Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 8 tema

DĖKOJU, mergytės 4u.gif
Tikrai daug idėjų pasisėmiau dėl to lango aprengimo, reikės susidėlioti ko noriu tiksliai ir užsiimti tuo reikalu smile.gif
Didele meile, labai miela virtuvytė, rūpi kas gamino blush2.gif Ydomu kiek tokia maždaug atsieitų wub.gif
Mes kai kūrėmės bute prieš ketverius metus pagailėjome virtuvei pinigų ir lenkišką paprastą pasistatėme, nepamenu kiek tiksliai mokėjome, bet nedaug- tai nieko gero apie ją pasakyti ir negaliu doh.gif Norėčiau keisti, bet svajoju apie namuką kokį tai nesinori didelių pinigų dėtį į butą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2011 03 16, 09:15)
DĖKOJU, mergytės 4u.gif
Tikrai daug idėjų pasisėmiau dėl to lango aprengimo, reikės susidėlioti ko noriu tiksliai ir užsiimti tuo reikalu smile.gif

O jus ta radiatoriu integruokite i kambari ir visai nedenkite, kitaip bus banalu ir paprasta ir, kazin ar labai jau grazu. As daryciau sonuose ilgas dekoratyvias uzuolaidas, ant lango pagal poreiki kazka persvieciamo trumpesnio ar nuleidziamo, jei reikia vakare uzsidengti, arba visai nieko. Bent jau dabar susidaro ispudis, kad sviesos kambaryje ne perdaugiausia.
Ant radiatoriaus virsaus deciau (su paaukstinimu, kad visai neuzdengtu silumos) placia lenta, kuri atstotu palange/staleli. Radiatoriaus kojas galima taip pat dailiai "apauti".
Tas radiatorius, zinoma, yra keistas sprendimas, bet visi keisti dalykai interjerui priduoda idomumo ir originalumo.
Atsakyti
QUOTE(astoosab @ 2011 03 16, 09:08)
Pas mane taip buvo - kol glaistas nebuvo į tarpus ''įglaistuotas'', tarpeliai atrodė labai maži,kai užglaiste labai padidėjo,nes plyteliu visos briaunos buvo tokios suapvalintos,ne aštrių kampų,man atrodo čia panašios kaip mano,neįžiūriu gerai smile.gif Todėl tarpeliai gavosi didesni nei norėjau,gerai,kad dariau tokios pat spalvos kaip plytelės,tai neišryškėjo..Taigi jei norit plyteles išryškinti,tada tamsinkit,o jei norit kad plyteles susilietų su sienom,darykit tarpelius plytelių spalvos mirksiukas.gif

Taupumo sumetimais galetume naudoti sviesiai pilka glaista, kurio liko po vonios plyteliu klijavimo, nes vonioje panasaus atspalvio plyteles tai pilka geriausiai tiko ir labai gerai atrodo (bandeme intarpu spalva parduotuveje). Galvoju tumet paryskintu, bet per daug nekristu i akis.
Del sviesaus glaisto, tai kai dar nebuvo isklijuota buvau sudejusi plyteles viena prie kitos, tai labai blankus vaizdas buvo, kazi ar nebus taip pat jei bus sviesus glaistas? g.gif

Virtuve gamino www.genmak.lt Kiek ji realiai kainuotu nezinau, nes mums nuolaida padare blush2.gif Bet kokybe esu labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Zinokit, Vida, kad LT vos ne visuose naujuose butuose, kur langai iki zemes, yra sita originali "detale". biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Didele_meile @ 2011 03 16, 09:50)
Taupumo sumetimais galetume naudoti sviesiai pilka glaista, kurio liko po vonios plyteliu klijavimo, nes vonioje panasaus atspalvio plyteles tai pilka geriausiai tiko ir labai gerai atrodo (bandeme intarpu spalva parduotuveje). Galvoju tumet paryskintu, bet per daug nekristu i akis.
Del sviesaus glaisto, tai kai dar nebuvo isklijuota buvau sudejusi plyteles viena prie kitos, tai labai blankus vaizdas buvo, kazi ar nebus taip pat jei bus sviesus glaistas? g.gif

ne tik taupumo, bet ir grozio sumetimais galite sviesiai pilka naudoti. Atrodys neutraliai, bus nezymus kontrastas, o ypac, pilka (cemento) spalva yra labai praktiska nesvarumams (jei uztikstu riebalai, kava, raudonas vynas).
Sviesus glaistas truputi taip pat isryskes, nes jusu plyteles yra blizgios, o tarpai bus matiniai. Be to, juk nuolat ant stalvirsio kazkas stovi padeta (nebutinai puodai, gali buti ir vaza), tai to ryskumo kaip ir uztenka, nebent jau labai margumynai patinka.
Bet kaip sakiau, praktiskiau butu pilkas glaistas.

Elektros rozetes turbut bus plyteliu spalvos?

QUOTE(aistukas @ 2011 03 16, 09:55)
Zinokit, Vida, kad LT vos ne visuose naujuose butuose, kur langai iki zemes, yra sita originali "detale".  biggrin.gif

zinau gerai kaip tai atrodo - ir is vidaus, ir is isores. Jei tas radiatorius is kambario puses ir pakavojams uzuolaidomis, tada is isores vistiek ne ka geriau atrodo - ar is gatves, ar is balkono ziuretum.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 16 kovo 2011 - 10:26
QUOTE(vida777 @ 2011 03 16, 11:19)
ne tik taupumo, bet ir grozio sumetimais galite sviesiai pilka naudoti. Atrodys neutraliai, bus nezymus kontrastas, o ypac, pilka (cemento) spalva yra labai praktiska nesvarumams (jei uztikstu riebalai, kava, raudonas vynas).
Sviesus glaistas truputi taip pat isryskes, nes jusu plyteles yra blizgios, o tarpai bus matiniai. Be to, juk nuolat ant stalvirsio kazkas stovi padeta (nebutinai puodai, gali buti ir vaza), tai to ryskumo kaip ir uztenka, nebent jau labai margumynai patinka.
Bet kaip sakiau, praktiskiau butu pilkas glaistas.

Dekui vida, matyt tokio padrasinimo ir reikejo blush2.gif
Atsakyti
Tas tai jau taip, jei is kambario kazkiek prisidengi nuo jo, tai is lauko ar bunant balkone vis viena ta "puosmena" styro. Bet as kazkaip jau su tuo susitaikiau, kaip su neisvengiamu, bet butinu blogiu ir tarsi jo "nebematau".
Atsakyti
Man tai tas radiatorius labai trukdo, nu ne vietoje jis doh.gif
Mintis iš jo pasidaryti palangę buvo ir man kilusi, bet paskui pagalvojau, kad šilumą galiu uždengti, na ir tuomet palangė styros ne vietoje-palangė šalia lango biggrin.gif Nors gal ir būtų gražu g.gif , kažkaip neturiu vaizduotės visai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kvietkas @ 2011 03 15, 22:13)
kokios pas jus plyteles? ax.gif  pas mane labai panasios bus

beje, idomu kodel gartrauki daret ne vienoj linijoj su spintelem? zinau, kad kai dujine kaitlente, turi but minimalus atstumas iki spinteles..mes tai visas spinteles ir gartrauki darom vienodam auksty, gartraukis toks pats..


Tai kad visi taip daro del paogumo kad galvos nereiktu i gartrauki trankyt, o spintelese esancius daiktus lengviau pasiekti butu smile.gif user posted image ir stalvirsis cia skirtingu auksciu mazai virtuvytei visai grazus isplanavimas smile.gif
Atsakyti
O čia mano pufo pasikeitimas. Nusipirkau gobeleną, tai išėjo dar dvi pagalvėlės thumbup.gif
Pusseserė pasiuvo, su kolege vakar kojas nušveitėm ir nudažiau. Tik spalva turėjo gautis kaip gobelene tokios spalvos, gavos gerokai šviesesnė kažkodėl, bet nieko, tokia šviesi danga, o ir realiai neatrodo tokia beveik balta kaip fotkėj doh.gif
user posted image


user posted image
Atsakyti
Labai graziai atrodo thumbup.gif saunuoles, tik jei jis stoves prie to veidrodzio tai man remas veidrodzio spalviskai nelabai tinka ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo michele: 16 kovo 2011 - 20:00
Kolkas stovės miegamajam, ten spalva tiks, o veidrodis laukia savo eilės, reiks irgi naujint, nes iš arčiau baisus jis...
Atsakyti