Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus VIII tema

QUOTE(Partizanė @ 2011 03 16, 21:13)
sodinti galima šachmatais. svyrančios labiau prieky, žemaūgės - gale. Gaudvilė va pamokino, kad patogu išsikirpt 9 cm apskritimus ir dėlioti lovelyje, kiek jų ten telpa. šachmatinių išdėstymu daugiausia telpa.
kokias nori komponuoti?

aš tai noriu tagetes su pelargonijom. kadangi vienos vienmetės o kitos daugiametės, tai nežinau, ar gerai susodint į vieną bendrą žemę?  g.gif

tagetėms, pelargonijoms atstumai tik tokie, preliminarūs - petunijos žymiai plačiau išsikeroja, joms didesnius apskritimus reiktų pasidėliot wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 03 16, 21:13)
sodinti galima šachmatais. svyrančios labiau prieky, žemaūgės - gale. Gaudvilė va pamokino, kad patogu išsikirpt 9 cm apskritimus ir dėlioti lovelyje, kiek jų ten telpa. šachmatinių išdėstymu daugiausia telpa.
kokias nori komponuoti?

aš tai noriu tagetes su pelargonijom. kadangi vienos vienmetės o kitos daugiametės, tai nežinau, ar gerai susodint į vieną bendrą žemę?  g.gif


o labai aciu uz patarima smile.gif pernai turejau dvirage leukonija, man taip patinka jos svaigus kvapas vakarais wub.gif bet ji viena tai atrode nykokai...galvoju gal paderinti didziaziede portulaka (nes balkonas pietinis, ir saule kepina, zeme isdziusta, o ji gali pakesti sausra g.gif ) ir dar man labai grazu lobelija, siemet pirkau baltu lobeliju seklu....dar pirkau nolanos seklu raso tuetu buti 15-20cm g.gif tai va ir galvojau kaip cia sukomponuoti ka doh.gif tai va... biggrin.gif
Atsakyti
ant kepinamos saulės lobelijos pavirs šienu, na, bet ką... aš irgi ant kepinamos saulės, bet jų vistiek prisisėjau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas, žolininkės smile.gif

prisijungsiu ir aš.
Turim ilgą balkoną, kuriuo praėjusią šiltą vasarą nesinaudojom, nes jis buvo baisiai nykus. Šiais metais noriu, kad ten būtų smagu. Taigi... Pirmą kartą gyvenime sėju gėles, labai įdomu, ar nors vieną pavyks užauginti.
Ir noriu jūsų nuomonės paklausti dėl gėlių komponavimo. Dauguma, kiek mačiau iš nuotraukų, sodinate loveliuose, derindamos po 2-3 skirtingas gėlytes. Aš norėčiau sodinti į atskirus vazonėlius po vieną vienos rūšies gėlytę/krūmelį, o tada jau juos dėdama komponuoti. Tada visą vasarą galėsiu vis kitokius variantus susidėti kur nors ant lentynėlių. Prisipirkau įvairių sėklų, nežinau, kaip kurios augs ir kaip tikrovėj, o ne ant pakelio atrodo, tai ir derinti jas kol kas sunku.
Tik klausimas, kaip gėlėms geriau - ar kelioms viename didesniame vazone/lovelyje, ar po vieną ir mažesniuose?
Kaip manote?
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 03 16, 22:27)
ant kepinamos saulės lobelijos pavirs šienu, na, bet ką... aš irgi ant kepinamos saulės, bet jų vistiek prisisėjau  doh.gif  lotuliukas.gif


turėjau vieną vasarą lobelijų, irgi ant kepinamos saulės. Ir nieko, išgyveno... smile.gif Nor pas mamą tai gelęs labai saulė išdegina. Ten laikos tik visokios petunijos ir begonijos..
Atsakyti
man kazkip jau nuo tu petuniju ir surfiniju bloga... doh.gif norisi kazko kitokio... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 03 17, 13:46)
turėjau vieną vasarą lobelijų, irgi ant kepinamos saulės. Ir nieko, išgyveno... smile.gif Nor pas mamą tai gelęs labai saulė išdegina. Ten laikos tik visokios petunijos ir begonijos..

Pas mane taip pat išgyveno - nebuvo joms jokio šešėlio rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2011 03 17, 12:03)
man kazkip jau nuo tu petuniju ir surfiniju bloga...  doh.gif norisi kazko kitokio... ax.gif


Aga smile.gif Nu aš ju biški pasisėju, nes jos atsparios, bet megstu visokius uagaliukus bandytis, žioveinius, pelėžirnius ir panšiai smile.gif Kažkada net pora krūmukų vakarinės dyvinulės turėjau, tik maži gavos, nes vazonai per maži buvo
Atsakyti
sumaniau puosti balkonus terasas ir ttt, bet biski persistengiau blush2.gif sudygo gaila buvo mesti blush2.gif todel jei kas nores gali isigyti nebrangiai, o kartu pasirodau savao darza ax.gif

1.raudoni, raudonai geltoni salavijai.
user posted image
2. keturiu rusiu margeniai
user posted image
user posted image
3. pilksvoji zile
user posted image
Papildyta:
raudona valero sprige

user posted image

celiozijos, sluotines ir skiauterines
user posted image
lobelijos (melynos violetines ruzavos)

user posted image

http://www.e-seklos....ole_misinys?p=9
paprastoji lyguole
user posted image
[/quote]

Papildyta:
man taip pat surfinijos ir petunijos pabodo tai kad sejau tai uzsejau blush2.gif labai dziaugiuosi zioveiniais, auga thumbup.gif tikiuosi bus tokie kaip nuotraukose, gazanijomis, jas auginu pirma karta thumbup.gif
beje ir surfinijas kelias isigijau seniuose.. vis per durna galva nuskabius..gailejau ismest..susmeigiau..susisaknijo visos doh.gif zodziu gobsumas blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 03 14, 18:20)
o gal netyčia žinot ar ne taip pat reik su diascijom daryt?  nes jos irgi smulkiažidžiai tankūs krumukai..

Ne tikrai nežinau, reiktų nete ieškoti.

O gal kuri bandėt auginti levandas. Šiandien šovė mintis kad gal reiktų užsiauginti, nes kaip niekad kandys spiečiais po namus skraido. Rudeniop pagalvojau susidžiovinčiau, labai pravestu g.gif
Atsakyti
anikita plantacija čia visa biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 17 kovo 2011 - 15:12
as sejau levandas..nedygo schmoll.gif tada ermitaze pirkau maza krumiuka..apskabiau ir isaknydinau 7daigiukus 4u.gif tai dabar bus daaaug levandu lotuliukas.gif
Papildyta:
o kandys nemegsta levandu? ax.gif
Atsakyti