Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 8 tema

QUOTE(Iriska @ 2011 03 22, 20:34)
biggrin.gif Davaj atvaziuok i Vilniu iki man i darba iseinant (04.10)  bigsmile.gif

Plytkos pas mane smelio spalvos. Baldu dar nera, bet bus balti... biggrin.gif As noriu tu tapetu spalva dazyti sienas, todel tapetai taip svarbu doh.gif

Ant pyrago? biggrin.gif Ech, gundantis pasiulymas biggrin.gif
Aha, dabar jau kazkiek atgaminu plyteles, tik atspalvio tai nelabai, pamenu, kad mamagabi tau buvo padeliojusi jas bendrame vaizde. Man taip patinka tie jos triukai su "uzdejimais", tai ir lendu i akis, mazu sugundysim mirksiukas.gif biggrin.gif . Nes vienas dalykas matyti mintyse, o kitas, kai vaizdeliu padaro. krauk dar plyteliu foto, tai jai bus lengviau sudeti viska i viena vieta (as jau uz ja nutariau, kad padarys tongue.gif rolleyes.gif ).
tie antri tapetai, tai man per daug tokie... na nesolidus sakyciau, nei dryziukais, nei atspalviais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 03 22, 19:14)
As ten piesinio nematau  g.gif  unsure.gif  Bet siaip tai mane domino labiau sudetis, nes skaidrumas grazus ir kritimas pasakiskas  wub.gif  Aciu, man ta zalia stotele tai, kaip masalas koks, tik as ne vilniete, tai liudna man, del uzuolaidu kol kas nevyksiu i Vilniu  smile.gif  Nors ateityje, tai ka cia zmogus zinai, juk siaip ne karta anksciau, kai ko reikdavo, tai ir kauna, ir vilniu apvaziuodavom, ir visur apskambindavom, o dabar... aptingimas kazkoks  doh.gif  Internetas islepino matyt  blush2.gif
O kaune yra kazkokiu skyliu geru su uzuolaidom arba medziagom?
Iriska, tave ignoravo su tavo dryziukais  console.gif  As nepatareja, mamagabi lekstutes moka gerai virtualiai padelioti tik pas mus  biggrin.gif  thumbup.gif  As tik pagalvojau, cia virtuveje ir koridoriuje? Durys baltos pas tave, o baldai? Virtuves sviesu, o stalas koks bus dabar pas tave, ir koridoriuje bus koks baldas? Tie paskutiniai dryziukai gana tokie faini, santurus, pasildysi juos tinkamai ir visai liuks, tik va lekstutes... Mamagabi, na sukrauk jas ant tu tapetu, a? 4u.gif
Tik pagalvojau, kad jei grindys pas tave siltos gelsvo medzio spalvos butu, tai tie tapetai jau silciau atrodytu.


Apie uzuolaidas su rastu, tai cia pagalvojo apie ta austrijiete, kur mano ideta anksciau, virs apvalaus lango. Tos parauktos, su rausvu Toile rastu (cia tas piesinys taip vadinasi).
Pati audiniu parduotuve ne "zalia stotele" (sita yra agro parduotuve), o virs jos esanti ir tie Toile audinukai kainuoja po 48lt/m, ju plotis 280m ir yra kokie 6 atspalviai smile.gif

Va, prasau kas gavosi:
user posted image
As nebalsavau nei uz vienus, nes man nei vieni nepasirode "tobuli" ax.gif jos porceliano kolekcijai bei graziam derejimui prie jau nudazytos gelsvos svetaines.
Iriska, primink, ar tavo virtuve su svetaine turi "artima kontakta", ar tai atskira ir uzdara patalpa g.gif

Ar girdziu zodi pyragas bigsmile.gif Oi neerzinkit lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 22 kovo 2011 - 19:03
QUOTE(Iriska @ 2011 03 22, 15:31)
pries ir po:



user posted image

o su kokiais dazais cia dazyta? ar darytas dar koks gruntas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 03 22, 14:22)
Grazios tos jusu sienos  mirksiukas.gif  smile.gif  Rinkites bet kokia spalva, viska sutvarkysite aksesuarais, langu rubeliais, tekstile, paveikslas koks pagyvins vaizda.

QUOTE(mamagabi @ 2011 03 22, 16:10)
Nesijaudink 4u.gif, viskas cia gerai ir issprendziama.

Baldai galetu buti rusvos (rusvai balzganos) spalvos, tokios ar panasios kaip grindys ir visai nieko baisaus (man netgi labai grazu smile.gif ), kad jie tarsi susilies bendroje erdveje (kaip foto su palme).
Kaip Cobre ir minejo, kambari uzpildysi kitu spalvu interjero detalemis, kurios ir kreips i save demesi, o sienu ir nebesimatys.
Man sioje erdveje prasytusi solidumo, tarsi "svorio" ir rimtumo, nes tai ne moteriskas romantiskas kambariukas, o ta "svori" puikiai suteiktu tokios spalvos kaip: burgundiska bordo, juoda-balta ir truputis sokolado arba prislopintos zalsvos.
Darbo kede gali buti juoda arba kaip tik sviesesne, kad issiskirtu kambaryje.
Ant sienu tiktu baltai juodos nuotraukos lygiuose remuose, o ant langu tikrai nedeciau romaneciu (kaip jos bebutu lietuvaiciu mylimos), rinkciausi medines zaliuzes ir is sonu uzuolaidu juostas, kurios iremins kampini langa.
Tokios vertikalios juostos grazu ir todel, kad speju karkasiniai baldai (lentynos ir spinteles) bus auksti, tai ir uzuolaidos ta aukstuma optiskai palaikys, o audinio draperijos ines minkstumo, spalvos ir kreips i save demesi.
Na man asmeniskai taip butu labai grazu ir psio mirksiukas.gif
Minksti baldai, taip kaip ir kede, galetu butu tiek tamsus, tiek ir sviesesni uz sienas ir grindis. Su rusva ju spalva lengva nebus, nes atspalvis "gali pjautis" tiek su sienomis tiek su grindimis, nebent labai pataikysi mirksiukas.gif


Aciu merginos 4u.gif
po mamagabi "vizualizacijos" ramiau paliko...
baldus galvojau kokius riesuto spalvos... o gal kazka tokio g.gif :
user posted image

mamagabi,o uzuolaidos butinai ax.gif biggrin.gif nu gal kokios austrijietes tiktu, arba romanetes su krasciukais g.gif kazkas tokio g.gif :
user posted image
bus palei langa stalas,kambarys labai sauletas- vien su uzuolaidom tikrai neisiversiu, o zaliuziu nenoriu- per dideli langai, nelabai as ju isivaizduoju ten blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 03 22, 20:59)
Toile audinukai kainuoja po 48lt/m, ju plotis 280m ir yra kokie 6 atspalviai
Va, prasau kas gavosi:
user posted image

prie jau nudazytos gelsvos svetaines.

Ar girdziu zodi pyragas bigsmile.gif Oi neerzinkit lotuliukas.gif

Toile nedomina manes, tolima man, kaip menulis tas reikalas, o siaip grazu, jei kam dera wub.gif

O man pirmi, kaip ne keista visai dailiai atrodo, tinakamai viska sudeliojus, visai dailiai gautusi, tik va ta gelsva siena... g.gif O jau nudazyta? As labai neidemi esu blush2.gif

Pyragas geris wub.gif Nealpstu del saldumynu, bet geroje kompanijoje tas reikalas kelis kart pagereja thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 03 22, 19:59)
Apie uzuolaidas su rastu, tai cia pagalvojo apie ta austrijiete, kur mano ideta anksciau, virs apvalaus lango. Tos parauktos, su rausvu Toile rastu (cia tas piesinys taip vadinasi).
Pati audiniu parduotuve ne "zalia stotele" (sita yra agro parduotuve), o virs jos esanti ir tie Toile audinukai kainuoja po 48lt/m, ju plotis 280m ir yra kokie 6 atspalviai smile.gif

Va, prasau kas gavosi:
user posted image
As nebalsavau nei uz vienus, nes man nei vieni nepasirode "tobuli" ax.gif jos porceliano kolekcijai bei graziam derejimui prie jau nudazytos gelsvos svetaines.
Iriska, primink, ar tavo virtuve su svetaine turi "artima kontakta", ar tai atskira ir uzdara patalpa g.gif

Ar girdziu zodi pyragas bigsmile.gif Oi neerzinkit lotuliukas.gif


Zinok, kokia piragu kavine atradau, beje labai provance stiliaus. Vilniaus g. Kibin inn. SUPER skanus piragai naminiai!!!

Griztam prie interjero. Pagaliau atgavau savo kompa, tai kraunu plana.

user posted image

Uploaded with ImageShack.us

user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
mamagabi tu cia fantastiskus dalykus darai bigsmile.gif
as cia neseniai tai nelabai zinau is kur jus taip mokat , kokia programele?
uz menesio pradesim remonta tai renkuosi foto , idejas ir viska kraunu i galva ax.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2011 03 22, 20:21)
Aciu merginos  4u.gif
po mamagabi "vizualizacijos" ramiau paliko...
baldus galvojau kokius riesuto spalvos...

mamagabi,o uzuolaidos butinai  ax.gif  biggrin.gif nu gal kokios austrijietes tiktu, arba romanetes su krasciukais  g.gif kazkas tokio  g.gif :
user posted image
bus palei langa stalas,kambarys labai sauletas- vien su  uzuolaidom  tikrai neisiversiu, o zaliuziu nenoriu- per dideli langai, nelabai as ju isivaizduoju ten blush-anim-cl.gif2


Del baldu spalvos - pasiimk grindu dangos smota ir ieskok artimos medienos ar plokstes smile.gif

Oi prajuokinai lotuliukas.gif - nu nebutinai, ale graziausia smile.gif
Austrijetes (jei tos tikrosios, parauktos ir pustos) daugiau dera prie tikrosios ir sunkiosios klasikos, kai baldai sunkesni, tikro medzio su daug filingu, o minkstieji baldai odiniai ar brangesnio audinio (kad ir aksomo) ir "pusti".
Principas mazdaug toks:
user posted image

Uzuolaidos, kaip minejau, butu netraukinejamos, jos tik detale (bet svarbi smile.gif ), o nuo saules pasislepimui reikalinga romanete arba placios medines zaliuzes.
Jos netgi tinkamesnis variantas, ypac kai kambarys labai sauletas, jos gali buti nuleistos ir praviros - nereikes nuolat tasyti aukstyn zemyn, o sviesa graziai sklis i kambari:
user posted image
user posted image
Be reikalo jos nuvertinamos - daug kur jos galetu pakeisti romanetes, kurios nuleistos budamos kambaryje atrodo tarsi statiski kvadratiniai lopai unsure.gif
user posted image Nebent tokie labai patinka, tadu tyliu rolleyes.gif

O jei ne zaliuzes, tada romanete, bet jei kambarys labai sauletas, tai ja reikes laikyti nuleista, o tai reiskia, kad reikia sviesaus audinio, bet vaizdo pro langa vistiek nematysi ax.gif

Tada jei rinktis uzuolaida+romanete, vaizdas mazdaug toks. Nuimk uzuolaidas (kurios is esmes ir nebutinos) ir jau nebebus taip grazu mirksiukas.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 22 kovo 2011 - 20:27
as vel su tom savo spintom doh.gif ji ten lyg ir lakuota buvo tai reikia butinai nusveisti pries dazant?
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2011 03 22, 21:06)
mamagabi tu cia fantastiskus dalykus darai  bigsmile.gif
as cia neseniai tai nelabai zinau is kur jus taip mokat , kokia programele?
uz menesio pradesim remonta tai renkuosi foto , idejas ir viska kraunu i galva  ax.gif


Aciu, ale nuo MB pylos gaunu (moraliskai), kad cia sedziu ir "dirbu" doh.gif Nepatiktu, nesedeciau smile.gif
Cia naudoju elementaru nuortaukeliu uzdejima viena ant kitos, naudojant paveiksliuku atidaryma "Open with Paint".
O jei noreciau save visam grazume isikelti pvz. i Jusu namus lotuliukas.gif, naudociau Photoshopa mirksiukas.gif

QUOTE(Alborada @ 2011 03 22, 21:26)
as vel su tom savo spintom doh.gif ji ten lyg ir lakuota buvo tai reikia butinai nusveisti pries dazant?


Pasiausti su svitriniu tai butinai smile.gif, o kad dazu maziau "susivalgytu" bedazant, pirma nugruntuoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 22 kovo 2011 - 20:38
QUOTE(Alborada @ 2011 03 22, 21:26)
as vel su tom savo spintom doh.gif ji ten lyg ir lakuota buvo tai reikia butinai nusveisti pries dazant?

as nusveiciau g.gif ir uzgruntuociau rolleyes.gif
Atsakyti
o ka daryti su tomis dalimis, kurios yra ne is medzio, o is drozliu? pasidengs jos dazais? g.gif
Atsakyti