Įkraunama...
Įkraunama...

✿ Gyvenančios Derby (UK) ir aplink ✿

QUOTE(INFINITI @ 2011 05 11, 03:59)
Nu ir kur visos prapuolusios? Kas ka veikiat? Gal meetuka padarom kur?

o tu ne lietuvoje dar? g.gif
Atsakyti
QUOTE(niamniuska @ 2011 05 11, 19:24)
o tu ne lietuvoje dar? g.gif

cry.gif tai va, kad apsizioplinau ir gavau isleisti vyra viena, o pati sedziu su vaikais namie ir nezinau nei ka gun_bandana.gif , hihihi.gif pati apsizioplinau, ne ta gim liudijima legalizavau ir nebegavom laiku eliones dokumento. fool.gif ju sistema su tais gim liudijimais (cia kaltu ieskau, kai pati kalta smile.gif


na o del meeto, tai gal pas mane tada, bet is ryto man geriau, apie kokia 10. tai gal koki penktd. sakykit kas uz smile.gif
Atsakyti
QUOTE(INFINITI @ 2011 05 11, 21:18)
cry.gif tai va, kad apsizioplinau ir gavau isleisti vyra viena, o pati sedziu su vaikais namie ir nezinau nei ka  gun_bandana.gif ,    hihihi.gif  pati apsizioplinau, ne ta gim liudijima legalizavau ir nebegavom laiku eliones dokumento. fool.gif ju sistema su tais gim liudijimais (cia kaltu ieskau, kai pati kalta smile.gif
na o del meeto, tai gal pas mane tada, bet is ryto man geriau, apie kokia 10.  tai gal koki penktd. sakykit kas uz smile.gif



As uz mirksiukas.gif
Atsakyti
as dirbu...... ;(
Atsakyti
Paranormali, tai jau dabar dienines dirbi?


o kur Storulka kazin dingo? Screda ka veikia?


nu matyt per trumpas laiko tarpas ispejimui buvo duotas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(INFINITI @ 2011 05 12, 19:17)
Paranormali, tai jau dabar dienines dirbi?
o kur Storulka kazin dingo? Screda ka veikia?
nu matyt per trumpas laiko tarpas ispejimui buvo duotas smile.gif

sveikos,nedingus....siaip irgi ilendu paziuriu kad tylu ir pabegu tongue.gif
man neiseis irgi rytoj prisijungti,dirbu verysad.gif
kaip Infiniti sekasi,kaip mazoji ar gera?
mano zombiuke tai kazkokia pasiutus ir oziuota pasidarius...kai pagalvoju kaip reikes su dviem susitvarkyti doh.gif
Niamniuska vis dar LT turbut?
rytoj po darbo varau i kirpykla normantone grazintis tongue.gif
Atsakyti
smile.gif+2011 05 12, 22:54-->
QUOTE(storulka smile.gif @ 2011 05 12, 22:54)
sveikos,nedingus....siaip irgi ilendu paziuriu kad tylu ir pabegu tongue.gif
man neiseis irgi rytoj prisijungti,dirbu verysad.gif
kaip Infiniti sekasi,kaip mazoji ar gera?
mano zombiuke tai kazkokia pasiutus ir oziuota pasidarius...kai pagalvoju kaip reikes su dviem susitvarkyti doh.gif
Niamniuska vis dar LT turbut?
rytoj po darbo varau i kirpykla normantone grazintis tongue.gif

nu va kaip gaila, kad negali... mazoji normaliai, o didzioji ir pasiutusi smile.gif sunku pradzioj su dviem, o paskui pripranti smile.gif

i kokia cia kirpykla varysi, gausi pasirodti kai pagrazins tave! nes as planavau LT susitvarkyti plaukus, bet likau ant ledo cia, tai jau nzn ka bedaryti su savo plaukais smile.gif
Atsakyti
sveikos mamkos,
gal kas rytoj kavutes norit susitikti pagerti???man off,tik 2 val scanui varau i ligonine biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif+2011 05 17, 13:09-->
QUOTE(storulka smile.gif @ 2011 05 17, 13:09)
sveikos mamkos,
gal kas rytoj kavutes norit susitikti pagerti???man off,tik 2 val scanui varau i ligonine  biggrin.gif

sveikos, nu as rytoj pass...
Storulka, kaip pasigrazinai?
Atsakyti
QUOTE(INFINITI @ 2011 05 17, 14:12)
sveikos, nu as rytoj pass...
Storulka, kaip pasigrazinai?

gerai pasigrazinau smile.gif blondine vel,nes pries tai buvau nusitamsinusi plaukus ir neprilipo man rolleyes.gif antakius irgi susitvarkiau nes jau buvo beformiai ir bespalviai.
Atsakyti
gal yra norinciu vaziuoti i Baby Show Birmingham si sestadieni arba sekmadieni?laimejau 2 bilietus ir neturiu su kuo vaziuoti rolleyes.gif
Atsakyti
smile.gif+2011 05 18, 15:17-->
QUOTE(storulka smile.gif @ 2011 05 18, 15:17)
gal yra norinciu vaziuoti i Baby Show Birmingham si sestadieni arba sekmadieni?laimejau 2 bilietus ir neturiu su kuo vaziuoti rolleyes.gif

o kas cia per baby show? gal man butu idomu smile.gif
Atsakyti