Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 8 tema

QUOTE(Aga @ 2011 03 19, 23:37)
Nu ne mano skonio, už dyką neimčiau blush-anim-cl.gif bet svarbu patinka tau thumbup.gif

Ji mazyte, ant stalo stovi. Nuotrauka is arti, todel atrodo kaip didele biggrin.gif
Atsakyti
A, nu tada kas kita, galvojau vajė koks tamsus didžiulis griozdas blush-anim-cl.gif
Atsakyti
labas rytas,

tik skaitau jus ir stengiuosi visas geras idejas isiminti.. Pradejome galvoti apie koridoriaus remonta. Jame stovi keletas mediniu spintu.Niekaip nesumastau ka su jomis daryti, gal dazyti baltai?

user posted image
Atsakyti
Geluze, dar griztant prie jusu lango, gi man kaip zirafai tik dabar mintis atejo i savo pacios miegamojo karniza paziurejus biggrin.gif Yra klasikiniai karnizai, kuriuos galima montuoti i lubas. Vat ir viskas - kiek jums raikia, tiek ir atitraukiat nuo lango, kad dengtu radijatoriu. Pas mane irgi taip padaryta, tik mes atvirksciai kuo arciau traukem, neva tai erdve taupem biggrin.gif
Atsakyti
Alborada, šiaip aš iškart baltai jas dažyčiau, labai turėtų tikt. Va pas mane naujoviška plokųtė lygi, tai dar mąstau ką daryt, bet tokias drąsiai dažyčiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Alborada @ 2011 03 20, 08:50)
labas rytas,

tik skaitau jus ir stengiuosi visas geras idejas isiminti.. Pradejome galvoti apie koridoriaus remonta. Jame stovi keletas mediniu spintu.Niekaip nesumastau ka su jomis daryti, gal dazyti baltai?




Beicuociau arba dazyciau sviesia jusu pasirinkta spalva ( as baltai smile.gif ), keisciau spintu rankeneles, taipogi pakabeles, kur padetas rankinukas, daryciau minktasuoli.
Galbut reiktu paklausti, ar tai tiks prie jusu interjero, bet jei jau rasote sioje temoje, tai ir patarimai atitinkami smile.gif
Pati spinta labai dekinga tokiems pakeitimams smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vanesax: 20 kovo 2011 - 12:24
[quote=Alborada,2011 03 20, 09:50]
Pradejome galvoti apie koridoriaus remonta. Jame stovi keletas mediniu spintu.Niekaip nesumastau ka su jomis daryti, gal dazyti baltai?

[quote=Aga,2011 03 20, 12:55]
Alborada, šiaip aš iškart baltai jas dažyčiau, [/quote]

[quote=vanesax,2011 03 20, 13:23]
Beicuociau arba dazyciau sviesia jusu pasirinkta spalva ( as baltai smile.gif ), keisciau spintu rankeneles [/quote]
Laba,
šitie patarimai ir man pravers, nes labai panašu ir pas mus koridoriuje. O kokios rankenėlės tiktų nudažius baltai spintą? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gricė: 20 kovo 2011 - 13:26
QUOTE(Alborada @ 2011 03 20, 08:50)
labas rytas,
tik skaitau jus ir stengiuosi visas geras idejas isiminti.. Pradejome galvoti apie koridoriaus remonta. Jame stovi keletas mediniu spintu.Niekaip nesumastau ka su jomis daryti, gal dazyti baltai?


Jei daugiau papasakotumete, kaip isivaizduojate savo namu stiliu (bent jau kolorita), butu lengviau patarti, nes pirmiausia busima spintos spalva reiktu derinti prie sienu, grindu ir pan.
Galima dazyti visiskai baltai arba rinktis tam tikra baltos atspalvi: siek tiek kremini, rusva, zalsva, pilksva, melsva... Is pirmo zvilgsnio atrodo tarsi dazyta baltai, bet isiziurejus atspalvis atsiskleidzia ir kuria tam tikra nuotaika.
Gaila, neturiu issamios nuotrauku kolekcijos, tai greitosiomis neradau tinkamo pavyzdzio, bet ikeliu pirma pasitaikiusia is interneto, kurioje matosi keturiais skirtingais atspalviais nudazyti baldai.
user posted image

As dazyciau ne tik spinta, bet ir duris. Spintos nisa dazyciau artima, bet siek tiek tamsesne spalva, galbut ta pacia spalva paryskinciau ir dureliu filingus. Galbut nisos atspalvi pasirinkciau pagal busimas mikstasuolio audinio spalvas.

irgi gal ne pats tinkamiausias pavyzdys, bet kalbant apie detaliu isryskinima, panasiu principu daziau dukrytes kambario spinta:
user posted image

Kitas variantas - dazyti ne baltai ir sviesia spalva isryskinti tam tikras detales, pvz, kaip cia:
user posted image

Pritariu Vanesax, kad reiktu keisti rankeneles, kabykleles ir padaryti minkstasuoli.

Pries kokius metus dazydamos atnaujinom drauges interjera, kuris pries tai buvo labai panasus i jusiski - jei drauge leis, nufotorafuosiu ir ikelsiu nuotraukyte. DAzem balta su pilkai melsvu atspalviu ir siek tiek tamsesne melsva paryskinom detales, grindis nubeicavom tamsiu beicu su melsvu atspalviu. Visi sako ateje: "ooo, kaip grazu - viska nudazet baltai", - bet mes zinom, kad jei butume tiesiog baltai nudaziusios, vaizdas butu kitoks biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svarstykle: 20 kovo 2011 - 13:51
QUOTE(Svarstykle @ 2011 03 20, 14:48)
Pries kokius metus dazydamos atnaujinom drauges interjera, kuris pries tai buvo labai panasus i jusiski - jei drauge leis, nufotorafuosiu ir ikelsiu nuotraukyte. DAzem balta su pilkai melsvu atspalviu ir siek tiek tamsesne melsva paryskinom detales, grindis nubeicavom tamsiu beicu su melsvu atspalviu. Visi sako ateje: "ooo, kaip grazu - viska nudazet baltai", - bet mes zinom, kad jei butume tiesiog baltai nudaziusios, vaizdas butu kitoks biggrin.gif


pas mus lubos dazytos baltai su keliais laseliais melynu dazu kad aukstintu lubas bet as vis i jas ziuriu ir man jos toki saltuma turi nuo to melyno dazo g.gif
jums taip nesigavo?
Atsakyti
Ir mes aplankėme sendaikčius smile.gif , nelabai didelė ta mugė, bet radome kelis pirkinius - lempą:

user posted image

user posted image

Ir dar 1936 metų diržą MV nusipirko lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(kaubojey @ 2011 03 20, 15:26)
Ir mes aplankėme sendaikčius  smile.gif , nelabai didelė ta mugė, bet radome kelis pirkinius - lempą:



Labai gražus toršero stovas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2011 03 20, 14:24)
pas mus lubos dazytos baltai su keliais laseliais melynu dazu kad aukstintu lubas bet as vis i jas ziuriu ir man jos toki saltuma turi nuo to melyno dazo  g.gif
jums taip nesigavo?


manau viskas priklauso nuo interjero visumos ir paties atspalvio (melynos yra daugybe atspalviu...). Mes naudojom pilkai melsva ir drauges interjeras sviesus ir gana salto kolorito, bet ji tokio norejo. Taciau visumoje prieskambaris jaukus ir mielas, nes kiti akcentai (baldai, uzuolaidos ir sviestuvai) siltu atspalviu.
Musu miegamojo lubos irgi melsvos spalvos bigsmile.gif bet silto atspalvio ax.gif Bandziau nufotografuoti, bet niekaip nepavyksta isgauti tikruju spalvu. Sita nuotrauka panasiau i realu vaizda, bet irgi iki galo neperteikia doh.gif
user posted image

betgi pafotografuot kartais i sveikata - ziuriu sviestuvo parindas kazkaip atvipes, lempeles skirtingu atspalviu doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svarstykle: 20 kovo 2011 - 14:51