kaip nupurvintaMy Webpagegautusi kaip Saulius komplektas

Vat aš ir noriu tokį efektą išgaut kaip Saulius 4 komplekto. Nusipirkom medžiagų tam reikalingų, vyras šiandien kompresorių nusipirko, nes rankiniu būdu dažant, sakė, neišeis. Pirma mėginsim ant palangės, jei viskas gerai tada ir duris ir kai kuriuos baldus taip dažysim (kuriuos restauruot reiks). ax.gif
O tas tamsumas tai ne iš dažų ten, bent parduotuvėje tai purvu tą medžiagą vadina. Įtrinus ir po to nuvalius to purvo kiek reikia dar būtina nulakuot 4u.gif
Atsakyti
Klaidzioju po ebay, tai gal kam idomu bus mirksiukas.gif
Lempa
Saldainine
Stiklinis indas wub.gif
Sviestuvas
Sviestuvas1
indas
Atsakyti
QUOTE(Arvile' @ 2011 03 23, 16:07)
Klaidzioju po ebay, tai gal kam idomu bus  mirksiukas.gif


Kaip jūs taip mokate ten tokių gėrių rasti bigsmile.gif
Mokėčiau nusipirkti, tai mielai paimčiau tą stiklinį indą su paukšteliu, jau koks dailutis rolleyes.gif na ir gal stalinę lemputę mergytei į kambarį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2011 03 23, 15:18)
Kaip jūs taip mokate ten tokių gėrių rasti bigsmile.gif
Mokėčiau nusipirkti, tai mielai paimčiau tą stiklinį indą su paukšteliu, jau koks dailutis rolleyes.gif na ir gal stalinę lemputę mergytei į kambarį smile.gif

tiesiog vaikstai ir ziurineji biggrin.gif
As ta inda su paukstuku irgi priglausciau, bet gal biski brangokas rolleyes.gif
Atsakyti