Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus VIII tema

QUOTE(grange @ 2011 06 23, 15:02)


Kur pirkot kibiriukus? Labai neblogai žiūrisi 4u.gif
Atsakyti
Pražydo ir mano gėlytės , stipriai neteiskit pirmi metai daiginimo , jau galvojau žiedų nesulauksiu iki šalnų lotuliukas.gif

user posted image

user posted image

ir
dar daržiukas smile.gif

user posted image
Atsakyti
Ne balkonai, bet paprastos gėlytės, tik linksmai susodintos
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 06 30, 12:01)
Ne balkonai, bet paprastos gėlytės, tik linksmai susodintos


Idomi ideja visai dideliam plotui gelynu wub.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image

user posted image
user posted image


mano balkonas smile.gif smile.gif
Atsakyti
Iškart atsiprašau, kad neseku temos blush2.gif

Pirma kart gyvenime balkone turiu gėlių!!! 3 gražuolės surfinijos thumbup.gif

Patarkit blondinei:)
1. Kas kiek laiko jas reikia laistyti?
2. Kiek vandens pilti? (Loveliai maži (2 spindžiai), todėl po vieną gėlytę sodinau).
3. Kas kiek laiko laistyti su trąšom? (Turiu „Biopron“).
4. Nuvytus žiedui aš jį nuskinu ir tada lieka toks pumpuriukas... Kaip suprantu jis brandina sėklas. Ar nereikia jo nugnybti?
5. Ka dar turėčiau žinoti, kad nenumarinčiau ir išpuoselėčiau savo gražuoles?

p.s. per lietų stengiuosi jas nukabinti, kad nenudraskytų.

Ačiū Jums smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Blond Power @ 2011 06 30, 13:30)
Iškart atsiprašau, kad neseku temos blush2.gif

Pirma kart gyvenime balkone turiu gėlių!!! 3 gražuolės surfinijos  thumbup.gif

Patarkit blondinei:)
1. Kas kiek laiko jas reikia laistyti?
2. Kiek vandens pilti? (Loveliai maži (2 spindžiai), todėl po vieną gėlytę sodinau).
3. Kas kiek laiko laistyti su trąšom? (Turiu „Biopron“).
4. Nuvytus žiedui aš jį nuskinu ir tada lieka toks pumpuriukas... Kaip suprantu jis brandina sėklas. Ar nereikia jo nugnybti?
5. Ka dar turėčiau žinoti, kad nenumarinčiau ir išpuoselėčiau savo gražuoles?

p.s. per lietų stengiuosi jas nukabinti, kad nenudraskytų.

Ačiū Jums smile.gif

Galit pasiskaitinėti surfinijų/petunijų temoj, dabar taip ant greičio nerandu naujausios temos blush2.gif kiek žinau, jas laistyt reikia dažnai, kai labai karšta net po 2 kartus per dieną, jei vėsu kas antrą dieną. Dėl trąšų, tai viena mergina sakė, kad svarbu tręšti kiekvieną kartą laistant, bet man atrodo gal per dažnai, aš tręščiau kas antrą ar trečią laistymą. Dėl Biopon trąšų negaliu pasisakyt, neteko naudot, aš visada tręšiu su Schultz, va tos tai kažkokios stebuklingos ir ne man vienai blush2.gif Žiedelį nuvytusį reikia nuskinti su koteliu, t.y. ne tik pati žiedą, bet ir tą likusią dalį iki stiebelio, kur sėklas brandins, taip skatinamas žydėjimas. O šiaip tai negailėkit vandenuko, mylėkit ir jos jus mylės biggrin.gif gal kas iš labiau nusimanančių dar ką patars 4u.gif
Atsakyti
Dantiste,viska puikiai papasakojo tik noriu pridurti, kad pati stebetumet savo augaliukus ir tikrai rasite ta "recepta" auginimo kuris patiks jusu augaliukams. 4u.gif
Atsakyti
Ačiū labai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(migliena @ 2011 06 30, 12:21)
mano balkonas smile.gif  smile.gif


gal galit pakomentuoti kokios cia geles, nes ne visas pazistu o atrodo labai grazu wub.gif kas tos baltos dideliais ziedais ir tos geltonis smulkios? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Blond Power @ 2011 06 30, 13:30)

1. Kas kiek laiko jas reikia laistyti?
2. Kiek vandens pilti? (Loveliai maži (2 spindžiai), todėl po vieną gėlytę sodinau).
3. Kas kiek laiko laistyti su trąšom? (Turiu „Biopron“).
4. Nuvytus žiedui aš jį nuskinu ir tada lieka toks pumpuriukas... Kaip suprantu jis brandina sėklas. Ar nereikia jo nugnybti?


p.s. per lietų stengiuosi jas nukabinti, kad nenudraskytų.


1. laistau kasdien, karštą dieną-du kartus.
2. žemė pastoviai turi būti drėgna.
3. su trąšom laistau kiekvieno laistymo metu. Naudoju Schultz All Propose ir Arvi pomidorų trąšas.
4. Aš žiedą kartu su koteliu nukerpu, nes jeigu leisite, kad brandintų sėklas, tada augalas visas jėgas duos sėklų brandinimui.

p.s.- per lietų nenukabinu, jeigu ir būna sudrąskytų žiedelių, tai juos nukerpu. Žiedų pastoviai daug būna.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 06 26, 10:56)
manosios tokio pat didumo žiedukais ir smulkumo krūmeliai - nesvyranti yra. Benary f. sėklos wink.gif

aš tai svyrančią mačiau, matyt tada jų būna keleto rūšių.
dairiausi kur nors nusipirkt,bet nemačiau jau.

QUOTE(amarrile @ 2011 06 26, 11:36)
user posted image
Bet kaip ir visos naslaites,dabar jau traukiasi is tarnybos unsure.gif

kaip gražu 4u.gif

KOKIOS GĖLĖS YRA RUDENIUI? kai teks nukabinti pelargonijas, dar lauke galės kiek pabūti tagetės (jų šiek tiek dar turiu), ką prie jų paderinti? turbūt reiktų jau kartu susodint, kad subujotų iki rudens.
bakopa turbūt, o kas dar? 4u.gif
Atsakyti