Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 8 tema

QUOTE(Iriska @ 2011 03 18, 12:15)
Off:

Zmones, kam skiriate 2 proc?

Sedziu ir galvoju ar i busima vaiku darzeli avansu pervesti ar spajauti ir padaryti gera ir parvesti www.sos-gyvunai.lt? g.gif

Vaisingumo asociacijai, kaip pagalbą šeimom, negalinčios susilaukti vaikų

Mano namai man šio mėn patiko apie provansą, tai va kilo idėja dėl spintos durų tapetuotų, nu gal ir nebloga idėja, jei jau visai jos ne į temą, o neturi už ką naujos spintos keist, ir tuo labiau tos visiškai geros durys stumdomos.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 03 18, 19:38)
Vaisingumo asociacijai, kaip pagalbą šeimom, negalinčios susilaukti vaikų

Mano namai man šio mėn patiko apie provansą, tai va kilo idėja dėl spintos durų tapetuotų, nu gal ir nebloga idėja, jei jau visai jos ne į temą, o neturi už ką naujos spintos keist, ir tuo labiau tos visiškai geros durys stumdomos.

per rusu laida maciau kaip graziai gavosi spintos durys,kurias apklijavo tapetais is naturaliu zoliu,dar graziai ziurisi foto tapetai pvz.My Webpage
Atsakyti
QUOTE(bunsha @ 2011 03 18, 19:56)
per rusu laida maciau kaip graziai gavosi spintos durys,kurias apklijavo tapetais is naturaliu zoliu,dar graziai  ziurisi foto tapetai pvz.My Webpage

dar sitas fototapetas butu graziai,cia prie klasikinio stiliaus,jis yra tekstilinisMy Webpage
Atsakyti
thumbup.gif idėja
Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2011 03 18, 17:30)
negaliu nepasidalinti mirksiukas.gif :


Ir as negaliu nepasidalinti mirksiukas.gif
Viena mamyte uzklause apie vaikucio kambario irengima, tai savaitgali teko griebti fotoaparata i rankas ir pralekti per keleta parduotuviu.
Visai nustebino "Pasidaryk pats "parduotuveje rasti dryzuoti tapetai, taigi gal dar kam nors pravers:
user posted image


O stai sitie (zemiau) man asmeniskai labai patiko wub.gif - grazios siltos spalvos, labai elegantiski, su lengvu/subtiliu blizgesiu, kuris ir foto matosi. Zodziu superniai ir kaina ~47lt/rulonelis.
Virs ju yra tu paciu spalvu, tik kitokio rasto tapetas.
user posted image

Dar yra ir tokiu pat juostu ir rastu tapetai, tik batos ir sidabrines/pilksvos spalvos.

Michele - baltai ruzavu maciau Senukuose, bet tokie sakyciau "aki reziantys" unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 18 kovo 2011 - 19:44
QUOTE(vilke74 @ 2011 03 18, 20:17)

daug graziu iremintu fotodrobes paveiksluMy Webpage,truputi brangoka,cia gera ideja kai arteja koks gimtadienis,ar kita svente biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bunsha @ 2011 03 18, 20:41)
daug graziu iremintu fotodrobes paveiksluMy Webpage,truputi brangoka,cia gera ideja kai arteja koks gimtadienis,ar kita svente biggrin.gif

ant Mamagabi parodytu tapetu butu grazu My Webpage smile.gif mano akimis
Atsakyti
QUOTE(bunsha @ 2011 03 18, 20:58)
ant Mamagabi parodytu tapetu butu grazu My Webpage smile.gif mano akimis


Sutinku mirksiukas.gif, o jei dar tai butu ne foto ant drobes, o tapytas paveikslas...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 03 18, 20:52)
Sutinku mirksiukas.gif, o jei dar tai butu ne foto ant drobes, o tapytas paveikslas... 
user posted image

mamagabi kaip visada thumbup.gif saunuole thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ziema1 @ 2011 03 18, 23:31)
mamagabi kaip visada  thumbup.gif saunuole thumbup.gif  drinks_cheers.gif

kaip graziai ziurisi tie tapetai,ir nera labai brangus,o derinys tai jetau kaip grazu bigsmile.gif
Atsakyti
Parasykite kas buvote Kauno bazeje antikvariato parodoj. Kas ten gero, ka pirkote. As rytoj eisiu. Gal ruzava banta isisegt g.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pienia @ 2011 03 19, 00:06)
Parasykite kas buvote Kauno bazeje antikvariato parodoj. Kas ten gero, ka pirkote. As rytoj eisiu. Gal ruzava banta isisegt g.gif  wub.gif

cia tikriausiai apie ta turgu My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bunsha: 19 kovo 2011 - 08:18