Įkraunama...
Įkraunama...

✿ Gyvenančios Derby (UK) ir aplink ✿

QUOTE(INFINITI @ 2011 05 18, 18:50)
o kas cia per baby show? gal man butu idomu smile.gif

na ten viskas leliukams,parodos,pardavimas ir tt.gali paziureti www.babyshow.com
Atsakyti
smile.gif+2011 05 18, 23:36-->
QUOTE(storulka smile.gif @ 2011 05 18, 23:36)
na ten viskas leliukams,parodos,pardavimas ir tt.gali paziureti www.babyshow.com

nepyk, jei sulkaidinau, bet negalesiu.. mano vyras jau suplanavo uz mus savaitgali smile.gif
kokie planai kitu merginu? kaip sekasi?
Atsakyti
QUOTE(INFINITI @ 2011 05 20, 07:46)
nepyk, jei sulkaidinau, bet negalesiu.. mano vyras jau suplanavo uz mus savaitgali smile.gif
kokie planai kitu merginu? kaip sekasi?

nera ko pykti 4u.gif
ka gero veiksite ?
man dar savaite padirbti ir atostogos 2 savaites bus thumbup.gif pabimbinesiu biggrin.gif
mano maze tokia pikta irzli jau kelinta diena,galvoju gal dantys kokie dar dygsta g.gif nes kumsti susikisus i burna vaiksto....bet ar dar dygsta tokio amziaus vaikams unsure.gif net nezinau blush2.gif
ai gi dar pamirsau pasigirti kad pilvelyje Berniukas gyvena pas mane nestuke.gif smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo storulka :): 20 gegužės 2011 - 22:55
smile.gif+2011 05 20, 23:54-->
QUOTE(storulka smile.gif @ 2011 05 20, 23:54)
nera ko pykti 4u.gif
ka gero veiksite ?
man dar savaite padirbti ir atostogos 2 savaites bus thumbup.gif pabimbinesiu biggrin.gif
mano maze tokia pikta irzli jau kelinta diena,galvoju gal dantys kokie dar dygsta g.gif nes kumsti susikisus i burna vaiksto....bet ar dar dygsta tokio amziaus vaikams unsure.gif net nezinau blush2.gif
ai gi dar pamirsau pasigirti kad pilvelyje Berniukas gyvena pas mane nestuke.gif  smile.gif  thumbup.gif

Sveikinimai didziausi smile.gif

o del dantu, tai mano Guodai dygsta irgi, gale, antri kruminiai.
Atsakyti
smile.gif+2011 05 20, 22:54-->
QUOTE(storulka smile.gif @ 2011 05 20, 22:54)
ai gi dar pamirsau pasigirti kad pilvelyje Berniukas gyvena pas mane nestuke.gif  smile.gif  thumbup.gif


biggrin.gif labukas
Sveikinimai didziausi 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2011 05 20, 21:54-->
QUOTE(storulka smile.gif @ 2011 05 20, 21:54)
nera ko pykti 4u.gif
ka gero veiksite ?
man dar savaite padirbti ir atostogos 2 savaites bus thumbup.gif pabimbinesiu biggrin.gif
mano maze tokia pikta irzli jau kelinta diena,galvoju gal dantys kokie dar dygsta g.gif nes kumsti susikisus i burna vaiksto....bet ar dar dygsta tokio amziaus vaikams unsure.gif net nezinau blush2.gif
ai gi dar pamirsau pasigirti kad pilvelyje Berniukas gyvena pas mane nestuke.gif  smile.gif  thumbup.gif




Dideliausi sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamos,kur visos prapuole? blink.gif
As vis dar atostogauju tai galvoju gal susitikima koki suorganizuoti jei atsiras norinciuju wink.gif
Atsakyti
smile.gif+2011 06 06, 20:41-->
QUOTE(storulka smile.gif @ 2011 06 06, 20:41)
Sveikos mamos,kur visos prapuole? blink.gif
As vis dar atostogauju tai galvoju gal susitikima koki suorganizuoti jei atsiras norinciuju  wink.gif

atostogauja visos irgi biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif+2011 06 06, 22:41-->
QUOTE(storulka smile.gif @ 2011 06 06, 22:41)
Sveikos mamos,kur visos prapuole? blink.gif
As vis dar atostogauju tai galvoju gal susitikima koki suorganizuoti jei atsiras norinciuju  wink.gif

sveikutes, niekur, bent jau as neprapuoliau ir visai nieko pries buc susitikti smile.gif
galim ir pas mane keliom val, bet tik is ryto please. Siulykit diena, as beveik visada namie smile.gif
Atsakyti
QUOTE(INFINITI @ 2011 06 07, 10:53)
sveikutes, niekur, bent jau as neprapuoliau ir visai nieko pries buc susitikti smile.gif
galim ir pas mane keliom val, bet tik is ryto please. Siulykit diena, as beveik visada namie smile.gif

na ziuriu norinciu natsiranda unsure.gif visos uzsieme...
Infiniti tai gal rytoj kavutes pageriam ryte???
jei tau tinka tai parasyk man savo adresiuka i mobilu 07825431718
o jei negali-tai nieko tokio wink.gif kita kart susibegsime
Atsakyti
storulka jei nori galim sian parke susitikti 4u.gif sian as laisva nuo 11 4u.gif numeri mano zinai gali brukstelt nes nelabai prisesiu prie kompo veliau
Atsakyti
user posted image
smile.gif+2011 05 20, 22:54-->
QUOTE(storulka smile.gif @ 2011 05 20, 22:54)

ai gi dar pamirsau pasigirti kad pilvelyje Berniukas gyvena pas mane nestuke.gif  smile.gif  thumbup.gif

Vau kai faina blush2.gif thumbup.gif
Bet atostogauji labai anksti tu? ne? gal reik pavaduoti tave atostogu metu , uzkoverinti maternity leave g.gif

Kas dar nugi nieko , pabuvom markizienes didzkio gimtadienyje, pasirelaksinom, ir dabar prie TV. Pavalgem ''Domino'' picu, na bent man jos kol kas skaniausios is ragautu UK user posted image

Nusipirkau siandien Vichy kazkoki ale krema su tonu, nzn ale stebuklingas ziuresim, uzsitepiau tai ciki man jis patiko smile.gif O jei ne dar viena kosmetikos priemone i kolekcija.

Namie gyvatynas, rubu ner kur dziauti vyras erzina siandiena norec i liuli uzvest, kodel nzn........... doh.gif lotuliukas.gif doh.gif gal kad pasake jog po 6 nevalgo g.gif blush2.gif
Atsakyti