Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 8 tema


Gal kas zinote , kur gauti toki gaubta ? blush2.gif ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2011 03 22, 13:12)
merginos help  4u.gif  4u.gif
susiklijavom darbo kambary tapetus... bet net neisivaziduoju,kokios spalvos baldus dabar gamintis  g.gif


Nesijaudink 4u.gif, viskas cia gerai ir issprendziama.

Baldai galetu buti rusvos (rusvai balzganos) spalvos, tokios ar panasios kaip grindys ir visai nieko baisaus (man netgi labai grazu smile.gif ), kad jie tarsi susilies bendroje erdveje (kaip foto su palme).
Kaip Cobre ir minejo, kambari uzpildysi kitu spalvu interjero detalemis, kurios ir kreips i save demesi, o sienu ir nebesimatys.
Man sioje erdveje prasytusi solidumo, tarsi "svorio" ir rimtumo, nes tai ne moteriskas romantiskas kambariukas, o ta "svori" puikiai suteiktu tokios spalvos kaip: burgundiska bordo, juoda-balta ir truputis sokolado arba prislopintos zalsvos.

user posted image

Darbo kede gali buti juoda arba kaip tik sviesesne, kad issiskirtu kambaryje.
Ant sienu tiktu baltai juodos nuotraukos lygiuose remuose, o ant langu tikrai nedeciau romaneciu (kaip jos bebutu lietuvaiciu mylimos), rinkciausi medines zaliuzes ir is sonu uzuolaidu juostas, kurios iremins kampini langa.
Tokios vertikalios juostos grazu ir todel, kad speju karkasiniai baldai (lentynos ir spinteles) bus auksti, tai ir uzuolaidos ta aukstuma optiskai palaikys, o audinio draperijos ines minkstumo, spalvos ir kreips i save demesi.
Na man asmeniskai taip butu labai grazu ir psio mirksiukas.gif
Minksti baldai, taip kaip ir kede, galetu butu tiek tamsus, tiek ir sviesesni uz sienas ir grindis. Su rusva ju spalva lengva nebus, nes atspalvis "gali pjautis" tiek su sienomis tiek su grindimis, nebent labai pataikysi mirksiukas.gif

Kelios foto: sienu net nepastebi, nes akys "gaudo" detales smile.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 22 kovo 2011 - 15:23
pries ir po:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2011 03 22, 16:31)
pries ir po:

user posted image


Tokio ir as noreciau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 03 22, 12:17)
Labai grazios uzuolaidos  drinks_cheers.gif  Kas uzuolaidose nusimanote: kaip manote, ant ko jos uzkabintos ir kokia medziaga?  g.gif



Jei jums idomi pati medziaga (piesinys), tai tokio audinio yra "Zalioj stotelej" prie kalvariju turgaus, bet ten medvilne jei neklystu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2011 03 22, 15:31)
pries ir po:

Komoda (nežinau kaip tiksliai šį baldą pavadint) ir staliukas tai fantastiškai atrodo, tik indauja sumurzėjo po renovacijos.
Iriska, o jūs patys naujinote baldus ar čia šiaip iš inerneto paimtos? Klausiu, nes noriu atnaujinti kėdę, bet dar neaiškus iki galo procesas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristaline: 22 kovo 2011 - 16:41
Baldai nuostabūs wub.gif wub.gif
O kaip dažėte, kokius dažus naudojote? Ar laką nušbeitėte.
Nors nežinau ar indaują būčiau dažius, bet kai įsižiūrėjau geriau, tai ji man dar gražesnė ir suptilesnė atrodo balta mirksiukas.gif

4u.gif


QUOTE(Iriska @ 2011 03 22, 15:31)
pries ir po:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2011 03 22, 16:31)
pries ir po:


Tai kad cia gal foto is interneto rolleyes.gif - labai man viskas panasu i savarankiska baldu atnaujinima namuose, kuris dabar toks populiarus moteriskuose "bloguose". O patys baldai, apvadai, sienu spalva ir kt. man panasu i amerikietiska bloga.
Iriska, ar as klystu? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 22 kovo 2011 - 17:30
QUOTE(mamagabi @ 2011 03 22, 18:15)
Tai kad cia gal foto is interneto rolleyes.gif - labai man viskas panasu i savarankiska baldu atnaujinima namuose, kuris dabar toks populiarus moteriskuose "bloguose". O patys baldai, apvadai, sienu spalva ir kt. man panasu i amerikietiska bloga.
Iriska, ar as klystu? bigsmile.gif


yep thumbup.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(matrioskiukas @ 2011 03 22, 17:55)
Jei jums idomi pati medziaga (piesinys), tai tokio audinio yra "Zalioj stotelej" prie kalvariju turgaus, bet ten medvilne jei neklystu 4u.gif

As ten piesinio nematau g.gif unsure.gif Bet siaip tai mane domino labiau sudetis, nes skaidrumas grazus ir kritimas pasakiskas wub.gif Aciu, man ta zalia stotele tai, kaip masalas koks, tik as ne vilniete, tai liudna man, del uzuolaidu kol kas nevyksiu i Vilniu smile.gif Nors ateityje, tai ka cia zmogus zinai, juk siaip ne karta anksciau, kai ko reikdavo, tai ir kauna, ir vilniu apvaziuodavom, ir visur apskambindavom, o dabar... aptingimas kazkoks doh.gif Internetas islepino matyt blush2.gif
O kaune yra kazkokiu skyliu geru su uzuolaidom arba medziagom?
Iriska, tave ignoravo su tavo dryziukais console.gif As nepatareja, mamagabi lekstutes moka gerai virtualiai padelioti tik pas mus biggrin.gif thumbup.gif As tik pagalvojau, cia virtuveje ir koridoriuje? Durys baltos pas tave, o baldai? Virtuves sviesu, o stalas koks bus dabar pas tave, ir koridoriuje bus koks baldas? Tie paskutiniai dryziukai gana tokie faini, santurus, pasildysi juos tinkamai ir visai liuks, tik va lekstutes... Mamagabi, na sukrauk jas ant tu tapetu, a? 4u.gif
Tik pagalvojau, kad jei grindys pas tave siltos gelsvo medzio spalvos butu, tai tie tapetai jau silciau atrodytu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 22 kovo 2011 - 18:22
indauja yra nudazyta baltai ir ant virsaus rudais dazais uztepta plonai,o butu graziau,jei ant baltai nudazytu rastu ir apvadu,bei kampeliuse ,patepus rudu dazu juos nutrintu skudureliu-tada isryskeja rastai,bet nera kaip nupurvintaMy Webpagegautusi kaip Saulius komplektas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bunsha: 22 kovo 2011 - 18:38
QUOTE(Cobre @ 2011 03 22, 19:14)
As ten piesinio nematau  g.gif  unsure.gif  Bet siaip tai mane domino labiau sudetis, nes skaidrumas grazus ir kritimas pasakiskas  wub.gif  Aciu, man ta zalia stotele tai, kaip masalas koks, tik as ne vilniete, tai liudna man, del uzuolaidu kol kas nevyksiu i Vilniu  smile.gif  Nors ateityje, tai ka cia zmogus zinai, juk siaip ne karta anksciau, kai ko reikdavo, tai ir kauna, ir vilniu apvaziuodavom, ir visur apskambindavom, o dabar... aptingimas kazkoks  doh.gif  Internetas islepino matyt  blush2.gif
O kaune yra kazkokiu skyliu geru su uzuolaidom arba medziagom?
Iriska, tave ignoravo su tavo dryziukais  console.gif  As nepatareja, mamagabi lekstutes moka gerai virtualiai padelioti tik pas mus  biggrin.gif  thumbup.gif  As tik pagalvojau, cia virtuveje ir koridoriuje? Durys baltos pas tave, o baldai? Virtuves sviesu, o stalas koks bus dabar pas tave, ir koridoriuje bus koks baldas? Tie paskutiniai dryziukai gana tokie faini, santurus, pasildysi juos tinkamai ir visai liuks, tik va lekstutes... Mamagabi, na sukrauk jas ant tu tapetu, a?  4u.gif
Tik pagalvojau, kad jei grindys pas tave siltos gelsvo medzio spalvos butu, tai tie tapetai jau silciau atrodytu.


biggrin.gif Davaj atvaziuok i Vilniu iki man i darba iseinant (04.10) bigsmile.gif

Plytkos pas mane smelio spalvos. Baldu dar nera, bet bus balti... biggrin.gif As noriu tu tapetu spalva dazyti sienas, todel tapetai taip svarbu doh.gif
Atsakyti