Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 8 tema

QUOTE(indregu @ 2011 03 17, 17:21)
Iriska, o kodel e-bayjuj neieskot? As viena uz svara nupirkau, kita uz 5  biggrin.gif  Jos pušinės, vasarą žadu nudažyt baltai ir bus liuks  blush2.gif


Kad ziurejau. MAn patinkancios maziau negu 20svaru nenueina. ir dar gaudyti ,kad butu prie tarpininkes netoli ir sveria medines apie 25kg*8lt. TAi gaunasi daug vargo.
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 03 14, 22:47)
As planuoju, nes turiu numacius konkretu paiesku objekta, bet neklauskit, nes nesakysiu - dar ir jums labai prireiks lotuliukas.gif
Del konkretaus susitikimo - manau bus sunku visoms susiderinti, bet koki nors ryskiai riuzava skiriamaji daikta galima kur nors isisekti, kad atskirtume/zinotume, kad cia kolege "supermamka" lotuliukas.gif Galesim susimirkseti bigsmile.gif 
Sveika 4u.gif

Aš irgi labai noriu, bet viena nevažiuosiu, jei vyrą įkalbinsiu - tada taip ax.gif
Turbūt, kad meetą būtų sunkoka suderinti, nes ir laikas ir dienos gali skirtis...o dėl ružovo akcento susimąsčiau, kad pas mane tikriausiai tokio net nėra visuose namuose, mat ružavos spalvos aš baidausi kažko lotuliukas.gif Nebent kur mugėj susirasčiau rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Didele_meile @ 2011 03 15, 20:58)
Sveikos,
gal galite patarti kokios spalvos daryti plyteliu tarpus? Ten kol kas matosi tamsus plyteliu klijai, tai tie tamsus tarpeliai kazkaip "atmusa" ir galvoju butu geriau negu butu sviesus intarpai  g.gif

Aš daryčiau šviesius (plytelių spalvos), nes virtuvė nėra visai vienspalvė, margumo nuo jos ir prisikaupusių daiktų tikrai užteks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2011 03 17, 18:27)
Kad ziurejau. MAn patinkancios maziau negu 20svaru nenueina. ir dar gaudyti ,kad butu prie tarpininkes netoli ir sveria medines apie 25kg*8lt. TAi gaunasi daug vargo.

Tai nereikia nieko gaudyti, yra vezejai, kurie paima is bet kurios Londone vietos, tiesiog susitari su pardavejais, kad palaikytu daikta, kol jie atvaziuos. Jie netgi ir sumoka grynais, kuriuos tu atiduodi, kai atveza lova. Paprastai isardytos lovos daug vietos neuzima ir uz svori retai kada ima, ziuri kiek turio uzima vane. Labai patogu taip.
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2011 03 17, 15:45)
Uzsiknisau lovos vaikui paieskomis! unsure.gif toks jausmas ,kad i tas lovas visiskai jokio demesio niekas nekreipia...

NA negaliu as tokios pirkti...
user posted image

TAip norisi kazko grazaus. rolleyes.gif

Pas mane tokiose vaikai dabar miega. Kai bute gyvenom patys pasigaminom dviaukštę, o dabar perpjovėm pusiau ir pastatėm, bet vyresnėlis jau nelabai ir telpa, reikia irgi naujų dairytis rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Aga @ 2011 03 16, 19:32)
O čia mano pufo pasikeitimas. Nusipirkau gobeleną, tai išėjo dar dvi pagalvėlės thumbup.gif
Pusseserė pasiuvo, su kolege vakar kojas nušveitėm ir nudažiau. Tik spalva turėjo gautis kaip gobelene tokios spalvos, gavos gerokai šviesesnė kažkodėl, bet nieko, tokia šviesi danga, o ir realiai neatrodo tokia beveik balta kaip fotkėj doh.gif
user posted image

Labai gražiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2011 03 17, 15:45)
bandau vyra ikalbeti sitokiai, bet tik be apdailos ir paciai baltai beicuoti.
user posted image

Uploaded with ImageShack.us

KAzkaip noriu medines, ne is plokstes. IS bedos gal metaline dar ziureciau. g.gif

as tokia maciau pusine balta uz 444 lt akropolyje baldu centre, nueik paziurek, gal patiks ( kai ieini po kaire puse)
Papildyta:
QUOTE(indregu @ 2011 03 17, 18:18)
Tai nereikia nieko gaudyti, yra vezejai, kurie paima is bet kurios Londone vietos, tiesiog susitari su pardavejais, kad palaikytu daikta, kol jie atvaziuos. Jie netgi ir sumoka grynais, kuriuos tu atiduodi, kai atveza lova. Paprastai isardytos lovos daug vietos neuzima ir uz svori retai kada ima, ziuri kiek turio uzima vane. Labai patogu taip.

gal butu galima gauti ju kontaktus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2011 03 17, 17:21)
Iriska, o kodel e-bayjuj neieskot? As viena uz svara nupirkau, kita uz 5  biggrin.gif  Jos pušinės, vasarą žadu nudažyt baltai ir bus liuks  blush2.gif

Gal galit parekomenduoti vezejus?
Atsakyti
QUOTE(superkriauklyte @ 2011 03 17, 23:02)
as tokia maciau pusine balta uz 444 lt akropolyje baldu centre, nueik paziurek, gal patiks ( kai ieini po kaire puse)
Papildyta:

gal butu galima gauti ju kontaktus? smile.gif

Atsakau del kontaktu, jau isprasiau : http://www.ritoma.co.uk/index.html


del lovos, tai jai dabar 25proc nuolaida, jeigu be apdailos -30proc. Tai realiai jos kaina 399lt su grotelem. Tvirta , berniukiska.

Tik galvoju ar verta 90lt moketi uz beica, ar paciai beicuoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2011 03 18, 10:03)
Atsakau del kontaktu, jau isprasiau : http://www.ritoma.co.uk/index.html
del lovos, tai jai dabar 25proc nuolaida, jeigu be apdailos -30proc. Tai realiai jos kaina 399lt su grotelem. Tvirta , berniukiska.

Tik galvoju ar verta 90lt moketi uz beica, ar paciai beicuoti g.gif

Nesenai pirkau lovą (didelę, ne vaikišką) iš UK, ritoma už pargabenimą paprašė 400Lt, CV-Trans 250Lt smile.gif
Tai CV-Trans (jų psl.) ir pargabeno.
Atsakyti
Pasiziurejau, kad cv-trans veza ir is Lenkijos....GAlvoju kalbeti su pardaveju is allegro del lovytes. Ziurekite toks grosis 200*90 su viskuom (stalciai, apsauga ir ciuziniu) kainuoja 589zl...~530lt.

user posted image

Uploaded with ImageShack.us

http://img10.allegro...33/1502633348_3

KA manote? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iriska: 18 kovo 2011 - 10:11
QUOTE(Iriska @ 2011 03 18, 12:10)

KA manote? g.gif



grazi, o balta dar graziau smile.gif

Cia grazi is ikea, tik gaila trumpa lova
Atsakyti
QUOTE(BevardeX @ 2011 03 18, 10:08)
Nesenai pirkau lovą (didelę, ne vaikišką) iš UK, ritoma už pargabenimą paprašė 400Lt, CV-Trans 250Lt smile.gif
Tai CV-Trans (jų psl.) ir pargabeno.

Oho, nieko sau kiek daug, net nesitiki. Reiks paziuret tada ir man tu cv-trans, idomu kas kiek laiko jie vazineja?
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2011 03 18, 10:10)
Pasiziurejau, kad cv-trans veza ir is Lenkijos....GAlvoju kalbeti su pardaveju is allegro del lovytes. Ziurekite toks grosis 200*90 su viskuom (stalciai, apsauga ir ciuziniu) kainuoja 589zl...~530lt.

user posted image

Uploaded with ImageShack.us

http://img10.allegro...33/1502633348_3

KA manote? g.gif


Man Ikea lova, kuria Ambre ikele, grazesne (nes grakstesne, lengvesne). Man asmeniskai tie stalciai apacioje nepatinka - jie skirti tik dulkems kaupti ir nieko daugiau. Juk jei nusipirksite grazia lovatiese, vaiko lovos nereiks kasdien kloti (t.y. nuimti patalu)
O apskritai, man metalines vaikiskos loveles pacios graziausios wub.gif Mano du vaikai miega metalinese ir tikrai jos smagios. Jokio metalo saltumo nesijaucia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svarstykle: 18 kovo 2011 - 10:38