Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 8 tema

QUOTE(ambre @ 2011 03 15, 19:26)
o kaip (is ko) baltus apvadus isivaizduojat?


istinkuosim forma ir dazysim baltai kiek supratau is vyro... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 03 15, 13:49)
Cia atrinkau is to puslapiuko:
1) Spalvu derinimas
user posted image

man aktualus tokie alyviniu spalvu deriniai, pas man tapetas toks miegamajam, tai foto kaip tik i tema bigsmile.gif
beje, ir plyteliu vonioj yra slyvos spalvos, tai apie uzuolaidas reiks pagalvot vonioj, kokios tiktu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvietkas: 15 kovo 2011 - 20:15
Sveikos,
gal galite patarti kokios spalvos daryti plyteliu tarpus? Ten kol kas matosi tamsus plyteliu klijai, tai tie tamsus tarpeliai kazkaip "atmusa" ir galvoju butu geriau negu butu sviesus intarpai g.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Didele_meile: 15 kovo 2011 - 20:59

Didele_meile, man su tamsiais tarpais daug graziau, su svesiais susilietu viskas.
imetu labai gera programele, gal kam pravers http://olioboard.com mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Didele_meile @ 2011 03 15, 20:58)
Sveikos,
gal galite patarti kokios spalvos daryti plyteliu tarpus? Ten kol kas matosi tamsus plyteliu klijai, tai tie tamsus tarpeliai kazkaip "atmusa" ir galvoju butu geriau negu butu sviesus intarpai  g.gif

kokios pas jus plyteles? ax.gif pas mane labai panasios bus

beje, idomu kodel gartrauki daret ne vienoj linijoj su spintelem? zinau, kad kai dujine kaitlente, turi but minimalus atstumas iki spinteles..mes tai visas spinteles ir gartrauki darom vienodam auksty, gartraukis toks pats..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvietkas: 15 kovo 2011 - 21:16
QUOTE(Didele_meile @ 2011 03 15, 22:58)

Man kaip truksta "karunos" ant spinteliu virsaus, tarsi nepabaigta butu. Gal dar neuzdeta?
Atsakyti
QUOTE(kvietkas @ 2011 03 15, 22:13)
kokios pas jus plyteles? ax.gif  pas mane labai panasios bus

beje, idomu kodel gartrauki daret ne vienoj linijoj su spintelem? zinau, kad kai dujine kaitlente, turi but minimalus atstumas iki spinteles..mes tai visas spinteles ir gartrauki darom vienodam auksty, gartraukis toks pats..

Musu paprastos plyteles, tiko spalva ir kaina tai ir emem sitas. O del gartraukio tai baldininkas taip padare, tai net nesusimasciau. Kol kas lyg ir gerai g.gif
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2011 03 15, 22:29)
Man kaip truksta "karunos" ant spinteliu virsaus, tarsi nepabaigta butu. Gal dar neuzdeta?

Taip, karuna dar neuzdeta. Dar daug kas musu virtuvej neuzbaigta, dabar tik ipusejom. Dabar liko pasibaigti plyteles.
Papildyta:
QUOTE(Kisinka @ 2011 03 15, 22:08)
Didele_meile, man su tamsiais tarpais daug graziau, su svesiais susilietu viskas.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Didele_meile @ 2011 03 15, 22:41)
Musu paprastos plyteles, tiko spalva ir kaina tai ir emem sitas.

tai ir musu paprastos..neradau daugiau per visa vilniu sviesiu, kokiu norejau..tiksliau vienas radau, po 400 uz kvadrata bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kvietkas @ 2011 03 15, 23:50)
tai ir musu paprastos..neradau daugiau per visa vilniu sviesiu, kokiu norejau..tiksliau vienas radau, po 400 uz kvadrata bigsmile.gif

Jooo, 400 daugoka, nors nedaug ju reikia, bet vistiek doh.gif Mes tai mokejom 19.99 uz kv tai is viso juokas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Didele_meile @ 2011 03 15, 20:58)
Sveikos,
gal galite patarti kokios spalvos daryti plyteliu tarpus? Ten kol kas matosi tamsus plyteliu klijai, tai tie tamsus tarpeliai kazkaip "atmusa" ir galvoju butu geriau negu butu sviesus intarpai  g.gif

jei darysite tamsius tarpus (panasius kaip dabar), tai zinokite, kad juos uzpildzius, jie taps didesni ir ryskesni. Bus daug margiau nei dabar atrodo. Jei nenorite didelio margumyno (tada plyteles labiau kris i akis, nei spinteliu dureles), labai tamsios spalvos geriau nesirinkti.

Grazi virtuve, kas gamino?
Atsakyti
Pas mane taip buvo - kol glaistas nebuvo į tarpus ''įglaistuotas'', tarpeliai atrodė labai maži,kai užglaiste labai padidėjo,nes plyteliu visos briaunos buvo tokios suapvalintos,ne aštrių kampų,man atrodo čia panašios kaip mano,neįžiūriu gerai smile.gif Todėl tarpeliai gavosi didesni nei norėjau,gerai,kad dariau tokios pat spalvos kaip plytelės,tai neišryškėjo..Taigi jei norit plyteles išryškinti,tada tamsinkit,o jei norit kad plyteles susilietų su sienom,darykit tarpelius plytelių spalvos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astoosab @ 2011 03 16, 10:08)
Pas mane taip buvo - kol glaistas nebuvo į tarpus ''įglaistuotas'', tarpeliai atrodė labai maži,kai užglaiste labai padidėjo,nes plyteliu visos briaunos buvo tokios suapvalintos,ne aštrių kampų,man atrodo čia panašios kaip mano,neįžiūriu gerai smile.gif Todėl tarpeliai gavosi didesni nei norėjau,gerai,kad dariau tokios pat spalvos kaip plytelės,tai neišryškėjo..Taigi jei norit plyteles išryškinti,tada tamsinkit,o jei norit kad plyteles susilietų su sienom,darykit tarpelius plytelių spalvos mirksiukas.gif

tai, kad jie vistiek matosi tie tarpeliai, niekur nuo ju nedingsi. as daryciau plyteliu spalvos, man kazkaip tvarkingiau atrodo.
Atsakyti