Įkraunama...
Įkraunama...

✿ Gyvenančios Derby (UK) ir aplink ✿

labas,mes jungtumemes i meeta penktadieni nes as dirbu tik iki pietu thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Paranormali @ 2011 04 05, 21:43)
hi.gif

tai jei geras oras i parka smile.gif ka smile.gif ??? Mes torta atsinestume..... smile.gif

Nu jo tyla gera byla kai zmones sako... Bet kai taip tylu ne kas sad.gif
Pas mus nieko naujo.......... viespatie kada bardakas mano baigsis atsikvepsiu ?
Tiesa markiziene as cancelinau sunu draudima, vejas...... nieko pizukai nedengia nzn....
Ku dar susiradau baldus zoo interior, nzn verta juos pirkti ne bijau kad nebutu sunkus...
Milijonas mano auga.... jau pupsiui mano tuoj 7.... o rods lyg vakar gimdziau, ir kas sake kad gimdymo kancios pasimirsta. ?


Jai grazus oras galim ir i parka drinks_cheers.gif tik i kuri?
Atsakyti
QUOTE(Markiziene @ 2011 04 06, 15:32)
Jai grazus oras galim ir i parka drinks_cheers.gif tik i kuri?

allenton,alvaston smagus parkai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Markiziene @ 2011 04 06, 16:32)
Jai grazus oras galim ir i parka drinks_cheers.gif tik i kuri?



QUOTE(niamniuska @ 2011 04 06, 17:28)
allenton,alvaston smagus parkai  4u.gif

Osmaston park? osmaston park road DE24 8BH smile.gif 4PM til 7PM wink.gif Penktadieni smile.gif
Mes tikrai busim smile.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paranormali: 06 balandžio 2011 - 23:52
Tai kas ryt renkasi? mes busim vietoj apie 4 smile.gif gal net anksciau po mokyklos persirengism ir ATEISIM smile.gif
Atsakyti
sveikos<ms vakar negalejom prisijungti nes as dirbau.
siandien lekiam i elvaston parka,dar nebuvom tai reik paziureti kas ten gero rolleyes.gif
gal kas nori jungtis????
Atsakyti
O mes gerai pasedjom, kas vaikus gaude, kas ilsejosi..... smile.gif
Atsakyti
Labas mamytes smile.gif kaip jūs čia visos gražiai susibendravusios. Aš vasarai irgi norėčiau atvykti čia į Derby pas vyra. Bet mano vyras dar čia neseniai yra tai nežino kaip ar moterims čia lengva susirasti darbeli, o ir pažystamų nėra? gal jūs galėtumte man suteikti daugiau informacijos apie darbą? kur galėčiau ieškoti? beje mano anglų žinios nėra geros tai norėčiau ne parduotuvėse darbo smile.gif ar neverta net važiuoti? smile.gif ačiū.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievitaaaa @ 2011 04 14, 20:29)
Labas mamytes smile.gif kaip jūs čia visos gražiai susibendravusios. Aš vasarai irgi norėčiau atvykti čia į Derby pas vyra. Bet mano vyras dar čia neseniai yra tai nežino kaip ar moterims čia lengva susirasti darbeli, o ir pažystamų nėra? gal jūs galėtumte man suteikti daugiau informacijos apie darbą? kur galėčiau ieškoti? beje mano anglų žinios nėra geros tai norėčiau ne parduotuvėse darbo smile.gif ar neverta net važiuoti? smile.gif ačiū.. smile.gif

sekmes reikalas del darbu,buna pasiseka susirasti ir be kalbos darbo,buna kad tenka ieskoti ilgai,mano drauge su gera anglu kalba ieskojosi puse metu...buna atsiranda fabrikuose vietos ,bet dazniausiai i tas vietas sulenda pazystamu pazystami kurie ten dirba 4u.gif sunku su darbais 4u.gif
o ar verta vaziuoti ar ne tai cia jau tavo pasiirnkimas 4u.gif niekas negali pasakyti jog va atvaziuok nes verta arba ne nevaziuok neverta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievitaaaa @ 2011 04 14, 20:29)
Labas mamytes smile.gif kaip jūs čia visos gražiai susibendravusios. Aš vasarai irgi norėčiau atvykti čia į Derby pas vyra. Bet mano vyras dar čia neseniai yra tai nežino kaip ar moterims čia lengva susirasti darbeli, o ir pažystamų nėra? gal jūs galėtumte man suteikti daugiau informacijos apie darbą? kur galėčiau ieškoti? beje mano anglų žinios nėra geros tai norėčiau ne parduotuvėse darbo smile.gif ar neverta net važiuoti? smile.gif ačiū.. smile.gif



Sveika prisijungusi 4u.gif, del darbu tai kaip pasiseks, g.gif kai atvaziuosi ir pamatysi, teisingai niamniuska sako laimes dalykas, vieni greitai susiranda kiti ilgai iesko, o ar vaziuoti ar ne cia tavo apsisprendimas, bet nepabandziusi nesuzinosi mirksiukas.gif o jai busi Derby prasom prisijungti 4u.gif prie musu meetuku.

Nu mamulkos kaip sekasi, ax.gif gal kita savaitike susimatom? Vaikams atostogos ax.gif tik as nuo kito ketvirtadienio negalesiu, nes uosviai atvyksta Velyku svesti blink.gif
Atsakyti
aišku... smile.gif o gal galetumete pasakyti kokių ten yra fabriku pavadinimu, kur daugiau laime nusisypso? smile.gif tai jei atvyksiu ir as noreciau prisijungti prie jūsų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievitaaaa @ 2011 04 15, 14:13)
aišku... smile.gif o gal galetumete pasakyti kokių ten yra fabriku pavadinimu, kur daugiau laime nusisypso? smile.gif tai jei atvyksiu ir as noreciau prisijungti prie jūsų smile.gif

Sveika, nemanau, kad tau reikalingi tie fabriku pavadinimai, siuo atveju svarbiau agenturu pavadinimai, adresai, nes tik per jas pateksi i fabrika (zinioma, gal yra kokiu isimciu, as pati dar cia neilgai, gal klystu). Kas iesko, tas randa smile.gif
Atsakyti