Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 8 tema

QUOTE(aistukas @ 2011 03 20, 21:21)
Geluze, cia jau skonio reikalai.  wub.gif


Taip skonio smile.gif
Dėkinga Jums, kad užrodėte sąvąjį variantą 4u.gif , na dar gal sugalvosiu ir jį pasirinksiu, nes mano atveju jis tikrai labai tinkamas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 03 10, 22:30)

Labai patiko Jūsų šviestuvas wub.gif Gal pasidainsite kur įsigijote?
Atsakyti
QUOTE(pienia @ 2011 03 19, 23:31)
O as nusipirkau va sita wub.gif
user posted image
Daugiau nieko gero, kaip ir kasmet tos pacios prekes schmoll.gif



Širma gal labiau ir Japoniško interjiero dalis,bet su ja labai galima daug ka nuveikti ir priderinti interjiere wub.gif Man asmeniškai širmos jai jos randa savo vieta labai gražu wub.gif Romantiška kampeli galima susikurti ax.gif


Nors dar karta aš pažiūrėjau į šia širma, ji kartais ne mažiukė ? g.gif Nes už jos TV taip sakyčiau gan didelis atrodo biggrin.gif 4u.gif Na bet ir kaip bebūtų ar ji maža ar didelė bet man asmeniškai gražu wub.gif O jai didelė tai išvis super 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziviliuke96: 21 kovo 2011 - 01:06

QUOTE(ziviliuke96 @ 2011 03 21, 00:56)
Nors dar karta aš pažiūrėjau į šia širma, ji kartais ne mažiukė ? g.gif  Nes už jos TV taip sakyčiau gan didelis atrodo  biggrin.gif  4u.gif  Na bet ir kaip bebūtų ar ji maža ar didelė bet man asmeniškai gražu wub.gif  O jai didelė tai išvis super  4u.gif


yra ankstesniam puslapy ir atsakymas tavo pasvarstymam hihihi.gif lotuliukas.gif

QUOTE(pienia @ 2011 03 19, 22:50)
Ji mazyte, ant stalo stovi. Nuotrauka is arti, todel atrodo kaip didele biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2011 03 21, 01:57)
Labai patiko Jūsų šviestuvas wub.gif Gal pasidainsite kur įsigijote?

Bent jau analogiskas yra Ardenoje. Klaipedoje, kiek zinau, Ardena irgi yra. Kaina ikandama, torseras irgi toks pat yra. Del bra tai negarantuoju, lyg ir buvo, bet apsimeluoti bijau.
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2011 03 21, 00:57)
Labai patiko Jūsų šviestuvas wub.gif Gal pasidainsite kur įsigijote?


Mes pirkome Ermitaze, bet seniai - kainavo 420lt.
Dabar Ermitaze ju irgi yra, bet kaina jei neklystu ~600lt (su penkiomis lempomis) unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Svarstykle @ 2011 03 20, 13:48)
irgi gal ne pats tinkamiausias pavyzdys, bet kalbant apie detaliu isryskinima, panasiu principu daziau dukrytes kambario spinta:

Pries kokius metus dazydamos atnaujinom drauges interjera, kuris pries tai buvo labai panasus i jusiski - jei drauge leis, nufotorafuosiu ir ikelsiu nuotraukyte.

Svarstykle, o sioj foto tik filingai dazyti kita spalva g.gif , nes man rodosi, kad is vis ta spalva kazkokia pereinanti wub.gif

Butu puiku, kad leistu, nieko ner idomiau, kaip pamatyti realius pakeitimus, isgautus savomis rankomis biggrin.gif

QUOTE(Svarstykle @ 2011 03 20, 14:50)
Musu miegamojo lubos irgi melsvos spalvos bigsmile.gif bet silto atspalvio ax.gif Bandziau nufotografuoti, bet niekaip nepavyksta isgauti tikruju spalvu. Sita nuotrauka panasiau i realu vaizda, bet irgi iki galo neperteikia doh.gif

Grazus atspalvis, reikes tureti omenyje, pries dazant lubas virsuje, tikiuosi, kad taip jos optiskai pakils g.gif

QUOTE(mamagabi @ 2011 03 20, 16:54)
Tikrai labai i sveikata - is salies pasimato didesni erdves "lopai", o ne atskiros jos detales.

Mamagabi, ar radai turguje ko ieskojai biggrin.gif Tai jau dabar isduok kam tokis didelis poreikis buvo biggrin.gif

As siek tiek apsipirkau smile.gif Sestadieni pakabele pasiemiau, tikrai nei joks ne antikvaras, tarybiniu laiku, bet kai uz tokia kaina, kai nei kinietiskos neipirktum, tai tiks irnesakyk.gif Kabinsiu miegamajam uz duru ir ten savo papuosalus sudziausiu biggrin.gif
user posted image

Ir sviestuva, nebuvau tikra del jo ,bet kai parsiveziau namo palengvejo biggrin.gif Tinka, patinka, sunkus ,bet atrodo lengvas, erdves neuzgozia. Gaubtas , batika, dar bus tobulinamas, ieskosiu tinkamu kutuku, cia ta juostele tik siaip dabar uzdejau.
user posted image

Sekmadieni visai netiketai ten pat papuoliau, be jokiu planu ka nors isigyti, vakare prekiautojai jau pakavo savo prekes, pirkejo nei vieno, tai prabegant kelis daiktelius dar prigriebiau biggrin.gif
Žalvarini staliuka
user posted image
user posted image

bei bronzinius , sunkius remus, desiu ten veidrodi. Aptrinti jie stipriai, bet gal todel man tokie mieli pasirode wub.gif
user posted image
user posted image

Keista, bet sestadeini, to ko prigriebiau sekmadieni, net nepastebejau ,o be to manau, kad pirkusi nebuciau, nes tada i derybas niekas perdaug nesileido:)

Kazkas del rankeneliu klause, tai as tokiomis pakeiciau
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vanesax: 21 kovo 2011 - 16:30
Man labai sviestuvas superinis thumbup.gif Norisi pasmalsauti, kiek kainavo? blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, gal matet kur minkstasuoliu graziu pirkt? as net foto nerandu kaip parodyt ko noriu doh.gif
principas toks kaip foto, tik as noriu, kad butu uzapvalintais kampais ir sedimoji dalis ir atlosas ir kad butu su ispaustom sagutem

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vanesax @ 2011 03 21, 17:27)
Mamagabi, ar radai turguje ko ieskojai  biggrin.gif Tai jau dabar isduok kam tokis didelis poreikis buvo  biggrin.gif
As siek tiek apsipirkau smile.gif


As planavau planavau, ale taip ir nenuvaziavau verysad.gif , bet labiau gaila ne muges, o kad turejau vienos supermamos kvietima i svecius ragauti pyrago. O pyragus as labaibaibai megstu cray.gif

Mugeje buciau ieskojusi mediniu kojeliu su zalvariniais ratukais, savo sofke buciau papuosus ax.gif :
user posted image
Pernai metais juos buvome rade toje mugeje (35lt/vnt.), bet susilaikeme, nes prie buvusios sofos ju kaip ir nereikejo, o stai dabar pasikeitem sofa - ir jie butu buve kaip tik smile.gif Dairysiuos ebay.uk, tik va sunkus jie velniai unsure.gif

Puikus pirkiniai thumbup.gif
Bet lempos gaubta visgi keisciau, jis kaip "netikras/poddelka", man atrodo kad ant tokio stovo pradineje stadijoje tikrai buvo ne jis mirksiukas.gif

Ka planuoji statyti ant stovo?
Jei vazonine gele, tai man taip ir prasosi garbanotojo paparcio wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 21 kovo 2011 - 17:07
Mamagabi, o Gritijoj neziurejot? Jie dabar visokiais mediniais kojeliu "paruostukais" prekiauja ir man regis turi tuos antgalius su ratukais atskirai, va, del kainos tai znz, 35 lt, manau, labai gera kaina.
Beje, jei pas ka yra tokios kojeles su ratukais, ar neisispaudzia jos medinese grindyse ir ar sedant toks baldas nevazineja ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistukas: 21 kovo 2011 - 17:31
QUOTE(aistukas @ 2011 03 21, 16:50)
Man labai sviestuvas superinis  thumbup.gif Norisi pasmalsauti, kiek kainavo?  blush2.gif

Sumokejom 220 smile.gif
Pamirsau pamineti, kad galima keisti auksti ir gaubto pasvirimo kampa smile.gif

QUOTE(mamagabi @ 2011 03 21, 17:01)
As planavau planavau, ale taip ir nenuvaziavau verysad.gif , bet labiau gaila ne muges, o kad turejau vienos supermamos kvietima i svecius ragauti pyrago. O pyragus as labaibaibai megstu cray.gif

Mugeje buciau ieskojusi mediniu kojeliu su zalvariniais ratukais, savo sofke buciau papuosus ax.gif :


Puikus pirkiniai thumbup.gif
Bet lempos gaubta visgi keisciau, jis kaip "netikras/poddelka", man atrodo kad ant tokio stovo pradineje stadijoje tikrai buvo ne jis mirksiukas.gif

Ka planuoji statyti ant stovo?
Jei vazonine gele, tai man taip ir prasosi garbanotojo paparcio wub.gif

Del muges tikrai neverta gailetis, nes tokiu kojeliu nemaciau, nors lyg ir atidziai viska perzvelgiau, o vat pyragas kita kalba biggrin.gif
Maciau labai fainutes porcelianines rankenas, nu labai mane tos rankeneles veza , bet , kad duris reiktu keisti biggrin.gif , tad susilaikiau.

Lempos gaubtas, tai jau 100 %-nai poddelka biggrin.gif , iskart turejau minti ateity ji pasikeisti, bet garsiai jos neisreiskiau ( vyras salia stovejo biggrin.gif ). Kol kas ta poddelka spalviskai man labai tinka, tai ir neforsuosiu, kai rasiu kazka labai mielo- keisim mirksiukas.gif

Ant stovo.. greiciausiai gele, bet vat garbanotojo paparcio neturiu, nelabai paparcius megstu g.gif
O siaip, turiu tokia silpnybe ka naujo isigijus ,su tuo daiktu aplink keliauti , kokia savaite ar net dvi lotuliukas.gif Vadinasi,ieskom vietos tinkamiausios biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vanesax: 21 kovo 2011 - 18:09