Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 8 tema

QUOTE(gėlužė @ 2011 03 15, 10:49)
tik nelabai supratau kur ir koia bėgelio šone dedasi plastikinė juosta ir kaip ten priklijuojama ta lipūškė, klijais, na turbūt visai kvaila pasirodžiau, na bet nelabai įkertu wub.gif

ir as nesupratau, kokia plastikine juosta is begelio sono g.gif o lipucke tai tokia, kaip ir romanetes tvirtina..paprasta lipucke, naudojama rubuose, batu uzsegimuose, na kur 2 lapukai viens prie kito prilimpa
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2011 03 15, 12:49)
Gražu, bet čia gal reikia auštesnių lubų, patalpa mūsų nėra didelė kaip bute tai galvoju gali ją labai užgošti toks variantas g.gif
Papildyta:
Labai domina šis variantas, tik nelabai supratau kur ir koia bėgelio šone dedasi plastikinė juosta ir kaip ten priklijuojama ta lipūškė, klijais, na turbūt visai kvaila pasirodžiau, na bet nelabai įkertu wub.gif
Jei nepaslaptis kur Vilniuje randate gerų siuvėjų, gal galite parekomenduoti wub.gif

Nebutina tu aukstesniu lubu. na tiesiog reikia truputi fantazijos, juk nuotrauka tik kaip pvz, o ta juosta virsuje nebutina tokia placia daryti, o ir dar romanetes ten plius toje nuotraukoje. Tikiuosi Zaneta imes savo uzuolaidas, ji teisi, pas ja tikrai taip padaryta, ta prasme tas plastikinis begelis pasleptas. nebent jis jums netrukdo, tada aisku, kam ji slepti. Man tai plastikas labai jau nepatinka, ir taip musu namuose ko gero nori, nenori, bet nemazai jo yra, vien plastikiniai langai mane varo i nevilti, pavydziu tiems, kas gali sau medinius leisti susistatyti wub.gif
Tiesa, jei rinksites sviesu audini uzuolaidoms, tai ta juostele tikrai nieko neuzgos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 15 kovo 2011 - 11:16
QUOTE(Cobre @ 2011 03 15, 11:14)
ta prasme tas plastikinis begelis pasleptas. nebent jis jums netrukdo, tada aisku, kam ji slepti.

vien plastikiniai langai mane varo i nevilti, pavydziu tiems, kas gali sau medinius leisti susistatyti wub.gif

pas mane dabar tas siauras 1 cm plastikinis begelis, jau rasiau..nu netrukdo jis man, beveik nesimato jo schmoll.gif na kai naktines uzuolaidos i sonus sutrauktos, gali pastebet balta linija, bet kai naktines uztrauki vakare, tai praktiskai nesimato begelio per tuos suraukimus naktines uzuolaidos..

mes susistatem medinius naujam bute rolleyes.gif nenorejom plastikiniu ne uz ka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kvietkas @ 2011 03 15, 13:21)
pas mane dabar tas siauras 1 cm plastikinis begelis, jau rasiau..nu netrukdo jis man, beveik nesimato jo schmoll.gif na kai naktines uzuolaidos i sonus sutrauktos, gali pastebet balta linija, bet kai naktines uztrauki vakare, tai praktiskai nesimato begelio per tuos suraukimus naktines uzuolaidos..

mes susistatem medinius naujam bute rolleyes.gif  nenorejom plastikiniu ne uz ka schmoll.gif

tai vat kam jis nekliudo, tai ir nereikia kreipti demesio, del saves juk darai mirksiukas.gif . Man tai jis neestetiskai atrodo ir as dengciau.
Jei butu butas, tai dar galetumem sau leisti, bet dabar tiek langu, tai mums jau ir plastikiniai gerai kainavo, o uz medinius pakloti desimtimis tukstanciu per statybu buma niekaip sau nebutumem galeje leisti verysad.gif
Atsakyti
Taip saulute pasviete mano rozyna, kad prisiminiau praeitos vasaros ziedus Anglisku roziu wub.gif nerealios!!!
Prasom, pasidziaukit smile.gif
user posted image
user posted image

o stai cia uzuolaida mano miegamo (atsiprasau uz kokybe, bet fotikas numiro o telefonas gali tik tiek...)
user posted image
juosta kai priklijuota
user posted image
taip pritvirtinta: prie plastikines juostos klijuojama 'lipucke', prie uzuolaidos prisiuvama
user posted image

As siuvejos negaliu parekomenduot, nes viska siuvuosi pati ax.gif

Neatlaikiau perfotografavau viena nuotrauka is knygos - man cia uzuolaida, staliukas su staltiese, rozes... Mhmmm pasaka wub.gif
user posted image
Atsakyti
DĖKOJU, mergaitės 4u.gif
Zaneta, labai gražu pas jus 4u.gif Tik apšvieskite kokį ten plasmasiuką kur statote, ar jų būna prie bėgelio, ar kaip ten blush2.gif
Cobre, aš taip pat labai nemėgstu plastiko, todėl tų bėgelių ir nenorėjau, bet jei paslėpti, kad visai visai nesimatytų na tai jau šis tas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2011 03 14, 23:59)
Mamagabi, jeigu skaitai rusiskai, tau bus idomi tema. Seima nusipirko sena 19a nama ir restauruoja ji. Daug klasikos, tekstiles : http://forum.ivd.ru/...showtopic=67815


Aisku skaitau, aciu 4u.gif
Kai kas nors labai domina, tai ir angliskai, ir lenkiskai, ir vokiskai pradedu skaityti. Tik prancuziskai dar betruksta iki pilnos laimes lotuliukas.gif
Tokiuose bloguose/temose man labiausiai patinka kurybinis procesas: spalvu paletes pasirinkimas, jos derinimas, igyvendinimas renkantis konkrecius gaminius, savarankiskas baldu ir kitu interjero elementu prikelimas antram gyvenimui ir t.t., ir is viso to galima pasimokyti smile.gif

Cia atrinkau is to puslapiuko:
1) Spalvu derinimas
user posted image

2) Baldiniu kniedziu pakalimas
user posted image


Man asmeniskai labai grazi gelsvos- melsvos "duck egg blue" (ang. anties kiausinio luksto melsva) palete wub.gif
user posted image

QUOTE(Zaneta75 @ 2011 03 15, 14:02)
Taip saulute pasviete mano rozyna, kad prisiminiau praeitos vasaros ziedus Anglisku roziu  wub.gif nerealios!!!
Prasom, pasidziaukit smile.gif
user posted image


Tikrai grazuoles!
Su pavasariu visas!
user posted image

Geluze - del uzuolaidu siuvejos, tai mergaites gerai atsiliepia apie siuvejele Teo (berods Teodora vardu smile.gif, o ja surasi "langu rubu" temoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 15 kovo 2011 - 14:10
QUOTE(gėlužė @ 2011 03 15, 14:16)
Zaneta, apšvieskite kokį ten plasmasiuką kur statote, ar jų būna prie bėgelio, ar kaip ten blush2.gif


As pirkau beginius plastmasinius lenkiskus karnizus i lubas, atskirai buna pirkti matuojama plastmasine juosta, kuri isistato i karnizo grioveli.
Atsakyti
del to mano eksterjero, tai pati renku dar foto...nelabai randu akmens apdailos...lietuvoj Burbiskio dvaras panasiai yra... g.gif
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2011 03 14, 20:03)
Mes miegamajame žadame dėti veidrodžius, na kažkaip galvoju viskas bus gerai.   rolleyes.gif


Pas mus bute musu miegamajame per visa siena,yra veidrodis na ir pragyvenom 6 metai kol kas nieko blogo ir neigemo nepastebejome 4u.gif


p.s. kazka buvo prasia uzuolaidu kabinimo budu tai idesiu nuoroda as susikrovus pati visokiu kabinimo budu
4u.gif
uzuolaidos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziviliuke96: 15 kovo 2011 - 18:28
Maza virtuve, bet visai graziai isplanuota tik kriaukle kazkur kitur galetu but, o ne vidury stalo smile.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(valpurgija @ 2011 03 15, 19:34)
del to mano eksterjero, tai pati renku dar foto...nelabai randu akmens apdailos...lietuvoj Burbiskio dvaras panasiai yra...  g.gif

o kaip (is ko) baltus apvadus isivaizduojat?
Atsakyti