Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus VIII tema

kodel kupstais? visur kur parduoda sodinukus po viena vnt..tikrai ne kupstai schmoll.gif
Atsakyti
mergaites 4u.gif kaip vadinasi ta gele, kur pirmoj temos fotkej zalia zalia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 11, 22:39)
apsamanojusiuose moliniuose  bigsmile.gif

Gal kas matė panašius vazonus


Apsamanoje vazonai wub.gif Jei norite greitai juos "apsamanoti", istepkite puodus jogurtu. Jogurtuotos vietos pazaliuos, auginsis samaneles smile.gif

Panasiu vazonu maciau ZS. Jie ten vezasi lenkiskus is sios firmos:
http://www.polnix.com.pl/

Sakiau, reiks paklausti, gal pagal uzsakyma atveza.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 11, 20:39)
apsamanojusiuose moliniuose  bigsmile.gif

aha, gražu wub.gif bet vat čia tau suprantu kad pabarstyta sėklų į vazonėlį ir tiek, tikrai jos čia nesėtos/nepikiuotos atskirai.
aš klausiau todėl, kad pgl instrukciją ant levandos pakelio tai nurodyta ir sėt, ir pikiuot kas 20 cm. tai skau jei vienas stiebelis kas 20 cm, tai čia man vazonėlyje nekas bus biggrin.gif matyt ta taisyklė galioja levandas laukuose kaip kultūrą auginant? biggrin.gif

QUOTE(Tropic@~ @ 2011 03 12, 11:04)
kaip darot su zemem

aha, man irgi toks klausimas buvo kilęs, visada atrodė, negi mesi lauk... bet vazoniuke ten yra vien vien šaknys po sezono, tiek, kad nieko ten neįsprausi. taigi tas žemes arba mesti, arba kas būtų ekologiškiausia, kur nors į kompostą sumest.
aišku, jei žemė likusi nuo daigelių (ten tik kur sėjai), tai jas galima ir toliau panaudot, nes šaknyno ten nėra beveik
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 03 11, 19:30)
Pernai balkono terasoje viena forumietė augino tunbergiją. Temoje buvo fotkė. Labai susižavėjau šita vijokline gėle, tikra balkono puošmena, o jau krūmelio vešlumas ir žiedų gausybė  tai šiandien nusipirkau sėklų.
Noriu sėt, tikiuosi ne per anksti susiruošiau g.gif

Jau jas pasėjau prieš 10 d., tai trys daigai jau prasikalė thumbup.gif

QUOTE(anikita @ 2011 03 12, 15:48)
kodel kupstais? visur kur parduoda sodinukus po viena vnt..tikrai ne kupstai

Aš kupstelį pirkau pernai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(DoNeila @ 2011 03 12, 23:07)
Jau jas pasėjau prieš 10 d., tai trys daigai jau prasikalė thumbup.gif
Aš kupstelį pirkau pernai rolleyes.gif

Nu va ir pas mus kupstais pardavinėja, nors šitam staipsnyje rašo kad pikiuoja po 3-4 daigelius. bet aš ne pirmus metus auginu lobelijas tai pasėju į indelį ir kai jau paauga toks "riebus"kupstas jį išdalinu į 3 dalis ir sodinu į pailgą vazoną. Man jos tokios tankios riebios ir tas mėlynumas toks užburiantis būna. Dabar aišku kodėl pas kitus jos tokios permatomos mano akimis būna bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimulia12: 12 kovo 2011 - 22:22
QUOTE(Partizanė @ 2011 03 12, 19:59)
aha, gražu  wub.gif  bet vat čia tau suprantu kad pabarstyta sėklų į vazonėlį ir tiek, tikrai jos čia nesėtos/nepikiuotos atskirai.
aš klausiau todėl, kad pgl instrukciją ant levandos pakelio tai nurodyta ir sėt, ir pikiuot kas 20 cm. tai skau jei vienas stiebelis kas 20 cm, tai čia man vazonėlyje nekas bus biggrin.gif matyt ta taisyklė galioja levandas laukuose kaip kultūrą auginant? biggrin.gif

ten ne po vieną stiebelį, o vienas krūmas turi tiek daug stiebelių. Krūmijasi. Jei auginam kaip daugiametes, tai anksti pavasarį apkerpam, apdailinam gražiai šonus ir turim gražius augaliukus.
Papildyta:
QUOTE(KungFuPandaSuper @ 2011 03 12, 18:37)
Apsamanoje vazonai wub.gif Jei norite greitai juos "apsamanoti", istepkite puodus jogurtu. Jogurtuotos vietos pazaliuos, auginsis samaneles  smile.gif

Panasiu vazonu maciau ZS. Jie ten vezasi lenkiskus is sios firmos:
http://www.polnix.com.pl/

Sakiau, reiks paklausti, gal pagal uzsakyma atveza.

ačiū 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(rimulia12 @ 2011 03 12, 22:18)
Nu va ir pas mus kupstais pardavinėja, nors šitam staipsnyje rašo kad pikiuoja po 3-4 daigelius. bet aš ne pirmus metus auginu lobelijas tai pasėju į indelį ir kai jau paauga toks "riebus"kupstas jį išdalinu į 3 dalis ir sodinu į pailgą vazoną. Man jos tokios tankios riebios ir tas mėlynumas toks užburiantis būna. Dabar aišku kodėl pas kitus jos tokios permatomos mano akimis būna  bigsmile.gif

permatomos gaunasi pas tuos, kurie neskabo viršūnėlių, o aš niekad dideliais kupstais neauginu - beriu saikingai, išpikuoju po vieną, pradžioj skabau viršūnėles ir turiu gražius kupstelius iš vieno daigo, o ne iš kupsto daigų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2011 03 12, 23:18)
Nu va ir pas mus kupstais pardavinėja, nors šitam staipsnyje rašo kad pikiuoja po 3-4 daigelius. bet aš ne pirmus metus auginu lobelijas tai pasėju į indelį ir kai jau paauga toks "riebus"kupstas jį išdalinu į 3 dalis ir sodinu į pailgą vazoną. Man jos tokios tankios riebios ir tas mėlynumas toks užburiantis būna. Dabar aišku kodėl pas kitus jos tokios permatomos mano akimis būna  bigsmile.gif

o kas galetu pakomentuoti sio straipsnio apacioje issakyta info g.gif kad rudeni nupjauti..o saknys ziemoja... patalpoje..tai pavasari laukti kol suzels? g.gif jos juk vienmetes? ar kas laike jas per ziema? ar pasiteisina? gal kereliai veslesni buna g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2011 03 12, 22:18)
Nu va ir pas mus kupstais pardavinėja, nors šitam staipsnyje rašo kad pikiuoja po 3-4 daigelius. bet aš ne pirmus metus auginu lobelijas tai pasėju į indelį ir kai jau paauga toks "riebus"kupstas jį išdalinu į 3 dalis ir sodinu į pailgą vazoną. Man jos tokios tankios riebios ir tas mėlynumas toks užburiantis būna. Dabar aišku kodėl pas kitus jos tokios permatomos mano akimis būna  bigsmile.gif


o gal netyčia žinot ar ne taip pat reik su diascijom daryt? nes jos irgi smulkiažidžiai tankūs krumukai..
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 03 14, 11:55)
o kas galetu pakomentuoti sio straipsnio apacioje issakyta info g.gif  kad rudeni nupjauti..o saknys ziemoja... patalpoje..tai pavasari laukti kol suzels? g.gif  jos juk vienmetes? ar kas laike jas per ziema? ar pasiteisina?  gal kereliai veslesni buna g.gif  unsure.gif

Čia kalbama apie šias lobelijos - šiemet pati jas auginsiu ax.gif
Atsakyti
sparnuotosios tunbergijos daigiukai.
user posted image user posted image

Reiktų susodint, o tinginystė tokia, kad uf doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 15, 13:57)
sparnuotosios tunbergijos daigiukai.

Reiktų susodint, o tinginystė tokia, kad uf  doh.gif

Eik tu šieno kupeton doh.gif galutinai pribaigei unsure.gif jetau, kokie krūmai... wub.gif Aš neseniai pasėjau ir tai dar dvejojau ar ne per anksti... visai nusiūkininkavau doh.gif
Atsakyti