Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas(šeštoji tema)

QUOTE(kaleda @ 2011 03 10, 22:47)
Va dėl to aš tos temos nebeskaitau, nes man taip liūdna pasidaro, aš pradedu abejoti ar ateis kada tie laikai apie kuriuos ką tik papasakojo Dangė.


Aš prieš savo vestuves ten nueidavau, bet visose temose nepritapau lotuliukas.gif nes mūsuose požiūris ne tik į puokštę bet į visas vestuves dar šimto metų senumo...tie batai, nagai, šukuosenos.... (mane su nerta suknele, oranžinias akcentais ir paklanutėmis buvo įkėlę į temą, kur dedamos neskoningos nuotakos bigsmile.gif ).
Ir puokščių temoje eilė metų tie patys klausimai, tiesiog atsibodo patarinėti ar rinktis rausvas smulkias rožytes su baltomis frezijomis ar baltas rožytes su frezijomis biggrin.gif
Pikta aš šiuo klausimu biggrin.gif arba tos kur "su fantazija" nori tulpių rugpjūtį ir ne bet kokių, o pvz violetinių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 03 11, 15:55)
Aš prieš savo vestuves ten nueidavau, bet visose temose nepritapau  lotuliukas.gif 


Aš dažnai Supermamoj taip jaučiuosi...nepritampanti, čia daug "protingų" ir "viską išmanančių" - kad jei paprieštarausi, kažką kitaip išmąstysi... gali "sudirbti" iki žemių... Čia tolerancijos ir pakantumo, pagarbos kito nuomonei trūkumas (kalbu apskritai, ne apie šią - o kitas temas)...

Atsakyti
QUOTE(Jurgita Decor @ 2011 03 11, 15:04)
Čia tolerancijos ir pakantumo, pagarbos kito nuomonei trūkumas (kalbu apskritai, ne apie šią - o kitas temas)...


Kai ir visur kitur. To pirmiausia ir linkiu išmokt mums, lietuvaičiams, šiandieninės šventės proga.
Dange, manęs nestebina tavo darbas ir pomėgis, mano istorija ir šiek tiek panaši, ir šiek tiek kitokia: jaunystės planai buvo susiję su menais, bet tai liko pomėgiu, o išsilavinimas ir darbas - finansų srityje.
Forget, prajuokinai su neskoninga nuotaka lotuliukas.gif
Boruzzze, ačiū už sveikinimus.
Aš manau, kad reikėtų "užraukt" visokius kursus, mokyklas, kurios ruošia "atseit floristus", kurie klaidina ir ten panorusius mokytis, ir, paskui, vartotojus. Tačiau suprantu, kad taip nebus. Beje, man atrodo, kad ir kitose šalyse tai nėra gerai apmokamas darbas, tačiau,net ir netolimam užsieny gėlės įvairiu pavidalu yra kiekvienos šeimos kasdienybės dalis, todėl gėlių parduotuvėlės(salonai) turi daugiau šansų išsilaikyti.
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2011 03 11, 16:41)

Aš manau, kad reikėtų "užraukt" visokius kursus, mokyklas, kurios ruošia "atseit floristus", kurie klaidina ir ten panorusius mokytis, ir, paskui,  vartotojus. Tačiau suprantu, kad taip nebus. Beje, man atrodo, kad ir kitose šalyse tai nėra gerai apmokamas darbas, tačiau,net ir netolimam užsieny gėlės įvairiu pavidalu yra kiekvienos šeimos kasdienybės dalis, todėl gėlių parduotuvėlės(salonai) turi daugiau šansų išsilaikyti.


Labai pritariu, nes jau pasakojau apie įspūdžius po savo kursų unsure.gif galvojau ot kai pasireikšiu tai pasireikšiu, vis gi esu meno žmogu sir šiaip ir pagal popieriuką, o ten bigsmile.gif vieno žiedo dekoras t.y. pasenęs gvazdikas apdedamas gipsofilija ir plaušu bigsmile.gif

Dėl suknelės, tai skaudu buvo savotiškai, įtikti visiems ir nenorėčiau, bet patyčų tai nesitikėjau schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos, vis paskiatinėju Jūsų temą, labai gražūs visų darbai thumbup.gif norėčiau ir aš vieną pasirodyt ax.gif
user posted image
Atsakyti
Skoningai ir tvarkingai atliktas darbas, man patiko smile.gif
Atsakyti
Gaga,žadėjau įkelti nuotraukų pvz.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo berta75: 14 kovo 2011 - 10:11

Sveikos pavasariniuose namuciuose thumbup.gif thumbup.gif
Grazu ir kvepia pavasariu thumbup.gif


QUOTE(Jurgita Decor @ 2011 03 11, 16:04)
Aš dažnai Supermamoj taip jaučiuosi...nepritampanti, čia daug "protingų" ir "viską išmanančių" - kad  jei paprieštarausi, kažką kitaip išmąstysi... gali "sudirbti" iki žemių... Čia tolerancijos ir pakantumo, pagarbos kito nuomonei trūkumas (kalbu apskritai, ne apie šią - o kitas temas)...


Kas tiesa ,tai tiesa . drinks_cheers.gif Nes issakyti savo nuomone ,kaip kuriose temose tai tiesiog baisu doh.gif Dingsta noras uzsukti i supermamas.

Eglentina labai grazus medelis thumbup.gif

berta75 Tu man pasakyk, kokia ten zaluma prie tu eustomu puoksteliu???? g.gif
Atsakyti
Jei ne į šią temutę parašiau iškart atsiprašau. Bet kaip suprantu čia florisčių temutė. Todėl norėjau paklausti apie gyvų gėlių raides, ar yra dariusių tokias raides, ar jos išlaikytų nenuvytusios visą dieną? Norėčiau konsultacijos šiuo klausimu, nes esu tik mylinti ir besigrožinti gėlėmis, o jų pateikimo subtilybių neišmanau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 03 11, 16:54)
Dėl suknelės, tai skaudu buvo savotiškai, įtikti visiems ir nenorėčiau, bet patyčų tai nesitikėjau  schmoll.gif

Be žodžių doh.gif suknelė tavo buvo labai graži,jei nebūčiau tokia stora ir jeigu kas imtų mane į žmonas blush2.gif tai rinkčiaus tik nertą suknelę wub.gif
QUOTE(Eglentina @ 2011 03 13, 14:07)
Sveikos, vis paskiatinėju Jūsų temą, labai gražūs visų darbai thumbup.gif  norėčiau ir aš vieną pasirodyt  ax.gif


Gražus darbelis mirksiukas.gif

QUOTE(rimuze @ 2011 03 15, 09:31)
berta75 Tu man pasakyk, kokia ten zaluma prie tu eustomu puoksteliu???? g.gif

kažkaip niekad nesusimąstydavau blush2.gif manau,kad šilokas ,kai dar žalias būna,bet nesu įsitikinusi blush2.gif

QUOTE(jurakvepuok @ 2011 03 17, 15:34)
Jei ne į šią temutę parašiau iškart atsiprašau. Bet kaip suprantu čia florisčių temutė. Todėl norėjau paklausti apie gyvų gėlių raides, ar yra dariusių tokias raides, ar jos išlaikytų nenuvytusios visą dieną? Norėčiau konsultacijos šiuo klausimu, nes esu tik mylinti ir besigrožinti gėlėmis, o jų pateikimo subtilybių neišmanau  rolleyes.gif

Yra dariusių mirksiukas.gif
Išsilaiko žymiai ilgiau,nei visą dieną mirksiukas.gif
Nori pati daryti?
Atsakyti

Yra dariusių mirksiukas.gif
Išsilaiko žymiai ilgiau,nei visą dieną mirksiukas.gif
Nori pati daryti?
[/quote]


Oi ne, šį džiaugsmą palikčiau išmanančiom, floristikoj trūksta man gabumų mirksiukas.gif lotuliukas.gif kaip suprantu jūs esate dariusi, gal galit plačiau papasakoti apie šį grožį, ar iš įvairiausių gėlyčių galima raides daryti, ar tik iš tam tikrų? kokiu principu jos daromos? ar jos sunkios (čia dėl pakabinimo ant sienos)?žinoma ir kaina rūpi mirksiukas.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(berta75 @ 2011 03 14, 10:02)

Gražu, bet vis tik tas priekines statyčiau kitur, kad altoriaus su jo užrašais neužstotų. Grožis grožiu, bet ir tai kas yra bažnyčioje turi savo prasmę ir mano matymu tai reikėtu palikti matomoje vietoje. "IHS" yra prasminga krikščioniška monograma, ne atsitiktinai ji ten padaryta ir keistai žiūrisi kai ji užstota. Tokiu atveju arba puokšteles mažesnes daryčiau arba tokios kokios yra komponuočiau kažkaip iš šonų, nes vis tik ne gėlės, o altorius (t.y. būtent tas stalas) yra bažnyčios centras. O toje konkrečioje vietoje man jos per aukštos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dagilis: 19 kovo 2011 - 10:40