Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 8 tema

Labai gražiai atrodo wub.gif

QUOTE(Aga @ 2011 03 16, 19:32)
O čia mano pufo pasikeitimas. Nusipirkau gobeleną, tai išėjo dar dvi pagalvėlės thumbup.gif
Pusseserė pasiuvo, su kolege vakar kojas nušveitėm ir nudažiau. Tik spalva turėjo gautis kaip gobelene tokios spalvos, gavos gerokai šviesesnė kažkodėl, bet nieko, tokia šviesi danga, o ir realiai neatrodo tokia beveik balta kaip fotkėj doh.gif
user posted image
user posted image

Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2011 03 14, 23:36)

pas mane toks pat 'papuosas' yra smile.gif kaip tau sita ideja?
user posted image
Atsakyti
Man sitas grazu, nelabai ir panasu i radiatorius. tik nezinau ar stilius, spalva jums tinka.
user posted image

tik vel, nereikia taip tiesiogiai ir taikyti sau, tarkime tuos ciuzinukus as nuimciau. vasara visai puikiai cia gali isitaisyti kazkokia gele, padekliukas su zvakem ir pan. galima viena radiatoriaus gala pratesti ir padaryti atviras lentyneles tarkime zurnalams, knygai, tada ir aplamai bus nebepanasu i radiatoriu. Na reikia paziureti kokie baldai namuose ir pagal tai ir paderinti, sukurti dar viena "balda" smile.gif O galima spjauti ir nereaguoti i ta radiatoriu, stovi ir lai sau stovi, reikalingas juk daiktas biggrin.gif

Cia galima daugiau pvz paziureti.
http://www.google.lt...c...272&bih=580
Atsakyti
Smailiukas, labai idomus jūsų variantas, bet jis man tokiam moderniam daugiau stiliui, jei neklystu blush2.gif Esu didelė mylėtoja klasikos, provanso stiliaus ir jaukių namų neįsivaizduoju be kilimų, užuolaidų ir t. t., tad renkantis jūsų įdėtą variantą jau užuolaidos neuždėsi, bus gal per daug visko prie to lango g.gif Nors tikrai tame pavyzdėlyje radiatorius išgražėjęs biggrin.gif
Cobre, dėkoju už pavyzdėlius 4u.gif , neįtikėtina, bet dengiant tokį daigtą galima praktiškai ir komodą susimeistrauti smile.gif Bet kaip ir minėjau, labai noriu užuolaidų, na gal dar kokią romanetę uždėsiu prie jų priderinusi, kad vakarui užsidengti, reikės pamąstyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2011 03 17, 01:39)
Bet kaip ir minėjau, labai noriu užuolaidų, na gal dar kokią romanetę uždėsiu prie jų priderinusi, kad vakarui užsidengti, reikės pamąstyti smile.gif

Bet ar jus dengsite radiatoriu, ar ne, uzuolaida tam nemaisys juk g.gif . bent jau jei ji bus parista ir netraukinejama nakciai.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 03 17, 09:04)
Bet ar jus dengsite radiatoriu, ar ne, uzuolaida tam nemaisys juk  g.gif . bent jau jei ji bus parista ir netraukinejama nakciai.


Man visvien reikia kažkaip uždengti langą nakčiai, tad arba bus romanetė arba plonytės užuolaidėlės kokios smile.gif
Mergaitės, o kur Vilniuje ieškoti provansiškų baldų, gal žinote kokias geras vieteles smile.gif Man reikia komodos į koridorių, talpi kad būtų, bet labai sunku kažką rasti už padorią kainą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(valpurgija @ 2011 03 15, 21:29)
istinkuosim forma ir dazysim baltai kiek supratau is vyro...  g.gif

Aisku.Mes irgi mastom dar.Skaiciuojam klinkerio plyteles vs tinkas. biggrin.gif Lenkijoj parapetu uzmatem, jei tinkuotas fasadas, tai labai pagyvintu.
Atsakyti
Gal ir ne vietoje rašau, bet gal ką domintų provanso stiliaus komodos ir spintelė su praustuvu blush2.gif http://www.supermama...?...05264&st=48
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaubojey: 17 kovo 2011 - 09:51
QUOTE(Didele_meile @ 2011 03 15, 20:58)


user posted image



Prie tokio komplekto sakyčiau įstrižai klijuotos plytelės romantiškiau būtų,kaži ar gerai išsireiškiau biggrin.gif labai mielas virtuviukas.
Atsakyti
Uzsiknisau lovos vaikui paieskomis! unsure.gif toks jausmas ,kad i tas lovas visiskai jokio demesio niekas nekreipia...

NA negaliu as tokios pirkti...
user posted image

TAip norisi kazko grazaus. rolleyes.gif

Aptikome siandien akcija sitai:

user posted image
nu bet jinai nekokia...tokias paprasta... verysad.gif


bandau vyra ikalbeti sitokiai, bet tik be apdailos ir paciai baltai beicuoti.
user posted image

Uploaded with ImageShack.us

KAzkaip noriu medines, ne is plokstes. IS bedos gal metaline dar ziureciau. g.gif


Atsakyti
Iriska, o kodel e-bayjuj neieskot? As viena uz svara nupirkau, kita uz 5 biggrin.gif Jos pušinės, vasarą žadu nudažyt baltai ir bus liuks blush2.gif
Atsakyti
Aš tai mąstau pirkti tą ikejine metaline baltą, bet ji kažkur dingusi iš pardavimo, man ji visai nieko ax.gif Tik vyras burba, kad metalas jam per šaltas, medis mieliau smile.gif
O šiaip tai man tos baltos amerikoniškos patinka, kurių pas mus nerasi:oh
Atsakyti