Įkraunama...
Įkraunama...

✿ Gyvenančios Derby (UK) ir aplink ✿

QUOTE(niamniuska @ 2011 03 27, 13:25)

thumbup.gif superine tacka wink.gif

nu jo, savaitgalis ale ir ne savaitgali cia tylu wink.gif
Atsakyti
Nu super masinyte, Niamniuska, ale kur vaikuti sodinsi? Ar cia kai i trasa leksi? Smagu, kai tokie grazus orai su tokia masinike. O savo senike jau pardavei?
Atsakyti
QUOTE(INFINITI @ 2011 03 28, 12:55)
Nu super masinyte, Niamniuska, ale kur vaikuti sodinsi? Ar cia kai i trasa leksi? Smagu, kai tokie grazus orai su tokia masinike. O savo senike jau pardavei?

vaikutis gale sedi kai seima vaziuojam,ir prieky kai su manim tik smile.gif vietos keturiems uztenka ten pilnai mirksiukas.gif neparduodu senikes gaila cool.gif
Atsakyti
nu kas sian jungiasi su mumis i parka?
Atsakyti
tyla ramybe cia pas jus...

mes sian i soft play ta kur jjb yra vaziuosim po pietu,kas norit prasom jungtis 4u.gif
Atsakyti
kaip cia tylu........ g.gif kur visos dingo? dar juk ne vasara blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Aha, tikrai cia tyluma. Kaip merginos gyvenat? kas naujo? Gal pas mane rytoj kas noretu is ryto kavutes pagurksnoti? is ryto turiu omeny apie 10 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(INFINITI @ 2011 04 04, 13:01)
Sveikutes,
Aha, tikrai cia tyluma. Kaip merginos gyvenat? kas naujo? Gal pas mane rytoj kas noretu is ryto kavutes pagurksnoti? is ryto turiu omeny apie 10 smile.gif



As atvarysiu 4u.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
labas,mes vakar zoologijos sode buvom,tai vaikui kaip patiko,o mes tik nuo koju nusivarem... doh.gif poto kavinukej papietavom taip atsventem mamos diena biggrin.gif

nu gal ir mes jungtumemes kavutei ax.gif
Atsakyti
Tai dvi viesnios jau yra, kas dar? Kur prapuolet merginutes?
Atsakyti
Sveikutes mamkos 4u.gif , kad nutilom tai nutilom g.gif net "marazmu" niekas neraso g.gif . Aciu Infiniti uz kavute 4u.gif smagiai parytmeciavom bigsmile.gif. Kur kitos mamulkos g.gif seniai bebuvom susimaciusios, gal vel kokiam soft play susibegam? Kaip jums si penktadieni? Vel kokia 4val. ir svetimu vaiku nebus daug ir pasisnekuciuotumem gathering.gif galvoju kad tam paciam prie stadiono Derbio g.gif Kas jungiasi?
Atsakyti
hi.gif

tai jei geras oras i parka smile.gif ka smile.gif ??? Mes torta atsinestume..... smile.gif

Nu jo tyla gera byla kai zmones sako... Bet kai taip tylu ne kas sad.gif
Pas mus nieko naujo.......... viespatie kada bardakas mano baigsis atsikvepsiu ?
Tiesa markiziene as cancelinau sunu draudima, vejas...... nieko pizukai nedengia nzn....
Ku dar susiradau baldus zoo interior, nzn verta juos pirkti ne bijau kad nebutu sunkus...
Milijonas mano auga.... jau pupsiui mano tuoj 7.... o rods lyg vakar gimdziau, ir kas sake kad gimdymo kancios pasimirsta. ?
Atsakyti