Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus VIII tema

QUOTE(anikita @ 2011 03 17, 17:40)

o kandys nemegsta levandu? ax.gif

Sakoma, kad nemėgsta ax.gif
Atsakyti
Sveikos!

pasidalinkit, kokių augaliukų miksai viename vazone jums labiausiai pasiteisino/nepasiteisino? Ačiū
Atsakyti
Ar darote drenažą loviuose? Jei nėra skylių lovyje, tai jis padėtų vandeniui nesusikaupti?
Atsakyti
drenaza dabar visad darau is keramzito ax.gif nors ir skyles yra, bet is patirties pasimokiau, kad drenazas nepamaiso. o tos skyles jei be jokio drenazo, tai uzsikemsa zemem ir buna snipstas doh.gif

o jei nera skyliu, tai niekas nepades - skyles reikia padaryti. kitaip nelabai isivaizduoju kas gali augti, nebet po stogu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margareta: 17 kovo 2011 - 16:24
QUOTE(anikita @ 2011 03 17, 13:26)
sumaniau puosti balkonus terasas ir ttt, bet biski persistengiau blush2.gif  sudygo gaila buvo mesti blush2.gif  todel jei kas nores gali isigyti nebrangiai, o kartu pasirodau savao darza ax.gif


Papildyta:
man taip pat surfinijos ir petunijos pabodo tai kad sejau tai uzsejau blush2.gif  labai dziaugiuosi zioveiniais, auga thumbup.gif  tikiuosi bus tokie kaip nuotraukose, gazanijomis, jas auginu pirma karta thumbup.gif
beje ir surfinijas kelias isigijau seniuose.. vis per durna galva nuskabius..gailejau ismest..susmeigiau..susisaknijo visos doh.gif zodziu gobsumas blush2.gif  lotuliukas.gif

labai grazhu bus kai suzydes smile.gif
kokiam mieste, priglauschiau viena kita gelyte wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo X-iuke: 17 kovo 2011 - 17:12
QUOTE(Margareta @ 2011 03 17, 16:22)
drenaza dabar visad darau is keramzito  ax.gif nors ir skyles yra, bet is patirties pasimokiau, kad drenazas nepamaiso. o tos skyles jei be jokio drenazo, tai uzsikemsa zemem ir buna snipstas  doh.gif

o jei nera skyliu, tai niekas nepades -  skyles reikia padaryti. kitaip nelabai isivaizduoju kas gali augti, nebet po stogu  g.gif


Niu augo pas mane balkone begonijos be skylių praeitais metais ir gražios buvo blush2.gif
Atsakyti
vilnius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 03 17, 17:34)

mes kaune sad.gif gaila...
Atsakyti
Saulytė kyla vis aukščiau ir daigeliai auga vis greičiau, ką reikės daryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lavrynka @ 2011 03 17, 17:33)
Niu augo pas mane balkone begonijos be skylių praeitais metais ir gražios buvo  blush2.gif


o kai lietus neskesta? g.gif pas mane skendo ne tas zodis, kai buvo be drenazo ir skyles uzsikimstavo zememis, atsimenu vargadavau po kiekvieno lietaus, su visokiais pricindalais krapstybavau tas skyles, kad nubegtu vanduo, nes budavo baseinas doh.gif pasimokiau... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 03 17, 19:38)
Saulytė kyla vis aukščiau ir daigeliai auga vis greičiau, ką reikės daryti  g.gif

laukti žiedų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2011 03 17, 19:41)
o kai lietus neskesta?  g.gif pas mane skendo ne tas zodis, kai buvo be drenazo ir skyles uzsikimstavo zememis, atsimenu vargadavau po kiekvieno lietaus, su visokiais pricindalais krapstybavau tas skyles, kad nubegtu vanduo, nes budavo baseinas  doh.gif pasimokiau... ax.gif


Nea jie kabėjo namų pusei ne lauko balkone virš turėklų tai iš abiejų pusių gražiai buvo tik kartą buvo per liūtį užtvindė tai griebiau vandenį nuo viršaus , o jei lauke kabėtų tai jo manau reik būtinai skylių
Atsakyti