Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 8 tema

Sveikinu naują temą 4u.gif

user posted image

O kada bus Urmo bazėse sendaikčių mugė? g.gif
Atsakyti
Praeitoje temoje kalbejote apie marksloid'o lempas. Mes pries kelis metus is ten daug ka pirkomes ir siuntemes. Kokybe tikrai gera lempu. Bet mes ne per Ardena,bet per kita firma. Ziuriu ir naujas katalogas 2011 metu yra:
Mark sloid
Atsakyti
QUOTE(Avita @ 2011 03 10, 17:41)
Bet mes ne per Ardena,bet per kita firma. Ziuriu ir naujas katalogas 2011 metu yra

katalogus tai mes randam, jus mums geriau firma isduokit ax.gif
Atsakyti
user posted image

Patiko šie pušies baldai , galvą suku tik ar apsimoka unsure.gif kainuotų 40 sv plius atvežimas iš Uk į Lt na aišku ir perdažymas nes spalva dabartinė nepatinka g.gif įdomi jūsų nuomonė 4u.gif
Atsakyti
Kristaline,aciu uz nuorodu sukrovima vienoje vietoje thumbup.gif apsisuks galva beziurint,nereiks nei sampano drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mamutas @ 2011 03 10, 15:36)
Praeitoje temoje apie fotelius buvau užvedus kalbą, tai vat Ka-international firmoje tas fotelis Bari 2300-2700 Lt priklausomai nuo audinio ir išsiderėtos nuolaidos...  mad.gif Kadangi man reikia tik vieno, gundausi, nors kadangi neskubu, manau tikrau rasiu normalesne kaina. Ne nu, jeigu užsieny 500 eurų dar suprantama, tai pas mus būtinai turi būti antkainiai žvėriški.  doh.gif

dekui uz kainyte...kaip visada lt ji ziauroka....ziuresim cia nes dabar sale visur gal rasiu pigiau nei 500e.sestadieni vaziuosim i laura ashley dabar sake ten dideles nuolaidos tai ten dar paziuresiu g.gif ko del vaiku nepadarysi biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žvaigždžiukė @ 2011 03 10, 19:08)
user posted image

  Patiko šie pušies baldai , galvą suku tik ar apsimoka  unsure.gif  kainuotų 40 sv plius atvežimas iš Uk į Lt na aišku ir perdažymas nes spalva dabartinė nepatinka  g.gif  įdomi jūsų nuomonė  4u.gif

tas stalvirsis man nelabai patinka,atrodo kad kampai kazkokie apsilupe,o gal net kazkaip issipute,ypac tas kur geriausiai matosi,jei sumokesi uz parvezima kelis simtus ir dar virsu keisti reikes,gal bus brangu
Atsakyti
QUOTE(žvaigždžiukė @ 2011 03 10, 17:08)
user posted image

  Patiko šie pušies baldai , galvą suku tik ar apsimoka  unsure.gif  kainuotų 40 sv plius atvežimas iš Uk į Lt na aišku ir perdažymas nes spalva dabartinė nepatinka  g.gif  įdomi jūsų nuomonė  4u.gif

jeigu jums patinka tai aisku pirkite lt uz tokius pinigus tik 1kede nupirksite biggrin.gif
Atsakyti
Radau, jei dar kam įdomu bus, ar kas praskaitė anoje temoje, tai urmo bazėse sendaikčių mugė vyks kovo 18 – 20 dienomis ax.gif
Atsakyti
Cobre, koks konkreciai to tavo ieskomo sviestuvo modelis? siaip vilniuj kazkiek ML sviestuvu maciau prismoj..
Atsakyti
QUOTE(bunsha @ 2011 03 10, 19:44)
tas stalvirsis man nelabai patinka,atrodo kad kampai kazkokie apsilupe,o gal net kazkaip  issipute,ypac tas kur geriausiai matosi,jei sumokesi uz parvezima kelis simtus ir dar virsu keisti reikes,gal bus brangu


Atkalbėjo ir maniškis , sako ąžuolinis bent būtų o dabar ..
Paūmėjimas man pavasarinis , minčių , planų milijonas ,suku galvą kaip čia kur ką pakeitus o dar kai čia visokių grožių prisižiūriu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kvietkas @ 2011 03 10, 20:05)
katalogus tai mes randam, jus mums geriau firma isduokit ax.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(kvietkas @ 2011 03 10, 20:58)
Cobre, koks konkreciai to tavo ieskomo sviestuvo modelis? siaip vilniuj kazkiek ML sviestuvu maciau prismoj..

tai, kad as jau radau, nusipirkau biggrin.gif nemanau, kad lietuvoje butu pigiau, nes lenkijoje jis kainuoja nuo 112 iki 150 zlotu, tai kadangi as uztaikiau, kad ji ispardavinejo, nes likuciai cia, nebegamina daugiau, tai ir kaina tokia man gavosi superine. Paprastas tas mano sviestuvas, blynas i vonia ir tiek. Negalvojau, kad grazu, tvarkingai, kokybiskai padaryta blyna taip sudetinga nusipirkti doh.gif
Gal gali nors koki pvz imesti ka matei ir kokia kaina buvo, galima butu susidaryti nuomone pigu ar nelabai ten.
O tu nenori pas ta tarpininke paklausti, gal ji ir ne is allegro pirktu? Jei jau pigiau, tai kodel nepasidomejus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 10 kovo 2011 - 19:30