Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 8 tema

QUOTE(indregu @ 2011 03 18, 11:30)
Oho, nieko sau kiek daug, net nesitiki. Reiks paziuret tada ir man tu cv-trans, idomu kas kiek laiko jie vazineja?

2 kartus per mėnesį važiuoja.
Atsakyti
QUOTE(BevardeX @ 2011 03 18, 11:35)
2 kartus per mėnesį važiuoja.

Jau pasiskambinau ir aš biggrin.gif Na bent jau už kiemo vartelius ir tie ir tie paprašė 30 svarų g.gif Tarkim kėdę parvežti cv-trans sakė 10 svarų, tai tikrai nedaug.

Na reiks pabandyt su jais kada irgi paturėt reikalų 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Svarstykle @ 2011 03 18, 11:33)
Man Ikea lova, kuria Ambre ikele, grazesne (nes grakstesne, lengvesne). Man asmeniskai tie stalciai apacioje nepatinka - jie skirti tik dulkems kaupti ir nieko daugiau. Juk jei nusipirksite grazia lovatiese, vaiko lovos nereiks kasdien kloti (t.y. nuimti patalu)
O apskritai, man metalines vaikiskos loveles pacios graziausios wub.gif  Mano du vaikai miega metalinese ir tikrai jos smagios. Jokio metalo saltumo nesijaucia.


As ziuriu jau pilnaverte lova, todel ir dizainas turi buti ,kad berniukas 8-10metu galetu miegoti ir jam patiktu. TAi mergaitisku lovu net neziuriu. Stalciai gyvenant bute yra labai reikalingi. PAs mane po lova puse gyvenimo padeta. smile.gif
Name sutinku, jie nerekalingi. drinks_cheers.gif
Ehh, na ziuresim ka lenkas atsakys del kainos.
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2011 03 18, 11:40)
Jau pasiskambinau ir aš  biggrin.gif  Na bent jau už kiemo vartelius ir tie ir tie paprašė 30 svarų  g.gif  Tarkim kėdę parvežti cv-trans sakė 10 svarų, tai tikrai nedaug.

Na reiks pabandyt su jais kada irgi paturėt reikalų  4u.gif  drinks_cheers.gif

CV-trans dar ir "didesnėje" UK teritorijoje dirba, irgi pliusas.
O šiaip kiekvienu konkrečiu atveju reiktų turbūt ir vieniems, ir kitiems pasiskambinti ir žiūrėti, kiek už tą patį daiktą paskaičiuos smile.gif
Atsakyti
Off:

Zmones, kam skiriate 2 proc?

Sedziu ir galvoju ar i busima vaiku darzeli avansu pervesti ar spajauti ir padaryti gera ir parvesti www.sos-gyvunai.lt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2011 03 18, 12:15)
Off:

Zmones, kam skiriate 2 proc?

Sedziu ir galvoju ar i busima vaiku darzeli avansu pervesti ar spajauti ir padaryti gera ir parvesti www.sos-gyvunai.lt? g.gif


Ne i tema gal cia mes apie 2proc., bet negaliu susilaikyt - as skirciau (ir visada skiriu) tik nevyriausybinei organizacijai, nes tai suteikia joms sansa isgyventi ir toliau testi veikla smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svarstykle: 18 kovo 2011 - 12:40
Klasikinis interjeras (daug provansisku detaliu) yra sios savaites Zmones zurnale.
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2011 03 18, 12:15)
Off:

Zmones, kam skiriate 2 proc?

Sedziu ir galvoju ar i busima vaiku darzeli avansu pervesti ar spajauti ir padaryti gera ir parvesti www.sos-gyvunai.lt? g.gif

Aš visada skiriu į darželį, o vyro 2 proc į mokyklą. Vis tik patalpas remontuoja, langus keičia iš tų pinigų, tai kol vaikams aktualu tol ir skirsiu smile.gif
O jei vaikas darželio dar nelanko tai gali ir gyvūnam paaukoti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Iriska @ 2011 03 18, 10:10)
Pasiziurejau, kad cv-trans veza ir is Lenkijos....GAlvoju kalbeti su pardaveju is allegro del lovytes. Ziurekite toks grosis 200*90 su viskuom (stalciai, apsauga ir ciuziniu) kainuoja 589zl...~530lt.

user posted image

Uploaded with ImageShack.us

http://img10.allegro...33/1502633348_3

KA manote? g.gif

Man ši lova gražesnė už tą pirmąją ir Ikejinę, tokia rimtesnė, tvirtesnė atrodo smile.gif Jeigu aktualu stalčiai tai gal tokią rinktis būtų geriausia 4u.gif
Tik man įdomu kaip tie stalčiai padėti, įstatyti ar jie kokius bėgelius turi ar per grindis reiktų traukyt kad atidaryt? Jei be bėgelių tada reikia pagalvot ir apie grindų dangą, ar nesugadins jos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristaline: 18 kovo 2011 - 13:59
Niekaip nerandu dryzuotu tapetu balta ir ruzava arba balta ir zalia sad.gif gal kas kaune matet kur nors?
Atsakyti
negaliu nepasidalinti mirksiukas.gif :

Grindiniai apvadai pas lenkus cia

apvadai eksterjerui: cia

Apsisprendem tinkuoti ir deti apvadus, pirmadieni suzinosim tikslias kainas is Lt atstovu. Jei netenkins- kreipsimes i lenkus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2011 03 18, 17:30)
negaliu nepasidalinti mirksiukas.gif :

Grindiniai apvadai pas lenkus cia

apvadai eksterjerui: cia

Apsisprendem tinkuoti ir deti apvadus, pirmadieni suzinosim tikslias kainas is Lt atstovu. Jei netenkins- kreipsimes i lenkus. smile.gif


bigsmile.gif labai lauksiu jusu info. Nes pati zaviuosiu langu apvadais... bigsmile.gif
Atsakyti
Merginos, o gal kuri pasidalintumete geru durininku kontaktais bigsmile.gif Noriu vidiniu graziu baltu masyvo duru, bet uz protu suvokiama kaina biggrin.gif
Atsakyti