Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus VIII tema

QUOTE(Ex @ 2011 03 15, 14:26)
Eik tu šieno kupeton doh.gif galutinai pribaigei unsure.gif jetau, kokie krūmai...  wub.gif Aš neseniai pasėjau ir tai dar dvejojau ar ne per anksti... visai nusiūkininkavau doh.gif

nenusiūkininkavai tongue.gif 4u.gif Čia aš per anksti pasėjau, dabar teks šiltnamy laikyt, kol šalnų periodas praeis. Labai jau norėjosi kuo anksčiau vešlų vaizdą pamatyt.
Taip atrodė prieš kelis metus liepos pabaigoj - sėjau turbūt tik balandžio mėn
user posted image
Atsakyti
gaudviles manau pats tas..va pas mane tai jau krumai doh.gif gerai gaudvile paprotino jas apskabyti..tai biski buvo apstoje augt..dabar kad dejo sakotis lotuliukas.gif teks dabar jau vyteliu eit ieskot blush2.gif o kas kaltas..kad vista per anksti susejau..na bet nieko, kaip nors, kitais metais gudresne busiu blush2.gif dziaugiuos tik kad ne bute tos dziungles..
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 15, 15:35)
Čia aš per anksti pasėjau...
Taip atrodė prieš kelis metus liepos pabaigoj - sėjau turbūt tik balandžio mėn

Nu vistiek galima buvo anksčiau man susigriebt tongue.gif Šauniai atrodo baltas kupstas. Labai gaila, bet baltai žydinčių neradau pirkt sėklučių, mano geltoni žiedai. Reiks dar pabraidžiot po sėklų pardes. Gal Ž/St bus.. seniai bebuvau ten...
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 03 15, 14:38)
gaudviles manau pats tas..va pas mane tai jau krumai doh.gif  gerai gaudvile paprotino jas apskabyti..tai biski buvo apstoje augt..dabar kad dejo sakotis lotuliukas.gif  teks dabar jau vyteliu eit ieskot blush2.gif  o kas kaltas..kad vista per anksti susejau..na bet nieko, kaip nors, kitais metais gudresne busiu blush2.gif  dziaugiuos tik kad ne bute tos dziungles..

bambuko lazdelės geriausiai svorį atlaiko wink.gif

QUOTE(Ex @ 2011 03 15, 14:46)
Nu vistiek galima buvo anksčiau man susigriebt tongue.gif Šauniai atrodo baltas kupstas. Labai gaila, bet baltai žydinčių neradau pirkt sėklučių, mano geltoni žiedai. Reiks dar pabraidžiot po sėklų pardes. Gal Ž/St bus.. seniai bebuvau ten...

kai pati ieškojau, tai tik Schetelig'e ir kur Sperli firmos sėklomis prekiauja radau. Šiemet bus oranžinės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 15 kovo 2011 - 14:58
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 15, 15:56)
kai pati ieškojau, tai tik Schetelig'e ir kur Sperli firmos sėklomis prekiauja radau. Šiemet bus oranžinės.

Aha, dėkui, bus proga, reiks užlėkt. O ko tu sėklučių pati nepasirenki? Neapsimoka, tingisi, nesunoko?..Ar šiaip ožys užėjo?..
Atsakyti
Gaudvile, labai gražūs, riebūs daigai thumbup.gif

Man ši gėlė labai graži, bandysiu auginti šiemet- pasėjau tik prieš savaitę, bet tikiuosi žiedu vidurvasary sulaukti ax.gif

O atramėlių gėlėms tai labai neblogų ir įvairių bent jau pas mus, Šiauliuose, yra Thomas Philips parduotuvėje, jos metalinės, bet tamsiai žaliai nudažytos, turėtų būti beveik nematomos smile.gif Nusipirkau vakar ten kaip tik tokį metalinį lanką, ant kurio šiandien persodintą stefanotį pervyniojau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 03 15, 15:02)
Aha, dėkui, bus proga, reiks užlėkt. O ko tu sėklučių pati nepasirenki? Neapsimoka, tingisi, nesunoko?..Ar šiaip ožys užėjo?..

sunokino, tik kažkodėl vienų prisirinkau, o tunbergijų ir užmiršau. Šiemet turėtų žydėti pilnavidurės piliarožės wub.gif Pasirodysiu. Va šių kažkodėl niekad nepamirštu sėklų pririnkt lotuliukas.gif

Darse, ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 15 kovo 2011 - 15:14
QUOTE(Darsė @ 2011 03 15, 16:09)
Gaudvile, labai gražūs, riebūs daigai thumbup.gif

Man ši gėlė labai graži, bandysiu auginti šiemet- pasėjau tik prieš savaitę, bet tikiuosi žiedu vidurvasary sulaukti ax.gif

O atramėlių gėlėms tai labai neblogų ir įvairių bent jau pas mus, Šiauliuose, yra Thomas Philips parduotuvėje, jos metalinės, bet tamsiai žaliai nudažytos, turėtų būti beveik nematomos smile.gif  Nusipirkau vakar ten kaip tik tokį metalinį lanką, ant kurio šiandien persodintą stefanotį pervyniojau ax.gif

O ar nebūtų per vėlai šį savaitgali jų pasodinti?
Atsakyti
QUOTE(agniuu3 @ 2011 03 16, 18:16)
O ar nebūtų per vėlai šį savaitgali jų pasodinti?


mano vienoj senoj gėlių knygoj rašo, kad žydi po 3,5 mėnesių nuo pasodinimo- tai nemanau, kad vėlu, tiesiog pražys vėliau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darsė: 16 kovo 2011 - 18:38
QUOTE(srauni_upe @ 2011 03 12, 12:10)
geriau laikytis, nu su liniuote nematuoju, bet jei susodini per tankiai tai augaliukai skurstair neauga.
KAžkada pamenu mamai daviau petuniju daigu, nes atliko, ji nugrudo i kampus, na ir rezultatas, pas mane buvo ilgos vešlios, daug žydėjo, o pas ja pora siūlų su mažais žiedais.
KAd augalas būtų gražus, šaknim reikia vietos


tada as dar noriu paklausti ax.gif o kaip sukomponuoti keliu rusiu geliu daigus, na kad butu kompozicija svyranciu geliu ir zemaugiu? blush2.gif tas lovelis atrodo nera toks didelis ir platus... ax.gif ar sodinti dviem eilem ar pakaitom..kzin kaip ten daroma? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2011 03 16, 19:14)
tada as dar noriu paklausti  ax.gif o kaip sukomponuoti keliu rusiu geliu daigus, na kad butu kompozicija svyranciu geliu ir zemaugiu?  blush2.gif tas lovelis atrodo nera toks didelis ir platus...  ax.gif ar sodinti dviem eilem ar pakaitom..kzin kaip ten daroma?  g.gif


hm nežinau, nemanau, kad verta taip grūsti, nes tos svyranšios visą lovelio plotį užima... g.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 03 16, 20:54)
hm nežinau, nemanau, kad  verta taip grūsti, nes tos svyranšios visą lovelio plotį užima...  g.gif

sodinti galima šachmatais. svyrančios labiau prieky, žemaūgės - gale. Gaudvilė va pamokino, kad patogu išsikirpt 9 cm apskritimus ir dėlioti lovelyje, kiek jų ten telpa. šachmatinių išdėstymu daugiausia telpa.
kokias nori komponuoti?

aš tai noriu tagetes su pelargonijom. kadangi vienos vienmetės o kitos daugiametės, tai nežinau, ar gerai susodint į vieną bendrą žemę? g.gif
Atsakyti