Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 8 tema

QUOTE(mamagabi @ 2011 03 18, 20:36)
Ir as negaliu nepasidalinti mirksiukas.gif
Viena mamyte uzklause apie vaikucio kambario irengima, tai savaitgali teko griebti fotoaparata i rankas ir pralekti per keleta parduotuviu.
Visai nustebino "Pasidaryk pats "parduotuveje rasti dryzuoti tapetai, taigi gal dar kam nors pravers:
user posted image
O stai sitie (zemiau) man asmeniskai labai patiko  wub.gif  - grazios siltos spalvos, labai elegantiski, su lengvu/subtiliu blizgesiu, kuris ir foto matosi. Zodziu superniai ir kaina ~47lt/rulonelis.
Virs ju yra tu paciu spalvu, tik kitokio rasto tapetas.
user posted image

Dar yra ir tokiu pat juostu ir rastu tapetai, tik batos ir sidabrines/pilksvos spalvos.

Michele - baltai ruzavu maciau Senukuose, bet tokie sakyciau "aki reziantys" unsure.gif


Kokie grazus visi dryziukai wub.gif o pasidaryk pats parduotuve yra kaune ar ne? iki vilniaus bruktis nera kada verysad.gif senukuose ruzavi dryzuoti kur maciau tai labai jau nepatiko . Mum reiktu ramesnes ruzavos arba zalsvos kaip tavo pavyzdukuose, nes derinam prie fototapeto ax.gif kedainiuose vienus maciau bet tie dryziai nevisai tokie kokiu noreciau sad.gif fototapetas bus toks http://www.szablonow...merian-ng-8-510 tik dar neisklijavom
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo michele: 19 kovo 2011 - 08:50
QUOTE(pienia @ 2011 03 19, 00:06)
Parasykite kas buvote Kauno bazeje antikvariato parodoj. Kas ten gero, ka pirkote. As rytoj eisiu. Gal ruzava banta isisegt g.gif  wub.gif


Ir as planuoju vaziuoti rytoj ir ka nors riuuuzavo tai tikrai atrasiu biggrin.gif

QUOTE(michele @ 2011 03 19, 09:47)
Kokie grazus visi dryziukai  wub.gif o pasidaryk pats parduotuve yra kaune ar ne? iki vilniaus bruktis nera kada  verysad.gif senukuose ruzavi dryzuoti kur maciau tai labai jau nepatiko . Mum reiktu ramesnes ruzavos arba zalsvos kaip tavo pavyzdukuose, nes derinam prie fototapeto  ax.gif kedainiuose vienus maciau bet tie dryziai nevisai tokie kokiu noreciau sad.gif fototapetas bus toks http://www.szablonow...merian-ng-8-510 tik dar neisklijavom


Si parduotuve deja yra tik Vilniuje unsure.gif
O prie tokio didelio fototapeto dryziukai visai nera butini: viena siena "suvalgys" fototapetas, kita siena langas, dar kazkur durys ir dar baldeliais sienos uzsistatys, tai tie dryziukai tik isbalansuos visa reikala.
Man atrodo visai tiktu vienspalves (fototapo pagrindo spalvos) sienos, o detales - geliu spalvos.

user posted image

Dar noreciau pasidalinti vienu atrastu namu interjeru, kuri susikure viena moteriske is Madrido. O patiko jis man tuo, kad siuose namuose laikomasi vienos pasirinktos spalvu paletes, kas sukuria vientisu namu ispudi ir labai palengvina pati kurybini procesa, kai nereikia blaskytis tarp begalybes spavu - pasiziuri i palete ir matai, kad zalios ten nera, geltonos nera, oranzines taip pat ir t.t., todel tokius audinius ar kitas interjero detales iskart atmeti, kokie grazus jie bebutu.
Palete:
user posted image

Interjeras:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atskirai idedu viena is foto, su tokia sakyciau gerai padriskusia sofkute - kazin kiek lietuvaiciu sutiktu i savo namus isileisti toki grozi rolleyes.gif
Ir paziurekit kaip ji dera su svetaineje kabanciu paveikslu thumbup.gif, tarsi tas pats sufkes gobeleno gabalas ant sienos!
Va tokie dalykai mane labiausiai ir zavi smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 19 kovo 2011 - 11:47
QUOTE(mamagabi @ 2011 03 19, 12:15)
Ir as planuoju vaziuoti rytoj ir ka nors riuuuzavo tai tikrai atrasiu biggrin.gif
Si parduotuve deja yra tik Vilniuje unsure.gif
O prie tokio didelio fototapeto dryziukai visai nera butini: viena siena "suvalgys" fototapetas, kita siena langas, dar kazkur durys ir dar baldeliais sienos uzsistatys, tai tie dryziukai tik isbalansuos visa reikala.
Man atrodo visai tiktu vienspalves (fototapo pagrindo spalvos) sienos, o detales - geliu spalvos.

Atskirai idedu viena is foto, su tokia sakyciau gerai padriskusia sofkute - kazin kiek lietuvaiciu sutiktu i savo namus isileisti toki grozi rolleyes.gif
Ir paziurekit kaip ji dera su svetaineje kabanciu paveikslu thumbup.gif, tarsi tas pats sufkes gobeleno gabalas ant sienos!
Va tokie dalykai mane labiausiai ir zavi smile.gif
user posted image


Labai uzruzavint nesinori ,o 3 metuku dukryte labai pageidauja zaliu sienu smile.gif gal pradzioj reik fototapeta isklijuot ir ziuret tada kas labiau tiktu g.gif
Labai grazus pavyzdukas to atrasto interjero, bet kazin ar pas save tokia sofute padryskele statyciau blink.gif ir paciai nesinoretu ant tokios sedet ir sveciai snairom ziuretu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo michele: 19 kovo 2011 - 15:37
QUOTE(pienia @ 2011 03 18, 23:06)
Parasykite kas buvote Kauno bazeje antikvariato parodoj. Kas ten gero, ka pirkote. As rytoj eisiu. Gal ruzava banta isisegt g.gif  wub.gif


Kaip sekesi mugej? Kokie ispudziai?
As irgi buvau, nors ir be rozinio banto biggrin.gif Mane si muge nuvyle - rimtu prekybininku kaip ir nebuvo, daugiausia tie patys veidai, matyti Aleksoto turguje ir keli latviai (su labai nedaug daiktu, lyginant su kitais kartais)... Susidare ispudis, kad antikvaru prekiaujantys lietuviai apskritai boikotuoja sita muge. Nezinau, ar i ja butu verta specialiai vaziuoti is kitu miestu ax.gif
Atsakyti
Ir as buvau. Na sau nieko neradau, kitam irgi nerekomenduociau is toli vaziuoti. Uztat gira mums patiko ir gruziniska duona biggrin.gif Nieko rozinio ant manes nebuvo, bet pagalvojau, kad kai as ismeigusi akis vaikstineju, tai nei vieno zmogaus nematau, pro mane, kad ir parselis butu ejes, nebuciau pastebejusi biggrin.gif
Atsakyti
gal kam ideju kils bevartant http://white-living.blogspot.com/
http://camillaathome.blogspot.com/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 19 kovo 2011 - 16:39
Mhhhh Magnolijos wub.gif kazin kada mano tokia didele bus user posted image jau du metai auga, bet labai letai, nors ziedai labai grazus ypac geltonoji mano numyletoji ir kvapas jos wub.gif kai paaugs pasistatysiu po ja suoliuka ir sedesiu, relaksuosiu ax.gif user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo michele: 19 kovo 2011 - 18:51
Aš irgi nusivyliau, nieko nepirkau, kažkaip tarybinė dvasia buvo, toli gražu ne antikvaras ar šiaip senienos..
Atsakyti
Šiandien pirmąsyk buvau išvažiavus į sendaukčių medžioklę, tai man, kai didesnio pasirinkimo nemačiusiai, visai patiko. Nusipirkau vazą, seną kėdę, kurią reiks restauruot ir pora niekučių. Tiesa, tarybinė dvasia tikrai labai jautėsi, nes nemaža (jei ne didžiausia) dalis sendaikčių ir buvo to laikotarpio...
Įkeliu porą foto, kas lyg ir nieko man pasirodė, bet pirkti neskubu kol kas nes nelabai turėsiu kur dėti kol baigsim visą apdailą ax.gif user posted image
Šito komplektuko kainos kai išeidinėjau jau nebebuvo, tai greičiausiai kažkas jį nusipirko smile.gif

O šis visai sveikas buvo, net gobeleno keistis nereikia, tik spalva ryškoka man pasirodė rolleyes.gif
user posted image

Mašiniukas buvo potencialus į vaikų kambarį, bet kaip už tokį pagailo 75 Lt. blush2.gif
user posted image
Dar šviestuvą turiu nusižiūrėjus, bet pirkti kol kas nesiryžau. Dar pagalvosiu, jei ką skambinsiu ir klausiu ar dar nepardavė, žadėjo atsiųst jei reiks ax.gif
P.S. Rūžavo nieko neturėjau, bet ir kitų nemačiau, nes srautas žmonių toks didelis buvo... o ir daiktelius labai norėjosi ištyrinėti, apžiūrėti ax.gif
Atsakyti
Aš buvau susigundžius tokiu kvepalų buteliu su purškikle pompele, bet apžiūrėjom, nu niekaip man nepanašu į seną daiktą, kažkaip nepirkau, galvoju štampovkė ir tiek ko gero..
Atsakyti
O as nusipirkau va sita wub.gif
user posted image
Daugiau nieko gero, kaip ir kasmet tos pacios prekes schmoll.gif
Atsakyti
Nu ne mano skonio, už dyką neimčiau blush-anim-cl.gif bet svarbu patinka tau thumbup.gif
Atsakyti