Įkraunama...
Įkraunama...

✿ Gyvenančios Derby (UK) ir aplink ✿

QUOTE(Ievitaaaa @ 2011 04 14, 21:29)
Labas mamytes smile.gif kaip jūs čia visos gražiai susibendravusios. Aš vasarai irgi norėčiau atvykti čia į Derby pas vyra. Bet mano vyras dar čia neseniai yra tai nežino kaip ar moterims čia lengva susirasti darbeli, o ir pažystamų nėra? gal jūs galėtumte man suteikti daugiau informacijos apie darbą? kur galėčiau ieškoti? beje mano anglų žinios nėra geros tai norėčiau ne parduotuvėse darbo smile.gif ar neverta net važiuoti? smile.gif ačiū.. smile.gif

O as ir pritariu visoms. Cia jau laimes reikalas smile.gif Vieni po kelis darbus dirba kitom ssssssss. O ar vaziuot ar ne ,m juk pas vyra vaziuoji blush2.gif wub.gif As vaziuociau biggrin.gif

QUOTE(Markiziene @ 2011 04 15, 10:44)
Sveika prisijungusi 4u.gif, del darbu tai kaip pasiseks, g.gif  kai atvaziuosi ir pamatysi, teisingai niamniuska sako laimes dalykas, vieni greitai susiranda kiti ilgai iesko, o ar vaziuoti ar ne cia tavo apsisprendimas, bet nepabandziusi nesuzinosi mirksiukas.gif o jai busi Derby prasom prisijungti 4u.gif prie musu meetuku.

Nu mamulkos kaip sekasi, ax.gif  gal kita savaitike susimatom? Vaikams atostogos ax.gif tik as nuo kito ketvirtadienio negalesiu, nes uosviai atvyksta Velyku svesti blink.gif

Ve, nu ziurek kiausiu daug pridazyk smile.gif Galim jei nedirbsiu, pimplainius nuvezt kur. Kazin ar guliveris jau atsidare, man rods kad jo. Gal kas jungtusi dienai, ten vaikam yra ka veikti, ir bilietas 8£ suaugusiam vaikui 6 £ Bet ten jau dienai visai butu pramoga. smile.gif

Niu ka minu lyst i uniforma, ir i darba......... unsure.gif
Atsakyti
hi.gif
kabo neviena apacioj ale rasanciu ner smile.gif Oras pasaka , pasakiau darban neisiu, minsiu i dusa, ir vaziuoti mesos kokios nupoirkti saslam:)
Echhhhh faina kai oras toks net gyventi geriau! smile.gif
kaimynai mano rimtai is proto isvarys per kelis namus , atsikrauste juockiai, visa nakti toks tusas buvo!!!!!!!!! Dar sykis mentai bus iskviesti ale tie ju balsai ir ju klykimas su afrikietiska muzika is proto veda! Lazinuosi sianakt tas pats bus, Jamaikos juoduliai! Nenustebciau kad ir zole ten jie ruko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Paranormali @ 2011 04 17, 10:57)
hi.gif
kabo neviena apacioj ale rasanciu ner smile.gif Oras pasaka , pasakiau darban neisiu, minsiu i dusa, ir vaziuoti mesos kokios nupoirkti saslam:)
Echhhhh faina kai oras toks net gyventi geriau! smile.gif
kaimynai mano rimtai is proto isvarys per kelis namus , atsikrauste juockiai, visa nakti toks tusas buvo!!!!!!!!! Dar sykis mentai bus iskviesti ale tie ju balsai ir ju klykimas su afrikietiska muzika is proto veda! Lazinuosi sianakt tas pats bus, Jamaikos juoduliai! Nenustebciau kad ir zole ten jie ruko smile.gif


Nu nepavydziu as tau blink.gif tai aisku kad ruko mirksiukas.gif Kviesk geriau mentus tai nors nusiramins, aisku jai daznai baliavoja, jai viena kita savaitgali tai juk ir patys subaliavojat drinks_cheers.gif
Nu kas rytoj jungiasi prie manes varyti i parka ax.gif kokia 11 val.(aisku jai grazus oras)
Atsakyti

Nu kas rytoj jungiasi prie manes varyti i parka ax.gif kokia 11 val.(aisku jai grazus oras)
[/quote]

user posted image O tai i kuri planuoji varyt? user posted image Jei kur netoli ir mes prisijungtume, ir vaikai pazais ir mes papliurpsim user posted image
Atsakyti
labas 4u.gif

buvom mes tam gulivers land,tai suaugusiam bilietas 13.95 o vaikui 12.95 4u.gif kai perki internetu kazkiek maziau ax.gif siaip vaikam ispudziu nemazai,bes jei vaikas mazesnis nei 90cm(ir net jei lygiai 90cm) daug kur atkrenta nes ugi pamatuoja ir vsio,mano vaikas ejo ant visu karuseliu kaip didelis tik praleidom paskutinta nes pati bijojau blush2.gif o siaip smagiai praleista diena vaikams,o teveliams tik varginantis dalykas biggrin.gif

sian vel grazus oras thumbup.gif del parko tai i kuri jungiates?gal ir mes prilektume ax.gif gal i alvastono? biggrin.gif
Atsakyti
Elvaston casttle country park??? :)Borrowash Road
Elvaston, Derby DE72 3EP


http://www.elvastoncastle.org.uk/

Bet bilietai kai subrange gulivery! Siaubas.........I kuria tu ten nejai kad ten viosos vaikiskos?
Atsakyti
QUOTE(Paranormali @ 2011 04 18, 10:00)
Elvaston casttle  country park???  :)Borrowash Road
Elvaston, Derby DE72 3EP


http://www.elvastoncastle.org.uk/

Bet bilietai kai subrange gulivery! Siaubas.........I kuria tu ten nejai kad ten viosos vaikiskos?

i vienus kalnelius pacioj apacioj,nelabai jie vaikiski nes vaikai nuo 1.10 tik gali 4u.gif

tai i kuri nutaret?teoriskai tas elvaston tai nera ka veikti vaikams tai as pasuoju ,mes dar nezinau bet jauciu arba i osmaston arba i alvaston vaziuosim 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niamniuska: 18 balandžio 2011 - 11:08
supratau renkames i osmaston parka. smile.gif nuo 11 iki 13val.
Atsakyti
QUOTE(Paranormali @ 2011 04 18, 11:06)
supratau renkames i osmaston parka. smile.gif nuo 11 iki 13val.

Nu bet ir susalau smile.gif Parlekiau namo kai nzn kas....... brrr. Toks vejas kai pakilo vaje vaje.....

Reik eiti rubus surinkt, o tingiu smile.gif

Tiesa atveze ta mano kilima.........blondines smegenys, koks mazas, ale kokybe pasakiska......... smile.gif pasiliksiu, pritaikysiu kur nors smile.gif
O i saliona ieskosime kito smile.gif doh.gif
Atsakyti
na ka veikiat? tai ar vaziuojam ketvirtadieni i Elvaston pasisedet?
smile.gif mes leksim i parka tuoj ryt turiu eiti i darba pasiimti ID ir uniforma ir pachalinsim smile.gif
Atsakyti
labas mes sian i Alvaston parka 4u.gif kas jungiasi ? bigsmile.gif
Atsakyti
smile.gif Kur visos?
Atsakyti