Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus VIII tema

O kaip jus kabinat vazonus-lovius? I balkono lauko puse ar i balkono vidaus puse? Kaip maziau lietus geles "ismusa" ? Ar lietaus atveju jokio skirtumo i kuria balkono puse (laukine ar vidine) "ziures" vazonas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zimzu @ 2011 03 18, 00:08)
O kaip jus kabinat vazonus-lovius? I balkono lauko puse ar i balkono vidaus puse? Kaip maziau lietus geles "ismusa" ? Ar lietaus atveju jokio skirtumo i kuria balkono puse (laukine ar vidine) "ziures" vazonas?  g.gif

Aš kabinu į balkono lauko pusę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zimzu @ 2011 03 17, 22:08)
O kaip jus kabinat vazonus-lovius? I balkono lauko puse ar i balkono vidaus puse? Kaip maziau lietus geles "ismusa" ? Ar lietaus atveju jokio skirtumo i kuria balkono puse (laukine ar vidine) "ziures" vazonas?  g.gif

į balkono pusę. todėl kad rizikuojate užmušti ką nors kabindama į lauko pusę.
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 03 18, 00:16)
į balkono pusę. todėl kad rizikuojate užmušti ką nors kabindama į lauko pusę.

Aš gyvenu name, ir po balkonu niekas nevaikšto biggrin.gif

Balkonas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jediara: 17 kovo 2011 - 22:31
QUOTE(jediara @ 2011 03 17, 23:29)

peržiūrėjau visą galeriją. čia viskas vienam kieme? blink.gif super thumbup.gif o jau tulpių ir lelijų kolekcijos wub.gif ir dar kardelių surinkta nemažai wub.gif begalė visokio grožio. baltas pavydas, kai turi tik balkona doh.gif
Atsakyti
Įsivaizduoju, Jediara, jums iš savų namų niekur išvažiuot nesinori, tokia gėlių karalystė, kad ach, baltai užpavydėjau wub.gif

o aš suku galvą, suku, suku ir niekaip...Balkonas irgi saulės vasarą kepinamas pirmoje dienos pusėje..Bet būna žiauriai karšta, net iki 40 C.
Augindavau lauko pusėj loveliuose pelargonijas, šiemet reikės darytis rimtesnes apsaugas, nes pernai taip ir buvo, kad loveliai nulakstė žemyn..bet nežinau, šiemet norisi ko kito...Kitokių gėlių gal...bet niekaip nesugalvoju ko...ypatingą drėgmę ir drėgną orą mėgstančios gėlės man netinka.. bakopos išgyveno iki birželio vidurio, panašiai tiek temptų ir patunijos, ir lobelijos, ir tos tunbergijos..
Plius man ir išvažiuot kur toliau vasaromis norisi...

Galvoju gal irgi šiemet tokį kuklesnį variantą rinktis, kaip dideliuose sendintuose vazonuose levandas sodint, kuklesniuose skardiniuose vazonėliuose kokius šabo gvazdikus gal..na toks pajūrio balkono vaizdelis būtų..nes ir balkono baldai būtų kaldinto metalo...kokios dar gėlės tiktų g.gif

Žodžiu, traukia ant permainų, bet jei nieko nesugalvosiu, matyt auginsiu kokias mėlynas ar geltonas pelergonijas - bent su spalvom pažaisiu.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos 4u.gif Norisi max, o laiko min doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Violeta* @ 2011 03 18, 10:36)
Į
Augindavau lauko pusėj loveliuose pelargonijas, šiemet reikės darytis rimtesnes apsaugas, nes pernai taip ir buvo, kad loveliai nulakstė žemyn..bet nežinau, šiemet norisi ko kito...Kitokių gėlių gal...bet niekaip nesugalvoju ko...ypatingą drėgmę ir drėgną orą mėgstančios gėlės man netinka.. bakopos išgyveno iki birželio vidurio, panašiai tiek temptų ir patunijos, ir lobelijos, ir tos tunbergijos..
Plius man ir išvažiuot kur toliau vasaromis norisi...


Kodėl šiemet nenorite pelargonijų, juk taip gražiai žydėjo wub.gif Dėl lovelių nulakstymo, tai pati žinote, iš pavydo bet kokias gėles sunaikins verysad.gif Kiek žinau, tai juk pelargonijos yra vienos atspariausių gėlių sausrai rolleyes.gif
Atsakyti
jediara, kaip nuostabu likau sužavėta tavo augalais wub.gif (einu dar kartą pažiūrėti)
Atsakyti
klausimas: turiu trąšų tokių "kambarinėms gėlėms", kur parašyta, kad tinka ir balkoninėms.
Suminis azotas: 4,3; Fosforo pent. 3,7; Kalio o. 7,9.
Ar tinka su tokiu palaistyt pelargonijų daigelius, kad greičiau paaugtų lapija?
ar pirkt naujų trąšų? g.gif
ar šios trąšos bus tinkamos laistyt vėliau, kai žydės? g.gif
Atsakyti
as lovelius kabinu i lauko puse, nes kitaip perteklinis vanduo teketu man i balkona blink.gif o ir siaip man grazu kad is lauko matosi zydintis balonas, geles svyra i lauko puse...
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2011 03 18, 08:36)
Įsivaizduoju, Jediara, jums iš savų namų niekur išvažiuot nesinori, tokia gėlių karalystė, kad ach, baltai užpavydėjau  wub.gif




Aha, jei as tureciau nama, tai jauciu irgi visur butu neisbrendami gelynai.. wub.gif Namie sitaip apsikrauti gelem neiseina, vyras jau taip burba, kad per mano kvietkus praejimo tuoj nebebus.. hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 03 18, 11:09)
jediara, kaip nuostabu likau sužavėta tavo augalais wub.gif (einu dar kartą pažiūrėti)

Ačiū 4u.gif Jūs taip pat gausybę gėlių auginate mirksiukas.gif
Atsakyti